Steppen Wolf -19

E

EU3

Ziyaretçi
Bu oyuna bayılıyorumm :dance:sizlerle paylaşmak istedim...Bakalım oyunu bitirebilicekmisizalkisalkisalkis:jeyyar:Ben zor uğraşlar sonucunda oyunu bitirdim..kaydirigubbakcemile3

Oyun ok tuşlarıı ilee oynanıyorrr :jeyyar:
Space tuşu (boşluk tuşu ) ile oyundaki nesneler toplanıyorr:jeyyar:
ctrl tuşu ile atlama yapılıyor:jeyyar:
T harfi ilede toplananan nesneler görülüyor
Hadiii başlayın bakalım zorlandığınız yerde ipuçlarını veririm:jeyyar:

Steppen Wolf 19 - Macera Oyunları Oyna - Oyun
şutarafagitti

Play regular game yazan yere tıklayıp oyuna başlayın...alkisalkisalkis

Bu ne kzıım ya uyuz oldum köpeğe :kızgın: havlayıp duruyo
alamadım şapkayı yerden :eek:klava:
ben beceremedim galiba :kedi:
zaten hiç güzel değil oyun hıhh :umursamaz:
zemuszemus

Bu ne kzıım ya uyuz oldum köpeğe :kızgın: havlayıp duruyo
alamadım şapkayı yerden :eek:klava:
ben beceremedim galiba :kedi:
zaten hiç güzel değil oyun hıhh :umursamaz:
zemuszemus

Delüm benimm sen ne anlarsınn .Oyunu oynayamıyon .Oyuna kusur arama:roflol:çokk güzelll bir oyunn :jeyyar:eek:ynama nan keyfin bilir:dilcikar:

balsuratım yerden şapkayı aldımda devamı yok ne bahçeye giriyo ne eve anlamadımki biraz anlatsan oyunu belki oynarım len

balsuratım yerden şapkayı aldımda devamı yok ne bahçeye giriyo ne eve anlamadımki biraz anlatsan oyunu belki oynarım len

buse yerdeki kırmızı şapkayı aldıktan sonraa

Orda havlayan köpek varr .O köpeğin yanına gittt sonra t tuşuna basarak şapkayı seç ve köpeğe space tuşu ile koklat.

Sonra orda bir çöp kutusu var onun yanına git .iÇİNDE İP VAR ONU AL

:umursamaz:aman herneyse boşuna alnatıyom kimse beğenmemiş

Oyundaki amacı bilsek.........belki bişeyler yapardık...ıple aşağıya kaydım ordan ötesi yukkk:))

Oyundaki amaç nesneleri toplayıp .Nesnelerle beraber engelleri geçmek :sm_confused:

En son bir tahta verdi iple kaydıktan sonra ama ne yaptıysam tepki vermiyo...İlerleyemedim yani...Ama değişik bir oyun kim ne derse desin paylaşım için tşkler opuyorumnanaktan

En son bir tahta verdi iple kaydıktan sonra ama ne yaptıysam tepki vermiyo...İlerleyemedim yani...Ama değişik bir oyun kim ne derse desin paylaşım için tşkler opuyorumnanaktan

Sonra kaydığın iple çatıya geliceksinn.Ordaki ipin yanına gitt .T harfi ile bıçağı seç.Bıçakla ipi kes.Sonra kestiğin iple aşağıya in.Sonra orda tahta var onun üzerine atla tahta kırılcak.Sonra köpek kucağına atlıcak

oyun güzelde ben çatıdan inemedim bir türlü yaaa..
indirmek lazım netten oynamaya korkuyorum ben kotadan dolayı..

ya ben aşağı indim köpek kucağıma geldi :)) taşın üstünde kaldım :)) gidemiyom

ya ben aşağı indim köpek kucağıma geldi :)) taşın üstünde kaldım :)) gidemiyom

Tamam köpek kucağına atlamışşş:jeyyar:Şimdi o köpekle beraber üzerne atladığın tahta parçasını all ve suyun yani gölün yanına yaklaş.Sonra aldığın tahtayı SEç kız suya bırakıcak tahtayıı (tekne görevi yapıcak :) )sonra yukardakiçittende küçük bir uzun tahta koparmıştıkk onuda seç ve kız tahtanın üzerine atlayarak kürek çekiyorr ve karşı tarafa geçiyorsun :)

2. böülmde ölüyorum sürekli ipi kestim yükselerek bir yere atladı...sonra kafeste biri var salladım salladım sonra öldüm ne olduysaÇok üzgünüm çoook

2. böülmde ölüyorum sürekli ipi kestim yükselerek bir yere atladı...sonra kafeste biri var salladım salladım sonra öldüm ne olduysaÇok üzgünüm çoook

Hemen anlatayım canımyerimseniben

şimdi ipi kesitin kız yukarı çıktı ya..
sonra kafesin içindeki adamlı yeri göstericek ekran..

Ok tuşları sağ ve sol yön tuşları ile kafesi 1 sağ 1 sol 1 sağ 1 sol seri, şekilde basıp önünde duran kafesin içinde iskelet kafasını boşluk tuşu ile adam kafatasını alıcak.Ve aldıktan sonra hemen adam arkada tarafa giderken tekrar boşluk tuşuna basıcaksın ve adam isklete kafasını arkadakiii demirleri yere sıkıştırıcak .Sonra Kızın bulduğu yerde kapının önünde ip var bışakla kesiceksin .sonra kapıdan içeri girrralkisalkisalkis

İlk oyunu oynayamadım yaa. :sinifsinif:

Bu oyun çok güzelmiş yav. sempatiksalakcinni

X