Spor Günlüğümüz

Merhabalar
Bende spor yapıyorum ama çok sık değil maalesef sadece hergün yapmaya çalıştığım karın egzersizleri oluyor 1 dk plank bazen squat ama bugün 20 dk kondisyon bisikleti 50 squat 1 dk plank karın hareketleri yaptım ve acayip yordu bunlar beni umarım hergün yapabilirim akşam eğer halim olursa 200 tane ip atlıycam

Merhabalar
Bende spor yapıyorum ama çok sık değil maalesef sadece hergün yapmaya çalıştığım karın egzersizleri oluyor 1 dk plank bazen squat ama bugün 20 dk kondisyon bisikleti 50 squat 1 dk plank karın hareketleri yaptım ve acayip yordu bunlar beni umarım hergün yapabilirim akşam eğer halim olursa 200 tane ip atlıycam

Merhaba ;
Vücut spora alıştıktan sonra eskisi kadar yormuyor daha rahat yapıyorsunuz ve vücut o zaman şekil almaya başlıyor artık
Bugunki spor cok guzel olmus
Naptiniz ip atladınız mi :)

Merhaba ;
Vücut spora alıştıktan sonra eskisi kadar yormuyor daha rahat yapıyorsunuz ve vücut o zaman şekil almaya başlıyor artık
Bugunki spor cok guzel olmus
Naptiniz ip atladınız mi :)

Evet alışana kadar olacak galiba yorulmalar
Evet atladım :halay:

Ooo tebrikler o zaman
Ben de akşam eliptik yapmayı planlıyoorum işten yorulmazsam inşallah,
var mı senin programda bugün spor :spor:
Evet canım yaptım bugün de çok şükür ev de temizledim o da spor sayılır değil mi:KK49:
20 dk bisiklet 1 dk plank karın egzersizleri yaptım 100 ip Atlama
Artırma olmadı ama en azından yaptım bunları çünkü bisiklete binmek baya vakit istiyor benim için inşallah bundan sonra devam edicem sen ne yaptın yapabildin mi

Bugun de 1 saat eliptik ve 1 saat agirlik idmani yaptim. Agirlik idmanlarini cok seviyorum ozellikle bacaklarimdaki etkisini... incelme ve sertlesmeyi cok dramatik bir sekilde hizlandirdi:KK76::halay: buldum sanrimim topigi:KK14:

Dün 13.071 adım yürüyüş yaptım eliptiğe halim pek kalmadı :)

Evet canım yaptım bugün de çok şükür ev de temizledim o da spor sayılır değil mi:KK49:
20 dk bisiklet 1 dk plank karın egzersizleri yaptım 100 ip Atlama
Artırma olmadı ama en azından yaptım bunları çünkü bisiklete binmek baya vakit istiyor benim için inşallah bundan sonra devam edicem sen ne yaptın yapabildin mi

Tabiki , ev işleri de spor sayılıyor çünkü hep hareket halinde oluyoruz.
tebrikler canım güzel bi spor günlüğü olmuş .
13bin adımım oldu dün yürüyüşten sonra eliptiğe halim kalmadı :)

Bugun de 1 saat eliptik ve 1 saat agirlik idmani yaptim. Agirlik idmanlarini cok seviyorum ozellikle bacaklarimdaki etkisini... incelme ve sertlesmeyi cok dramatik bir sekilde hizlandirdi:KK76::halay: buldum sanrimim topigi:KK14:
1 saat eliptik benim ileri düzeyimin programıydı , yaparsan şahane olur .
Ağırlık hiç çalışmadım , kaç kg kaldırıyorsun
evet canım bulmuşsun , ben de özel mesaj atmıştım :)

Evet 2 aydir haftanin bes gunu bu programi takip ediyorum cok iyi geldi. Zihnim rahatliyor en basta... Kardio gecmisim zaten vardi, zor olmadi bu program. Agirlik icin suan baslangic doneminde oldugumdan makinelerde calisiyorum, 1-2 ay sonra serbest agirliklara gecmek hedefindeyim. Kollarda ilerlemem olmadi 20-40kg civarinda baslamistim bunlarda kaldim ama bacaklarda 50 kg ile baslamistim suan 150-175 kg arasinda calisiyorum ( aletlere gore degisiyor olculer de ama son 1-2 haftadir bu agirliklari calisiyorum). Mesajin icin tesekkur ederim canim :)

Evet 2 aydir haftanin bes gunu bu programi takip ediyorum cok iyi geldi. Zihnim rahatliyor en basta... Kardio gecmisim zaten vardi, zor olmadi bu program. Agirlik icin suan baslangic doneminde oldugumdan makinelerde calisiyorum, 1-2 ay sonra serbest agirliklara gecmek hedefindeyim. Kollarda ilerlemem olmadi 20-40kg civarinda baslamistim bunlarda kaldim ama bacaklarda 50 kg ile baslamistim suan 150-175 kg arasinda calisiyorum ( aletlere gore degisiyor olculer de ama son 1-2 haftadir bu agirliklari calisiyorum). Mesajin icin tesekkur ederim canim :)
Canım kilo vermeye mi çalışıyorsun kas yapmaya mi :)
Böyle kilo kaç sende hedef var mı
Spor programın çünkü çok azimli

Ay şimdi sizinkilerin yanında benim çalışmam devede kulak kaldı:KK17:ama neyse en azından hareket ediyorum:KK45:
25 dk bisiklet 1.5 dk plank ve karın egzersizleri
Ya göbeğimİ sorun ediyorum bu şekilde devam edersem erir değil mi

Ay şimdi sizinkilerin yanında benim çalışmam devede kulak kaldı:KK17:ama neyse en azından hareket ediyorum:KK45:
25 dk bisiklet 1.5 dk plank ve karın egzersizleri
Ya göbeğimİ sorun ediyorum bu şekilde devam edersem erir değil mi

Olur mu hic yapin yapin ve yazin buraya da, egzersizin azi cogu olmaz ki herkesin yapisi ve ihtiyaci farklidir. Duzenli egzersiz yapmak kadar guzel sey yok :KK49:

Canım kilo vermeye mi çalışıyorsun kas yapmaya mi :)
Böyle kilo kaç sende hedef var mı
Spor programın çünkü çok azimli

Canim 60 oldum, sinav stresi yuzunden!!! 6 kilo verip eski kiloma inmek istiyorum. Hedefim oncelikle yag yakmak ama 36 yasinda ufak tefek bir kadin olarak en son isteyecegim sey kas kaybetmek!:KK66:

Mevcut beslenme duzenimle asiri kaslanip sismek imkansiz- ki zaten kadiniz, steroid kullanmadan disi arnold gorunumune kavusma(miz)m da imkansiz, sukur ki :-)

Slm kızlar spor yapıyorum ama yazmayı Unuttum haftasonu dışarıdaydım baya yürüyüş yaptım pazartesi günü ise 30 dk bisiklet ve karın egzersizleri dün sadece karın egzersizleri yaptım bugün daha yapamadım inş akşam bisiklet düşünüyorum

1 saat eliptik, 1 saat agirlik calismasi...

X