Şu an dinlediğiniz şarkı içinden bir söz paylaşın

Ya disindasindir cemberin ya da içinde yer alicaksin.. Çaresi yok kardeşim her aksam boyle içip kederle icip mutsuz olacaksin meyhane masalarinda kahrolacaksin!! Şiirler sarkilarla kendini avutacaksin ya disindasindir çemberin ya da içinde yer alacaksin..

Titreyen ellerin kar yağarken hala aklimda,ihanet etmedim hic bir anına hepsi saklimda. Ben hicbir seyken sen herseydin çocuk yasimdi eski sevgilim çok yanlizim bul beni simdi.. (Benimki bu sarkiyi dinledigimi duymasin tamamen müzik zevki:KK53:

Durup düşünmeye zamanın olur mu yitirmeden anlamaz insan sevdiklerin yolun sonunda saril her firsatinda o insana:KK19:

Affetmek aşkin icinde var, gururum gardini kollar. Gururum delik deşiktir sanaa..

Aslında ="PerfectBlue, post: 37375066, member: 407280"]hahaa :) bende tam tersi
bıkana kadar...bıkınca da bir daha yüzüne bakmıyorum :)[/QUOTE]
Aslnda muzikten son zamanda baya sogudum kulaklik aliskanligimi da biraktim ama bosa dememisler muzik ruhun gidasidir diye onsuz da olmuyor..

Aslında ="PerfectBlue, post: 37375066, member: 407280"]hahaa :) bende tam tersi
bıkana kadar...bıkınca da bir daha yüzüne bakmıyorum :)
Aslnda muzikten son zamanda baya sogudum kulaklik aliskanligimi da biraktim ama bosadensizisler muzik ruhun gidasidir diye onsuz da olmuyor..[/QUOTE]
evet...günlerce müzik dinlemezsem ve dinleyesim de yoksa anlıyorum ki keyfsizim o dönem

Aci nedir bilmeden yagmurlu gün gormeden hep akilli gecindik, kalp kirmayi öğrendik. Soyle ne oldu bize? Nefret girdi sevgiyee , kaldin bak sen kendine, ben de kendi kendime...

X