Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hayırdır ?

2 gün önce başka bir üye geldi 50 tane bile mesajı yok yıllardır bu sayfayı takip ederim şu şu, şuna şu oldu, buna da bu oldu diye 7 ceddinizi saydı ona böyle tepki vermediniz ? Yoluna güller döktünüz

Utanmazın biri tabi tabi he heee diye cevaplar verdi ona bile bu kadar tepki vermediniz ?

Gidip onun mesajını da beğendiniz ! Yaptığı çirkinliği terbiyesizliği destekler nitelikte.

biraz içinizde Allah korkusu, adalet duygusu varsa doğruya doğru diyin !

arkadaşlık adına bunları yerin dibine sokmayın...

sonra gelir 2 gün sonra o çok sevdiğiniz arkadaşınız sizi satıverir....

hani biz bu başlığı takip edip bilerek yapmıştık bunu ?

Bu üye bir başak kötü içerik yaptı orada rica ettim lütfen dedim gidip bunu şikayet ettiğinizi söyleyin...

hani biz bilerek yapmıştık !

1 kişide kusura bakmayın hakkınızı yedik, hakkınıza geçtik demiyor...

işte bizim günahımıza girdiniz ya daha da söyleyecek sözüm yok size...

50 yaşında Mune Mune ile dalga geçer gibi konuşan kişiye 1 kelime tepki vermediniz ya yazıklar olsun......

yazık yazık....

Bir tanenizde ya arkadaş çok ayıp ettik 50 yaşında kadına demedi yuh olsun size

Bir taneniz de @Elhan hoca bizim yüzümüzden neler yazdı, kadın resmen dil döktü demedi yazıklar olsun size....

utanmadan gelen üyeyi sorguluyorsunuz....

yazık yazık...... başlığınızında, dosluğunuzunda canı cehenneme

dostmuş, insanı duygular olamadıktan sonra dost olsanız ne yazar

yazıyı kim üzerine alınırsa ...
Kazen muneye yapılanın yanlış olduğunu ben farkettim inan onlinemiydim hatırlamıyorum ama olaylar çok hızlı gelişti,biz daha anlayamadan üyelikler iptal oldu ve şok yaşadık,
Ben bonus amacey ve tosia için de üzülmüştüm hatta bir kaç kere dile getirdim keşke donseler diye, o zamanki yapılanı da doğru bulmamistim ama topikte çok yeniydim, bize orda çok söz düşmüyordu hepsi yetişkin insan konuşur anlaşırlar diye düşündüm,

