Su orucu su diyeti yapalım mı

Zeynsmm

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2021
18
6
41
Herkese merhaba 158 boyunda 71 kiloyum ay sonu Allah izin verirse istemeye gelecekler ve ben eski zayıf zamanlarımda dönmek istiyorum bunu hem sağlık hem görüntü için istiyorum önce 7 gün sonra 2 gün ara verip 10 gün su orucu yapmayı düşünüyorum günü gününe yazmaya niyetliyim hem yazarak kendime hedef koymak hem de belki bir yerde birkaç kişiye tecrübelerini aktarmak istedim.

Nasıl yapacaksınız bu diyeti.
Biraz bilgi verebilir misiniz

Tabi öncelikle cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim bugün ilk günüm günde 3 lt su kahve ve çay şekersiz olmak kaydıyla serbest başka bir şey yiyip içmeden 7 gün yapacağım 2 gün ara verip ama arada da sadece çorba salata vs hafif şeyler yenilip bir 10 gün daga devam edeceğim

İlk gün akşam tartıldım 69 kilo :) yarın sabah ve 3 günde bir İngiliz tuzu içip bağırsak temizliği de yapacağım

çok zararlı olduğunu biliyorum. diyetisyen eşliğinde kilo verirseniz verdiğiniz kiloları geri almazsınız. bu şekilde şimdi verip kısa sürede 75 kg olma ihtimaliniz var.

Herkese merhaba 158 boyunda 71 kiloyum ay sonu Allah izin verirse istemeye gelecekler ve ben eski zayıf zamanlarımda dönmek istiyorum bunu hem sağlık hem görüntü için istiyorum önce 7 gün sonra 2 gün ara verip 10 gün su orucu yapmayı düşünüyorum günü gününe yazmaya niyetliyim hem yazarak kendime hedef koymak hem de belki bir yerde birkaç kişiye tecrübelerini aktarmak istedim.
Ne yaptınız merak ettim ben 48 saat yapmıştım su orucu ama 10 gün korkutucu geliyor bana

Asla böyle bir şey yapmayın yağdan kilo veremezsiniz hep kastan gider ve ödem oluşma ihtimali fazla. Muhtemelen geri alacaksınız kilolarınızı o yüzden bir uzmana danışmanızı öneririm size uygun bir liste yazsın.

Bu hafta oğlum hasta olduğu için devam edemedim ona yedirmek için kendim de yedim 😊 Ama çok kararlıyım yarın başlıyorum tekrar tam 10 gün niyetim var inşallah başarırım tüm yorumları okudum haklı endişelerinizi anlıyorum ama eminim hiçbir şey kilo kadar zararlı olamaz

X