su çiçeği izi tedavisi? yaptıran var mı?

neliel2odel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2023
82
85
27
arkadaşımın kızının alnında birkaç tane 4-5 falan su çiçeği izi var. çok büyük değiller ama kücük de değiller..
kız bundan cok rahatsız oluyor.
kendi doktoruma sordum, o da su çiçeğine dolgu yapabiliyoruz dedi, ancak görmem lazım boyutlarını falan dedi
başka bir arkadaşımın doktoru ise dolgu öneremem karbondioksit tedavisi öneriririm daha çok demis
başka birine sorduk prp mi mezoterapi mi nedir ondan öneririm diyor

su çiçeği izi tedavisinde en düzgün nedir ne yapılır vallahi kafayı yiyeceğiz

arkadaşımın kızının alnında birkaç tane 4-5 falan su çiçeği izi var. çok büyük değiller ama kücük de değiller..
kız bundan cok rahatsız oluyor.
kendi doktoruma sordum, o da su çiçeğine dolgu yapabiliyoruz dedi, ancak görmem lazım boyutlarını falan dedi
başka bir arkadaşımın doktoru ise dolgu öneremem karbondioksit tedavisi öneriririm daha çok demis
başka birine sorduk prp mi mezoterapi mi nedir ondan öneririm diyor

su çiçeği izi tedavisinde en düzgün nedir ne yapılır vallahi kafayı yiyeceğiz

Kız kaç yaşında? Bu izler zamanla geçer.

Kız kaç yaşında? Bu izler zamanla geçer.
Su çiçeği döküntüleri kaşınmış ise geçmiyor maalesef. 26 yaşındayım 5 - 6 yaşlarında geçirdim su çiçeğini, alnımda tek bir noktayı dayanamayıp kaşınmıştım. Sadece onun izi var Allaha şükür başka da yok, bu arada dermapen yaptırdım sadece 6 ay kadar ama geçmedi.

Su çiçeği döküntüleri kaşınmış ise geçmiyor maalesef. 26 yaşındayım 5 - 6 yaşlarında geçirdim su çiçeğini, alnımda tek bir noktayı dayanamayıp kaşınmıştım. Sadece onun izi var Allaha şükür başka da yok, bu arada dermapen yaptırdım sadece 6 ay kadar ama geçmedi.
bilmiyorum görüştüğüm doktorların çoğu düzeltiliyor artık diyor ama ben de hiç düzeltilen duymadım çevremde

X