Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu STOR perde?

Eymenimpinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
515
1.624
Kızlar merhaba oğlumun odasına ve oturma odama şekilli zebra STOR yaptırmak istiyorum ama konuştuğum birkaç perdeci kafamı karıştırdı
STOR perde ömrü en fazla 4 5 yıldır çok kullanamazsınız normal tül perde daha kullanışlı falan dedi
Bende epey heveslenmiştm :KK43: gerçekten öyle mi evinde zebra STOR kullanan arkadaşlar memnun mu bende çok kararsız kaldm ne yapıcağımı bilemedim
Almışken uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını ıstiyorum
Şu modeli çok beğenmiştm kızlar oğlumun odasına

Eklentiler

• shopping.jpg
    shopping.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 334
Son düzenleme:
Kızlar merhaba oğlumun odasına ve oturma odama şekilli zebra STOR yaptırmak istiyorum ama konuştuğum birkaç perdeci kafamı karıştırdı
STOR perde ömrü en fazla 4 5 yıldır çok kullanamazsınız normal tül perde daha kullanışlı falan dedi
Bende epey heveslenmiştm :KK43: gerçekten öyle mi evinde zebra STOR kullanan arkadaşlar memnun mu bende çok kararsız kaldm ne yapıcağımı bilemedim
Almışken uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını ıstiyorum
Bence en iyisi normal tül perde ben stor perdeleri sevmiyorum güzel şık tül perdeler var onlardan alabilirsiniz.

Ben oğlumun odasına yaptırdım güneş ışıklarını çok kırıyor...
Ben evin güneş almasını çok seven biriyim bu yüzden memnun değilim...
Kullanım ömrünü tam bilmemem ama normal tül kadar uzun değil onu biliyorum...

Benim mutfak perdem zebra perde 4.5 yıldır kullanıyorum ilk gün aldığım gibi hiç bi bozulma Yok. Ama kullanışlılık ayrı

Ben oğlumun odasına yaptırdım güneş ışıklarını çok kırıyor...
Ben evin güneş almasını çok seven biriyim bu yüzden memnun değilim...
Kullanım ömrünü tam bilmemem ama normal tül kadar uzun değil onu biliyorum...
Güneş ışığı çok yıpratıyomuş öyle dedi tüm sorduğym perdeciler

Odamda ki perde stor kullanımı da kolay ben memnunum.
Normal tüller daha şık durabiliyor tabi.

Evet çok şık perdeler var gerçekten perde yıkamayı hiç sevmiyorum :KK43: storun temizliği daha mı kolay olur ki diye düşünüyorm
Temizliği için birşey diyemem ama zor olur bence yıkanmayabilir silmeniz gerek silmektense yıkamak daha kolay geliyor bana eskisi gibi ütü üsteyen perdeler yok artık,birde bozulursa oda sorun oluyor komşumun perdesi stor bütün evi kadın bir ara üst tarafına kadar açmış sanırım cam silecek indiriyor indiriyor inmiyor ayarı bozulmuş ertesi güne kadar sanırım açık kaldı pencere evin içi olduğu gibi gözüktü tül olunca bozulma derdi yok en azından.

Temizliği için birşey diyemem ama zor olur bence yıkanmayabilir silmeniz gerek silmektense yıkamak daha kolay geliyor bana eskisi gibi ütü üsteyen perdeler yok artık,birde bozulursa oda sorun oluyor komşumun perdesi stor bütün evi kadın bir ara üst tarafına kadar açmış sanırım cam silecek indiriyor indiriyor inmiyor ayarı bozulmuş ertesi güne kadar sanırım açık kaldı pencere evin içi olduğu gibi gözüktü tül olunca bozulma derdi yok en azından.
Doğru haklısınız ben hiç bu açıdan düşünmemiştm teşekkür ederim banada perde yıkamak bi zor gelıyo ki eşime yalvarıyorum bi saat sökte yıkayım diye

Ben evime alacağım herşey de temizliği nasıl ona bakarım. Perdeleri ayda bir iki program üst üste yıkatırım. Perdenin kornişlerini tek tek asmak zor ancak temizliği kolay. Storları makineye atamazsın. Stor perdelerinizi temizlemek için halı yıkamacılara verebilirsiniz bilginiz olsun. Ancak stor perdelerin temizliği zor ömrünü bilemem de benim gibi temizlik manyağı isen alır storları iki yıkamada canını çıkarır atarsın.

Ben evime alacağım herşey de temizliği nasıl ona bakarım. Perdeleri ayda bir iki program üst üste yıkatırım. Perdenin kornişlerini tek tek asmak zor ancak temizliği kolay. Storları makineye atamazsın. Stor perdelerinizi temizlemek için halı yıkamacılara verebilirsiniz bilginiz olsun. Ancak stor perdelerin temizliği zor ömrünü bilemem de benim gibi temizlik manyağı isen alır storları iki yıkamada canını çıkarır atarsın.
Canım ben evimdeki tül perdelerimide çok sık yıkıyamıyorm eşime bi saat yalvarıyorum sök tak diye doğru haklısın temizliği zor hakikaten ama görüntüsünde baya hoşuma gdıyo benim evindeki tüm mobilyalar spor zebralarda ona uyuyo gbi gelıyor

Fikir konusunda yardımcı olamayacağım ama bir uyarıda bulunmak istiyorum..

Stor perdelerin mekanizmasındaki zincir çocuklar için çok sakıncalıymış. Lütfen dikkatli olun zincirini çocuğunuzun ulaşamayacağı şekilde kısaltın. Allah korusun boğulma riski varmış.. Bazen musibetin nereden geleceği belli olmuyor.

Allah herkesi görünür, görünmez kazalardan, belalardan, musibetlerden korusun. Dikkatli olmak da, tedbir almak da fayda var Allah'ın izniyle.

http://www.usakhabermerkezi.com/gun...uk-kiz-bogularak-hayatini-kaybetti-h9934.html

Fikir konusunda yardımcı olamayacağım ama bir uyarıda bulunmak istiyorum..

Stor perdelerin mekanizmasındaki zincir çocuklar için çok sakıncalıymış. Lütfen dikkatli olun zincirini çocuğunuzun ulaşamayacağı şekilde kısaltın. Allah korusun boğulma riski varmış.. Bazen musibetin nereden geleceği belli olmuyor.

Allah herkesi görünür, görünmez kazalardan, belalardan, musibetlerden korusun. Dikkatli olmak da, tedbir almak da fayda var Allah'ın izniyle.

http://www.usakhabermerkezi.com/gun...uk-kiz-bogularak-hayatini-kaybetti-h9934.html
Amin canım evet duymuştm bu haberi : ( bide çok hareketli bi oğlum var ki Rabbim korusun teşekkür ederim yanıtın ve iyi dileklerin için canım

Salon dışında tüm odalarımda stor perde var. Yıllardır kullanıyorum ilk günkü gibiler. Ekstra güneşliğe gerek duymuyorum güneşte yada geceleri kapatıyorum. Yatak odamdaki zebra değil onun altında güneş ışığı geçirmeyen stor var. Zifiri karanlık yapıyor gündüz bile indirdiğimde. Tülün havası ayrı ama benim için kullanış önemli.

Evet canım ama perdeciler işte 10 15 sene tül ömrü var dedi ama insan illaki sıkılıyo okadar zaman gönlü geçiyor zaten

10 15 sene aynı tülü kullanmazsınız belki. insan illaki değişiklik ister. ben resimdekini beğendim. temizlik nasıl oluyor bilmiyorum ama yani çocuk odası için bu daha uygun.

X