su çiçeği izinin bir çaresi var mı?

Safinaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
52
1
kızlar alnımda küçüklükten kalma su çiçeği izi var aslında geniş değil ama derin çukurumsu bi görünüm var bundan kurtulmak için bitkisel bi çözüm varmı?korkuyorum çünkü derler ya su çiçeği iziyle oynarsan ömür boyu kalır diye

Tatlım su çiçeği izi bitkisel yağlarla geçebilecek bir şey değil, eğer bir estetik doktoru ile konuşursan sana yardımcı olacaktır bildiğim kadarı ile iz olan bölgeye önce bir kaç seans kimyasal peeling yapılıyor sonrada dolgu maddesi ile dolduruluyor.zor bir işlem değil üstelik fiyat olarak yüksek bir rakam çıkmaz karşına,ben bir ara doktoruma danışmıştım bana bu bilgiyi vermişti ama benim ki alnımın tam ortasında olduğu için bana ait özel bir iz diye düşünüp yaptırmaktan vazgeçmiştim.

yaa benim eşimin yüzünde de aynı izlerden var. estetik mi hayatta olmaz ,lafını bile ettirmez. cilt bakımına bile götüremedim. bırakın onu, yüzüne krem bile zor kullanır..Aslında bulsam bitkisel bi tarif bağlayıp zorla morla sürerim . bildiğiniz bişey varsa yazarsanız sevinirim

Tatlım su çiçeği izi bitkisel yağlarla geçebilecek bir şey değil, eğer bir estetik doktoru ile konuşursan sana yardımcı olacaktır bildiğim kadarı ile iz olan bölgeye önce bir kaç seans kimyasal peeling yapılıyor sonrada dolgu maddesi ile dolduruluyor.zor bir işlem değil üstelik fiyat olarak yüksek bir rakam çıkmaz karşına,ben bir ara doktoruma danışmıştım bana bu bilgiyi vermişti ama benim ki alnımın tam ortasında olduğu için bana ait özel bir iz diye düşünüp yaptırmaktan vazgeçmiştim.

tesekkurler canım valla bıraz cesaret verdın sankı doktor ısıne arastırıcam benım sol kaşımın üstünde aslında alışmaya çalışıyorum ama rahatsız ediyo görüntüsü beni çaresi varsa yaptırmak lazım tabi

Bence de bu tür izler doktor müdahalesi dışında geçmiyo.Bir çok yerde okumuştum.Hatta çok kötü izleri bile gerekirse ameliyat yoluyla-son çare- düzeltebiliyolarmış.

bende de alnımın ortasında var ama hiç rahatsızlık duymadım gerek yok bence

evlendikten 2 hafta sonra su çiçeği geçirdim :bbo:
eşimin yeğeninden geçmiş düğündetatlicadiarzu

ellerime bir türlü hakim olmayıpçoğunu yoldum,e tabi iz kaldı.
Doktor bi çaresi yok dedi..pff tatlicadiarzu

kızlar alnımda küçüklükten kalma su çiçeği izi var aslında geniş değil ama derin çukurumsu bi görünüm var bundan kurtulmak için bitkisel bi çözüm varmı?korkuyorum çünkü derler ya su çiçeği iziyle oynarsan ömür boyu kalır diye

Benimde alnımda su çiçeği izine benzer bir iz var. Çok rahatsız ediyor beni. Saçlarımı hep perçemli kullanıyorum. Bu aralar bu izden kurtulmayı kafaya koydum. Bir estetik dr.una gideceğim. Bakalım ne diyecek. Siz ne yaptınız ?
20180501_121508.jpg
20180501_121508.jpg

Benimde bir yane var ama çok seviyorum onu :KK15:
Aynaya bakınca Fotoğraflarda gözüme takılıyor hep. Doğuştan bir iz ve ben oldum olası sevmiyorum bu izi. Alnımın tam ortasında direk göze batıyor, kimseyle göz teması kurmak istemiyorum bu iz yüzünden :KK43:

canım merhaba biz arkadaşımla 4 seans dermapene gittik onunda su çiçeği izi vardı çok çok hafifledi dermapenle

Ya benim burnunda var ve aşırı belli oluyor sizce kötü mü duruyor ve bu estetik dediğiniz günah mı

X