Anket Spinal sezeryan sonrası vücüdümda kasılma ve seyirme

Aymss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2020
4
0
34
Merhaba kızlar Doğum yapali tam 1 yıl oldu Doğumdan 15 gün sonra vücüdümda seğirmeler başladı sonrasında yüzümde bogazımda kasılmalar basınç hissi tam 1 yıldır böyle doktora gittim bişey bulamadılar böyle yaşıyan oldu mu hiç aranızda lütfen yardımcı olun gerçekten zor bi durumdayım

Bende bu tür sıkıntılar olmadı canım psikolojik olabilir mi acaba?
Rabbim şifa versin

İlk başta bişey bulamadıklarında bende öyle sandım ama tam 1 yıldır zamanla artı geçmedi ve ilaç kullanmama rağmen hiç bi değişiklik olmadı artık psikolojik olduğunu düşünmüyorum çünkü gerçekten kasılmalar Çan'ımı acıtıyor kafamdaki basınc hissi hiç gecmıyor

Eğer bir sinir hasarı söz konusu değilse aldığınız anestezi vücut toksisitenizi tolere edemeyeceğiniz miktarda artırmış olabilir. Emzirme döneminiz bittiğinde su orucu diye bilinen beslenme programını uygulamanızı tavsiye ederim. Bu yöntemin modern tıptaki yerini daha önemli buluyorsanız doktor Ayşegül Çoruhlu'dan konunun ayrıntılarını takip edebilirsiniz. Geleneksel tıbba ve sünnete uygun olmasını daha önemli bulursanız doktor aidin Salih'ten okuyabilirsiniz detayları. Bu programın mantığı bedenin en fazla güç harcadığı sindirim süreçlerini askıya alarak tüm enerjisini kendini tedavi etmeye harcamasını sağlamak. Program boyunca kusma ya da normalden farklı dışkılama şeklinde temizleniyor beden kimyasallardan. YouTubeda bir kadın kanser öncesi evrede bir bağırsak hastalığını bu programla nasıl tedavi ettiğini anlatmıştı. Videoyu bulursam eklerim. Ben de ciddi bir rahatsızlığım olmamasına rağmen epidural anestezi aldığım için 36 saatlik, 3 günlük ve 10 günlük açlıkları Aidin Salih hanımın önerdiği şekliyle yapmıştım, zor değil gözünüz korkmasın.

Merhaba kızlar Doğum yapali tam 1 yıl oldu Doğumdan 15 gün sonra vücüdümda seğirmeler başladı sonrasında yüzümde bogazımda kasılmalar basınç hissi tam 1 yıldır böyle doktora gittim bişey bulamadılar böyle yaşıyan oldu mu hiç aranızda lütfen yardımcı olun gerçekten zor bi durumdayım
Uzun zaman olmuş ama. Çözüm bulabildin mi bende doğum yaptım boğazımda basınç gibi bişey var

X