Super vajen estetıgı vıdeoları;)

medinealeynanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
218
3
KIZLAR DUSUNEN VARSA BUYRUN BELKI BI FIKIR SAHIBI OLURSUNUZ, SITE HOLLANDA NIN DIR, AMA GORUNTULER YETECEKTIR , YORUMLARINII DA BEKLIYORUM kaydirigubbakcemile5

....Bu mesaj verilen link sebebiyle kısmi olarak silinmiştir.
Bu türlü linkler videolar eklemek yasaktır,unutmayınız bölüm ziyaretçilerede açıktır...

Son düzenleyen: Moderatör:
ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileabowww bu ney eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

tuhaf karşılamanızı kendinize saklasanızda tıbbi boyutuyla ilgilenecek arkadaşları üzmeseniz nasıl olur ?
ayrıca videoda görülen organdan hepinizde var ...

slm eğer video elinizde varsa özelden bana yollayabilirmisiniz çok merak ettimde:)

yaptırmadan önce görmek iyi olucak sanırım:)

ben bu konuda düşüncelerimi paylaşmak istiyorum;bazı bayanlar takıntı demiş haklılar bu bir takıntı ama farkındamısınız nerdeyse tüm kadınlarda var bu takıntı:s benim bildiğim takıntı kişinin kendine ait olur boy kilo gögüs saç rengi falan filan takıntıları olur bu tamamen farklı bi durum:S sorun desek buda değil:S çok karışık bişey bu ya işin içinden çıkılmıyor valla:eek: tek bildiğim şudur kardeşim biz bayanlar kendimize güvenmeden cinsellikte nasıl rahat olabiliriz.bayan kendi vücuduna güvenirse daha rahat olucaktır bunun sonucundada hem erkek hem bayan bu işten zevk alıcaktır:skadın kendine güvenmesse kasıcaktır yok aydınlıkta olmaz,yok bu olmaz kafası sürekli o bölgede yoğunlaşmış başka bişey düşünmüyor v.s

ben ameliyat öncesi ve sonrası görüntüleri buldum isterseniz bakın daha iyi fikir edinirsiniz:sositososito

fakat buraya koyunca msj kabul edilmiyor isteyen olursa özelden atarımolumunekankayizsmile

su merhaba arkadaşım senin fikirlerine aynen katılıyorum bencede dediğin gibi takıntı felan diyenlere saygı duyuyorum ne mutlu onlara onlar gibi düşünmek isterdim fakat senin gibi düşünüyorum bende maddi gönden hiç müsait değilim ama maddi imkanım olduğunda hemen olmak istiyorum

su merhaba arkadaşım senin fikirlerine aynen katılıyorum bencede dediğin gibi takıntı felan diyenlere saygı duyuyorum ne mutlu onlara onlar gibi düşünmek isterdim fakat senin gibi düşünüyorum bende maddi gönden hiç müsait değilim ama maddi imkanım olduğunda hemen olmak istiyorum

merhaba, benimde maddiyat yeterli değil işte:gitme: öncelikle lazerli epilasyona para ayırıcam nasılsa henüz evli değilim:KK70: ama epilasyondan sonra gidicem ben kendime güvenmek istiyorum yoksa kocam beni beğensin diye falan değil.kadının kendine güvenmemesi yüzünden gününmüzde okadar büyük cinsel sorunlar yaşanıyorki bu ayrılığa kadar gidiyor ne yazıkki:S hem bizler kendimizxi daha iyi hisseettikten sonra hayat daha iyi değilmi:))) en basitinden bi bikini bile giydiğinde belli oluyo bu durumdayken ağlıyasım geliyor psikolojisi bozuluyor insanın ve nişanlımla cinsel konulara girmekten nefret ediyorum ben beğenmedikten sonra onun beğenmesi umrumda değilki;(umarım bu dertten kurtuluruz epilasyon muhabbetim bitsin hemen bu konuda doktor arayışına giricem uygun ve konusunda uzman bir doktor bulursam paylaşmaktan asla çekinmem.tabi yaptıranlardanda yardım bekliyoruz:lepi:

netten kendim yazıp buldum hiç tavsiye etmem izlemeyin bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismileakannehiryasakkelime

X