Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri söz elbisem kötü mü

Elbise güzel ama vücut tipinize göre değil. Boyu çok yanlış, direkt bacak boyunuzu kısıp sizi kısa ve kilolu göstermiş. İçinize toparlayıcı bir korse giyseniz bir nebze olabilirdi fakat iç çamaşırı seciminiz de çok yanlış. Kadınlarımızın genelde ihmal ettiği bir konu iç çamaşırı, şık elbiselerin altına günlük giyilen çamaşırlar giyilmez. Ayakkabiniz yanlış, ten rengi bir stiletto sizi daha uzun ve ince gösterirdi.
Size tavsiyem ise bu tür elbiseler yerine belden oturup sonra bollaşan A formlu elbiseler giymeniz. Gelinlik seçiminde buna dikkat edebilirsiniz. Ayrıca olan olmuş artık üzülmeyin. Bir sonraki secimlerinizi daha farklı yaparsınız. Mutluluklar

Olmuş bitmiş

Zaman'ı geri alamadığımıza göre bunu dert etmek yerine önümüzdeki güzel günlere odaklanın

Görümcemin evdeki nişanındaki elbisesi de bunun siyahı idi

Onun da annesi tonla laf etmişti

Boşverrr

Maalesef olmamış bu elbise ama olmuşla ölmüşe çare yok demişler:) Boşver kız:halay:

Söze uygun bir elbise degil.Ancak sözde akrabalarin giyebilecegi bir tarz.

Uzun olsaydi yerde kuyruklu olanlari var bu elbisenin.O cok uygun duserdi

Evde sözde mi Kuyruklu elbise giyecek

İşte demek ki konu sahibinin tanıdıkları da bu fikirdeymiş

Evde söze misafir olarak böyle giyinip gitmem mesela gelin kim derler diye düşünürüm

Zevkler farklı beklentiler farklı

Konu sahibi sen sadece kendin ol yeter

Evet şişman göstermiş bu elbise sizi, vücut ölçülerinize göre bir elbise tercih etseymişsiniz iyiymiş ya da illaki bu elbiseyi giyecektim diyorsanız siyah tercih etseymişsiniz; çünkü kırmızı renk her bayanda hoş durmuyor.
Artık geçmiş gitmiş, düşününce değişmeyecek. Kınada dikkat ederseniz artık.

index.php
index.php
index.php

Merhaba kızlar yaklaşık 1 ay önce aile arasında evde sözüm gerçekleşti. Ben çok abartılı olmasın ve biraz kapalı olsun diye bu elbiseyi tercih ettim. Ama o günden beri elbisem hakkında çokça eleştiri aldım. Yok babaanne elbisesiymiş, yok kalçalarımı yarım dünya göstermiş. Ben de tabi insan olarak etkilendim. Ve keşke başka bir elbise tercih etseydim diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Objektif bakılırsa eğer elbisem çok mu kötü
Su saatten sonra kotu desek ne degisecek? Sadece olmus bitmis bir sey icin uzuleceksininiz. Hem kimin ne dedigini bosverin. Zamaninda begenerek giymissiniz baskasi begenmedi diye tercihlerinizi sorgulamayin. Sizin ozel gununuz sizin zevkiniz kime ne? O insanlar ileride kinaliginiza. Gelinliginize. Dosediginiz evinize. Dogurdugunuz cocugun ismine de ona nasil baktiginiza da laf edecek. Takmamayi ve tercihlerinizin arkasinda durmayi ogrenmelisiniz.

Söz için uygun olmuş bence. Abartmaya gerek yok. Kötü bir elbise olsa bile kimseye laf düşmez güzel gününüzü paylaşmak için çağırdıklarınızdan duyduğunuz laflar çok acı..

Bence şık klasik bir elbise, o tonda kırmızı giyecek kadar cesaretli bir babaanne de kolay bulunmaz bence. Kolda dantel kolu biraz geniş gösteriyor bana göre, ben giyemiyorum o yüzden, siz de yine iyi durmuş. Bir de belki bir korseyle daha iyi olurmuş otururkenki fotoğrafta hafif göbeğiniz çıkmış ama onun dışında sıkıntı yok.

Ilk fotoda kilolu göstermiş gibi geldi.diğer fotolarda iyi gözüktü gözüme:)

Rengi kötü
Akçaağaç kırmızısı olabilirdi
Vücut tipine de çok uygun değil
Amma...
Salla gitsin
Giy giy dolaş eşine evde...

Evde bir söz için yeterli bence, buna takılmayın,masraf yapmak istemedim yoksa daha iyi bir şey alırdım ya da aldırırım ama yuva kuruyorum her kuruş önemli diyin, bu cevap çok can yakar :dondurma:

Biraz 40 yas model bunlar
Bir de evet kalcalariniz belinize gore daha genis durmus.
Kalem etek uzerine salas hos bir sifonbluz olabilirdi.
Hani gayetde kapali olculu şık dururdu.

Olmus bitmis artik.

Valla buna 1 aydır kafanızı takıyorsanız yazık yormayın kendinizi , o kafanız daha çok yorulacak .nişan , kına , düğün.. bunun k. Anası var görümcesi var vs .ayrıca elbisenizde kötü değil. Am

Evde sözde mi Kuyruklu elbise giyecek

İşte demek ki konu sahibinin tanıdıkları da bu fikirdeymiş

Evde söze misafir olarak böyle giyinip gitmem mesela gelin kim derler diye düşünürüm

Zevkler farklı beklentiler farklı

Konu sahibi sen sadece kendin ol yeter
Sen gitmezsin demek ki sen de konu sahibiyle ayni fikirdesin Herkesin fikri farkli belirttigin gibi:KK49:
Hem kuyrukludan kastim hafif bir uzunluktu merak etme ev sozunde ne giyilecegini ayirt edebiliyorum

Kendin yakistirip giymissin milletin sözüne ne bakıyorsun herkesin zevkine uyan bir şey giymeye kalksan sozlenemezdin

dantel vs oldugundan daha kilolu gosterir. elbise genc isi degil. daha modern bisi terch edeblrdin. ama bunun daha nisani var kinasi var:) o zamanlar terchni guzel yap

X