Lazer Epilasyon soprano ıce (ankara elpida güzellik salonu)

Yüz yaptirmiyorum ben vücut 6. Seansima girdim iki gün önce.düzenli gittim 5. Seansima girdim ozaman ara verdim iki ay bu zaman içinde kullar baya uzadı sadece seyrelme oldu killarda tüy şeklinde değildi kalındı çok moralim bozuldu iki ay gitmedim.şimdi tekrar başladım durumu söyledim sali gittiğimde atışı her zamankinden yüksek attılar galiba çünkü baya hissettim özellikle genital bölgesinde.şimdi bekliyorum bakalim ne olcak

Arkadaşım Merhaba. Bende ciddi ciddi soprano düşünüyorum ve en aklıma yatan merkez elpida. Ciddi bir yardıma ihtiyacım var, senin sonucunda olumlu bir değişiklik oldu mu yardımcı olur musun bana

Ben yüzüme soprano ice yaptırmak istiyorum. Elpida'yı düşünüyorum ama merak ettiğim bir şey var seanstan önce yüzünüzü jiletliyor musunuz?

Arkadaşlar merhaba yeniyim bu başlık için üye oldum. Bende malum elpida ya gidip başta yüz olmak uzre buz lazer yaptırmak istiyorum. Yorumlarınızı tek tek okudum. Yüzünden memnun olan var mı? Malum para kolay kazanılmıyor gittiğin yerin lafına kanarsanda kimse malım kötü demez. Ama sonuç aldım memnunum gitmiyorum artık diyen biri var mı . Dipsiz bir kuyu gibi bilinmeyen uzayıp giden seans süreleri gözümü korkutuyor. Yaza düğünüm var. Olabildiğince iyi bir yer bulup devam etmek istiyorum . Diod da dusunmustum ama bu son teknoloji dendigi icin bunu dusunuyorun.Bu konuşulan yer icin koltuk altı grnital gibi yerlerinizi kaça yaptırdınız? Yüz bıyık çene olarak ayrı hesap mı? İndirim alanlarınız var mı? Çok soru sordum ama malum herkes birbirini anlar..
Merhaba lazere gittiniz mi acaba ben de tum vücuduma soprano dusunuyorum siz faydasını gordunuz mu

Arkadaşım Merhaba. Bende ciddi ciddi soprano düşünüyorum ve en aklıma yatan merkez elpida. Ciddi bir yardıma ihtiyacım var, senin sonucunda olumlu bir değişiklik oldu mu yardımcı olur musun bana
merhaba, gidip olumlu olumsuz herhangi bir sonuç aldınız mı acaba

Arkadaşlar merhaba, bende elpidaya gidiyorum İlk seansımı oldum kontrol seansını bekliyorum, ancak birşey kafama takıldı. Bacaklara kontrol seansı yapılmıyor dendi bana doğru mudur?

Arkadaşlar merhaba, Elpida ya buradaki yorumlara bakarak 3 normal seans ve 3 kontrol seansı olmak üzere 6 seansa gittim. Bacaklara kontrol yapmıyorlar. Zaten normal seans gibi de uzun sürmüyor hızlıca geçiyor. Kaç aydır gitmiyorum farkettim ki hiç bir ise yaramamış ve ben boş boşuna 3 bin TL vermişim. Daha önce Alex islem gördüğüm icin ufak tefek kalan yerlerim vardı. O kalan yerlerimden tam fiyat aldılar. Örneğin kolumun dirsek kısmında sayılacak kadar az tuy var onlara yarım kol ücreti yazdılar. Bacaklarda da az vardı ona da tüm bacak yazdilar. Yani kil yoğunluğuna asla bakmıyorlar. İşleme de ayda bir gidiyorsunuz o yüzden ise yarayıp yaramadığını anlamıyorsunuz. Bırakıp bir kaç ay beklediğimde tuylerim uzadı ve hiç bir etkisinin olmadığını gördüm. Gerçekten hakkımı helal etmiyorum. En son seansımda kış ayında ben ciplakken başka müşterinin isini yapmaya giden yarım saat beklememden ve beni kuru traş etmesinden ötürü neredeyse 2 hafta acı çekmemden dolayı Bedriye hanıma da teessüf ediyorum. Parayı vermemden dolayı o olaydan sonra bir de kontrole gitmek durumunda kaldım. Zaten tavrımdan da anladıklarını sanmiyorum. Ha ayrıca iğneli epilasyon içinde randevu alıyordum ama yaptıramıyordum çünkü yapan kişinin sürekli işi oluyordu. Ayrıca randevu da alamam sürekli sürekli bu pandemi de. Buradan bir kaç kötü yorumu kendilerine sorduğumda bana karalama kampanyası olduğunu başka güzellik merkezlerinde çalışanların onları karaladıgini soylemislerdi. Diğer yorumlarımdan da güzellik merkezinde çalışmadığım bellidir. Mühendisim. Buraya gelen doktor, mühendis ve diğer arkadaşlarımı da uyardım. Onlarda paket almadıklarından gitmiyorlar. Kızılay ve çevresinde bir sürü soprano grubu cihaz kullanan yer var. buzlazer.com sitesinden o merkezleri bulabilirsiniz.
Hepinize pürüzsüz günler diliyorum.

X