Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri söz elbisem kötü mü

ben beğendim valla. sana da çok yakışmış.
(dost başa düşman ayağa bakarmış hem takılma fazla)

Valla ben çok beğendim. Evde yapılan söz için bir tık fazlasını abartı bulurdum. Gerçekten yukarıda biri demiş babaanne elbisesi diyenin babaannesi böyle mi giyinirmiş. Son derece hanım buldum. Anne ya da babaanne elbisesi asla değil ama 17-18 yaş için de değil. Ben bir söze gitsem bu kıyafetli gelin görsem "Tam bir hanımefendi" derdim

index.php
index.php
index.php

Merhaba kızlar yaklaşık 1 ay önce aile arasında evde sözüm gerçekleşti. Ben çok abartılı olmasın ve biraz kapalı olsun diye bu elbiseyi tercih ettim. Ama o günden beri elbisem hakkında çokça eleştiri aldım. Yok babaanne elbisesiymiş, yok kalçalarımı yarım dünya göstermiş. Ben de tabi insan olarak etkilendim. Ve keşke başka bir elbise tercih etseydim diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Objektif bakılırsa eğer elbisem çok mu kötü
Hayatım bu durum da seni kim daha çok seviyormuş rahatlıkla anlayabilirsin. Elbise alınmış söz olmuş bitmiş fotoğraflar çekilmiş çokta beğenerek almışsın giymişsin. Herkes mutlu. Sonradan elbisene yorum yapacakları geliyor ve gömüyorlar elbiseni. Bence asla kötü bir elbise değil. Kırmızı da ayrıca tenine çok yakışmış. Aşırı kötü bir elbise seçip giydiğini düşünelim, olan olmuş biten bitmiş mutlu günündesin. Daha elbisen babaanne elbisesi gibi elbisen çok kötüü deyip moral bozmanın anlamı var mı?

Arafta kaLmis bir sorun var ama renk mi kaLipta mi biLemedim . Zaten geçmiş gitmiş canınızı sıkmayn insanLar herseye bir kuLp buLur , boşverin :)

Modasi gecti diyebilirim bu elbise icin. Sen begenmis almis giymissin kime ne ?
Takilma artik,, konusanlarin agzini kapa ki yarin gelinligine de laf etmesinler

Ya ne takiyosun milleti benim sozumde kasimda oldu ailem ve ben ayri sehirde oldugumuzdan ve bedenime gore elbise bulamadigimdan hic sevmedigim renk olan yesil kumas bi elbise giydim begenen begenir begenmeyenin keyfi bilir siz mutluysaniz sozlunuzle ne giydiginizde onemli degil ayrica

Ben sadece rengini beğenmedim yoksa sözde giyilir türden bir elbise..

Ben bu şekilde kırmızı, fransız dantel uzun kuyruklu yakası ve sırtı "v" şekilde açık modelini mezuniyetimde giymiştim ve herkes de bana demişti yaşından çok büyük göstermişsin falan filan. Hiç takmadım açıkçası ben çok severek diktirmiştim. Başka modeller tabiki olabilirdi ama sen öyle beğenmişsin, onu giymişsin kime ne?

Kırmızıyı sevmedim sevemedim , siyah rengi daha güzel olurmuş bence ama Aman olmuş bitmiş ne olacak , söz yani alt tarafı. Daha bunun nişanı var nikahı var kınası var düğünü var .... var da var yani bundan sonrakilerde beğendiğin bir elbise giyersin :KK66:

elbise gayet güzel siz beğendikten sonra ne önemi var ki olan olmuş giymişsiniz geçmiş gitmiş çok takılmayın isteyen istediğini söylesin benim zevkim beğendim der çıkarsınız işin içinden ben şahsen öyle yapardım takılmayınız bu kadar.

Olmus bitmis artik arkadasim takma bosuna insanlar hep bi mana bulur.bende gri elbise giymistim sözumde bnmkide babaanne rengi o zmn ☺

Geçmişe gazi demişler ,sen önündeki özel günlere özen . Çok kötü durmamış ama çokta yakışmış diyemiyorum ,azcik fazlalık var gibi korse giy mutlaka bu tarz özel günlerde , ve giyip zaman aşımına uğradığında sorma, almadan kamu oyu yoklaması yap senin için daha faydalı olur

Hoş durmamış ama geçmiş gitmiş. Bence nişan, düğün ve diğer özel günlerinize odaklanın. Bu geçmişte kalmış. ÇEvrenizde eleştirenlerde keşke siz alırken yardımcı olsalarmış.

Bence olmuş bitmiş çok kafaya takmayın.. Ama bi daha bu model elbiseler giymeyin bence biraz kilo göstermiş çünkü.. Bence rengi en kurtarır yanı olmuş elbisenin..

Bence gayet guzel evet cok cok cok iyi durmuo ama kotude degil allah askina abiye gyinmek cok mantiksiz soz de nisan olsa neysede bence kafana takma insanoglu iste illa konusacak

cok klasik bir elbise.Kırmızı renk olmamış . dantel elbiselerde kırmızı renk gecelik havası yaratıyor bence.

Siyah olsa daha şık durabilirmiş. Netice de giymişsiniz çok takılmayın daha nişanı var , düğünü var :halay:

X