son günlerin olay ATATÜRK videosu!!!

Efendiler, sırası gelmisken aziz milletime şunu tavsiye ederim’ ki bağrında yetiştirerek başının üzerine cıkaracağı adamların kanındaki öz cevheri cok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an bile geri kalmasın “
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Minim tek kelimeyle muhtesem...Bu ülkeye degil dünyaya onun gibi bir lider bir daha gelmez!!!ATATÜRK ilke ve inkilaplarina bagli nice TÜRK gencleri yetisiyor...biraktigi emanetin sonuna kadar bekcisiyiz!!!

tek umudumuzun gençler olduğu bu dönemde eskisinden çok daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor ATA' mıza...

Güncellemen çok iyi olmuş minerwacım ben kaçırmışım ve izleme şansı bulduğum için çok mutlu oldum.

Görüntüleri izledikten sonra bir kez daha ne kadar şanslı olduğumu anladım yüreğimde ATATÜRK sevgisi taşıdığım için. Bu öyle bir sevgi ki silebilmek mümkün değil! Ancak yüreğimi söküp atmak gerekir yerinden...

Atatürk e borçlu olduğumuz bu günlerimizin, özgürlük ve bağımsızlığımızın kıymetini bilmeyen, beyinleri yıkanmış, yürekleri karartılmış insanlar izleyip de ibret alsın asıl!

Güncellemen çok iyi olmuş gerçekten .Hele şu günlerde Atatürk'e ait herşeye ihtiyacımız var .

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
seni hiç unutmayacagız unutturmayacagız atam sen rahat uyu.....

keşke şu anda yaşıyor olsaydı.ağlamamak elde değil.teşekkürler.a.s.

Efendiler, sırası gelmisken aziz milletime şunu tavsiye ederim’ ki bağrında yetiştirerek başının üzerine cıkaracağı adamların kanındaki öz cevheri cok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an bile geri kalmasın “
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

istiklal marsının sözlerini de unutmayalım arkadaslar...
bu kadar dogru yazılamaz,,
dalgalansın o nazlı hilal gökyüzünde,
ezanlar susmasın, cınlatsın yurdumu özgürce,
istiklal marsı her zaman saygı durusunu hakediyorsun

böyle bir kurucu, böyle bir destan.. bizim destanımız, alnımız acık yüregimiz mangal gibi..

devamını getiremiyorum, söylenecek cok sey var ama ne bana düşer bunları söylemek ne de...

Güncellemen çok iyi olmuş canım,nasıl olduysa kaçırmışımm...muhteşem paylaşımın için sonsuz teşekkürler....a.s. Çok güzeldi çokk..
Çok duygulandım...:çok üzgünüm:
Bundan sonra güncelleme görevi benimdir arkadaşımm...yerimseniben

Muhteşem insanlar geride böyle iç titreten eserler bırakırlar. Paylaşım için teşekkürler.

harikasın minerwa bunu paylaştığın için teşekkürler. türk olduğum için gurur duyuyorum ATATÜRK ü çok seviyorum bu videoyu herkez izlemeli.

harika bir video.denizdenin yazısıda öyle.tıpkı atanın kabri başında birbirini tanımayan iki yaşlı teyzenin birbirlerine yalnız değiliz işte ne mutluki atamızın izindeyken yalnız değiliz işte diyen bakışları gibi.birileri daha var ülkenin bu zor günlerinde sahip olduğu kutsal kanın hakkını veren birileri daha var der gibi.
işte türk olmak böyle bişey.şerefle onurla başı dik durmak umarım bizden sonrakilerde aynı hislere haiz olurlar.

Çok teşekkür ederim .kalbim Atatürk! ü düşününce bir başka atıyor büyük bir gurur
büyük bir hayranlık duyuyorum .
YİNE BUNU HİSSTTİM İYİKİ TÜRK OLARAK DOĞMUŞUM ATAMIZLA VE ONUNLA AYNI CEPHEDE SAVAŞIP VATANIMIZ İÇİN DÜŞÜNMEDEN CANINI VEREN ŞEHİTLERİMİZE BİR KEZ DAHA EĞİLİYORUM.İYİ Kİ SENİN EVLATLARINIZ ATAM!

Çok teşekkür ederim .kalbim Atatürk! ü düşününce bir başka atıyor büyük bir gurur
büyük bir hayranlık duyuyorum .
YİNE BUNU HİSSTTİM İYİKİ TÜRK OLARAK DOĞMUŞUM ATAMIZLA VE ONUNLA AYNI CEPHEDE SAVAŞIP VATANIMIZ İÇİN DÜŞÜNMEDEN CANINI VEREN ŞEHİTLERİMİZE BİR KEZ DAHA EĞİLİYORUM.İYİ Kİ SENİN EVLATLARINIZ ATAM!

sana yürekten katılıyorum canım...a.s.
ne kadar seyretsem doyamıyorum....:1no2:

Minerwacım senin gibi Atatürk'çü kadınlara o kadar ihtiyacımız varki.Seni tekrar aramızda görmek istiyoruma.s.

denizden söliceklerime gerçekten tercümen olmuşsun
atam sen rahat bu ülkeyi sen kurdun biz yürütüceğiz fırsatçılara yer yok gelen gelir ama gitmesinide bilir

fırsatçılara yer yok bu ülkede bu vatan atamızın armağanı kim ne derse desin laik bir cumhuriyet olarak da kalıcak

Turk olmak ayricalik oglumla beraber izledik hayran kaldi emeklerine saglik canim,
NE MUTLU TURKUM DIYENE

ALLAH senden razi olsun güzel arkadasim...sonsuz gurur duydugum ATAMIZ´la bir sonsuz daha gurur duydum...halkla sohbetine lütfen dikkatli bakin,kimseciklerle kiyaslanmaz,kiyaslayamayiz ama o sahneden sonra söyle bir bakin simdiki yasadiklarimiza...gelip yatma yerinde(!) taze kaniyla caniyla yatanlarimizda,cigerimizi yakanlarda bir deger varmi ki simdi halkta olsun???kaci kac kuruski degil mi??yazik.....cok ama cok yazik....

X