Lazer Epilasyon Soprano ıce lazere neden başladım?

selam hanımlar, ben alexandrite lazer ile iki diod lazerle bir seans lazer epilasyon yaptırdım fakat ilgisiz olmaları ve benim istediğim tarihe gün vermemelerinden dolayı soğudum güzellik merkezinden o ara duydum buz lazer uygulamasını ve araştırdım. Çok net bilgiler bulamadım açıkçası bende bi başlamak istedim yapck bisi yok diyerek. Tüm vücut yaptırıyorum yüz yaptırmadım ilk seansım dün dü bir ay sonra olacakmış ikinci seans. Bizde ara seans olmuyo dediler ben önceki lazer mevzumu anlatınca. Çok net konuşuyorlar sekiz seans paket olarak aldım sitede aşı geçen merkezlerden olmasına dikkat edin ben öyle yaptım. Ayak bileklerimde ve genitalde olağanüstü ağrı oluyo hiç öyle ağrı yok demesinler. Kalın tüylerin olduğu yerler ağrıyo koltukaltında da sızlama oluyo. Acı eşiğin ister düşük ister yüksek olsun baya bildiğin ağrı var yani. Gelişmeleri on gün sonra dökülme olunca yazarım tekrar

Aleksandritden farkı ne? Tüm vücut dediyiniz kısma ince tüylerde dahil mi?
alex ten farkı jel sürüp cihazı üzerinde gezdirerek atış yapmaları, koku olmuyo hani yanar ya alex yapınca yanık yanık öle bisi yok. ayrıca alex ince sarı tüyleri görmüyo fakat buz lazer tüm renk tonları için uygun dedikleri için başladım. alex e gittiğimde yarım kol yarım bacak görür anca dediler burada göbeğimde biraz sarı tüy var ona bile yaptırıyorum 10 güne belli olur zaten dökülüp dökülmeyeceği.

alex ten farkı jel sürüp cihazı üzerinde gezdirerek atış yapmaları, koku olmuyo hani yanar ya alex yapınca yanık yanık öle bisi yok. ayrıca alex ince sarı tüyleri görmüyo fakat buz lazer tüm renk tonları için uygun dedikleri için başladım. alex e gittiğimde yarım kol yarım bacak görür anca dediler burada göbeğimde biraz sarı tüy var ona bile yaptırıyorum 10 güne belli olur zaten dökülüp dökülmeyeceği.
Paylaşırsınız artık sonuçları)))
Sonra kaç zaman zonra kıçakacağını merak ediyorum, uzayınca eskisi gibi mi gözükücek... 8 seansa biter mi dediler? Seans aralıkları ne kadar?

Paylaşırsınız artık sonuçları)))
Sonra kaç zaman zonra kıçakacağını merak ediyorum, uzayınca eskisi gibi mi gözükücek... 8 seansa biter mi dediler? Seans aralıkları ne kadar?
şuan bile çıkmaya başladı diyebilriim. malum jiletle alıp gitmiştim ve başladı üç günde çıkmaya. 6-8 seansta biter ddiler ben 8 olsun kesin olsun istedim. garanti gibi konuştular ilk kullanımda bile %50-60 bitermiş. üçüncü günüm bugün henüz dökülme başlamadı. umarım güzel sonuç alırım :KK17:

şuan bile çıkmaya başladı diyebilriim. malum jiletle alıp gitmiştim ve başladı üç günde çıkmaya. 6-8 seansta biter ddiler ben 8 olsun kesin olsun istedim. garanti gibi konuştular ilk kullanımda bile %50-60 bitermiş. üçüncü günüm bugün henüz dökülme başlamadı. umarım güzel sonuç alırım :KK17:

Çok övüyorlar, inşallah güzel haberler ver bize :)

2 seans ne zaman?

Of lazer yerine buna başlasaydım çoktan rahatdım. Bide ince tüyleri görmüyor, oda ayrı dert
Her gün yeni bisi çıkıyo takip etmek çok zor bende alex başladım bi seans bide ara seansa gittim boşa hem vakit hem para kaybı yaşadım bu da olmazsa ağlcm artk çok kıllı tüylü deildim jilet yapa yapa bu lazerler için iyice kalınlaştı. Bi haftaya dökülmeye başlar söledikleri kadarıyla dur bakalım bekliyorum

Bende merak ettim şimdi bi cesaret edip başlasaydım para tuzağı olan yerlere gitmek istemiyorum önceden öyle kaptırdım da biraz paralarımı:işsiz:

Yani aslında demem o ki bir ayın bitmesini bekliyorum kesin bisi döşemek için sizlere.. çünkü bende yaşadım bi defa hüsranı geri çıktı ve param boşa gitti bu yüzden bu defa erken konuşup sizi yanlış yönlendirmek istemem.. sarı tüylerde bi dökülme yok henüz.. Benim tüylerimin çoğu da açık renkli zaten.. umarım güzel sonuçlarla sizi de kesin bilgilendirebilirm.. internette orijinal makinayı kullanan yerlerin listesi var her şehir için sizde oradan bakıp öle tercih edin bence ben öle yaptım çünkü.. başka yerler sahte makina kullanıyor bu da kesin sonucu etkiler.. bir hafta sonra tekrar geri çıkıp çıkmadığını yazarım size.. sevgiler hatunlar ☺️

Yes ben geldim... bugün ikinci seansıma gittim bi gün öncesinde sıfırlama yapmamı istediler çıkan tüyler için jilet yapmak istemiyorum ddim hani şu erkeklerin sakal tıraşında kullandıkları makina varya onun gibi bi makinayla yapılması gerekiyor ddiler... bende olmadığı için jiletlerim gittim ağrısı bu defa daha azdı ilkimde baya olmuştu bende ağrı.. tüylerimin son durumundan bahseden;alt bacaklarımda %50 ,genital %70 , alt kol %70 geri çıkmıştı diğer bölgelerde pek etkisi yok gibiydi.. sordum ilk seansta %80 demiştiniz neden böyle oldu diye.. tüylerimin inçe olmasından kaynaklı olduğunu söylediler... beklerken iki kız daha vardı benden önce sırada onlar 8.seansa gelmişlerdi ve hala bitmediğini ve her geldiklerinde sıfırlama yaptıklarını söylediler ve bu beni olağanüstü korkuttu yine mi paralar hayaller çöp oldu diye düşünmedim değil hani.. yani kızlar bence başlamak istiyorsanız bekleyin ben ikinci seanstan sonra hala bi dönüş alamazsam yaptırmayın.. ben yandım siz yanmayın.. hala umudum var ama bunu da söylm sonuçta alt bacak genital işe yaradı gibi ama az gibi etkisi.. 15 gün sonra çıkıp geri dökülmelerini bekleyecek size tekrar bilgi veririm görüşmek üzere

X