Mune ablaya yapilanin yanlış olduğu konusunda çok çok haklısınız

Kuzularım merhaba 👋
Öncelikle banımdan beri herşeyi okudum. Son derece üzgün olduğumu bilin.
Banım hakkında söyleyecek hiçbirşeyim yok, bir geyik topiğinde içinde kötülük olmayan bir sözdü. Sizler zaten beni biliyorsunuz ne kastederim ne etmem çok iyi biliyorsunuz. Adaletsizlik varsa Allah'a havale ediyorum. Yoksa problem de yok demektir.
Zaten banım umrumda bile değil. Dönünce bu neydi şimdi bile demeyecektim. Önemli olan dostlarım.
Buradaki herkes beni korumak adına birşeyler yazdı. Arkadaşların üslubuna lütfen takılmayın bir arkadaşımın haksızlığa uğradığını görsem/sansam/emim olsam/öyle gibi gelse farketmez bende benzer tepkiler verirdim. Ki vermişliğimde var bilirsiniz.
Arkadaşlar olayı sorguladı. Sorgulamak, inanmamak insani duygular. Kimse hiçbirşeye inanmak zorunda değil. Kimse de sorgulanamaz değil, kaç yaşında olursa olsun. Kazene de söylediğim gibi yeri geliyor bir öğretmeni okuma yazması olmayan veli bile eleştiriyor, inanmıyor, sorguluyor, hakaret bile edebiliyor. Bizlerin boynu kıldan ince oluyor. Şu dokunulmazlıkta olamadım.
Yersen kelimesinde bu kadar takılacak bir durum yok, zaten kimseyi alıntılayıp söylenmemiş ortaya yazılmış. Hoşluğunu konuşmuyorum, ByNkoaLa bunu başka bir üyeye söyleseydi üsluptan sadece 1 gün ban yiyecekti. Keşke ban yeseydi. Kimler kimlere ne sözler etti de atılmadı.. Ama gelinen noktada sırf adminlere söylenince siteden atıldı. Söyleyebiliyorsan kocana söyle denmiş. Kocasına yersen diyip de evden atılan kaç ütopik kadın vardır merak ediyorum. Şahsen benim kocam çocukça şeylere takılmaz güler geçer,kendisiyle barışıktır. Çocukça şeylere takılmaz.
Poncikvegece içinde takılacak hiçbir kelime olmadan sırf inanmadı ve sorguladı diye gönderildi.
Beğendim butonuna basan herkes siteden atıldı. Ben böyle adaletsizlik görmedim. Mune hanım bizzat ben size kaç kere bana ve dostlarıma atılan haksız beğenmedim butonları için ulaştım. Benim sağlık problemime bile beğenmedim atıldı. Bana her defasında "Beğenme hakkı olduğu gibi beğenmeme hakkı da var, buton kullanımı için kimseyi cezalandıramam" demediniz mi. Hani buton kullanımı özgürlüktü, ne oldu şimdi? Bu sitede buton kullanımı yüzünden kim cezalandırıldı da benim arkadaşlarım cezalandırılsın? Sırf hoşunuza gitmeyen bir msjı beğenmediler diye kurallar mı değişti? O zaman bende size söylüyorum şimdi; "beğenme hakları vardı beğenmişler"
Kuralları kişisel uyguluyorsunuz, anında değiştirebiliyorsunuz. Eğlenceli olmalı.
BSR4 adlı üyeye gelelim. Sırf özgürce buton kullandığı için özeli ortaya serildi. Topladığı oyların bu konuyla ne alakası vardı, bir o mu topladı, kaç kişinin gizlisi ortaya serildi.. Okurken ben utandım.
Madem konu üsluptu, terbiye idi. Arkadaşların problemi terbiyesizlikti, sorarım size Kazenin ettiği tüm hakaretleri kim cezalandıracak şimdi. ByNkoaLa ya maymun dendi terbiyesiz dendi, şamdana üstüne mum dikerim dendi, buraya 3 kuruşluk topik dendi. Dendi de dendi.. Muhtemelen kimse bir daha dönmek istemesin diye, 1 işitildi kaç duyuldu..
Ben herşeye rağmen arkadaşlarımın geri getirilmesi için uğraştım. Ara düzelsin dedim. Bu konuda emin olun kuzularım.
Site yönetiminin kimse umrunda değil. Yakmaya, yıkmaya, cezalandırmaya, korkutmaya, tehdide alışılmış. Hep aynı söz "benim atmak için sebebe ihtiyacım yok".
Bu mudur yöneticilik, ortamın refahı için çaba. Elinizdeki sınırsız yetki ile haklı haksız atın ama unutmayın; herkesin emeği var burada. Kimse soramasa Allah sorar..
Şu da ilginç..
Dün saat 15.15de açılacak banım durup dururken gece 1 e kadar sürecek üyelik iptaline çevrildi dün. Ama akşam 9 civarlarında açıldı.. Amacınız ne inanın umrumda değil. Ama doğru sizler sorgulanamazdınız öyle olsun istemişsinizdir. Umrumda da değil.
Matamas mısın nesin 2.üyelik ile iş yapan birine vallahi birşey söylenmeye değmez ama içimde kalmasın eminim zamanında laflarımla canını iyi yakmışım takıntın beni iyi güldürdü aferin be bana 😊 21 martta atılmış sayfa 8400 de kalmış bir yorumu ayın 26 sında objektif kiblediğine kim inanır kardeşim? Hele ki sabahın 10 unda. Dünkü msjında kendinle gurur duymuşsun buranın geldiği halden ilahi. Sevin kendi çapında, ayırdın yaktın yıktın san. Senin niyetini de Allah'a havale ediyorum.
Kalan kertenkelelerim ben arkadaşlarım için elimden geleni yaptım. Her biri için..
Herşey çözülebilirdi. Bu kadar büyüten bu noktaya getiren hiçbirimiz değiliz hiçbir mesaj değil.
Ama onların bunları yaşadığı yerde (hele ki benim için) ve olmadığı yerde ben de durmam.
Bu topiğe harcadığım emekten dolayı çok mutluyum, herkesi tanıdığım için.
Bir gün gidecektim biliyorsunuz hep derdim.. O gün bugünmüş. Beni kimse anlamasa da sizler anlayacaksınız biliyorum kertenkelelerim. (Aman msjımı beğenmeyin vallahi gönderilirsiniz, beğenmedim atın da sevinsinler, arkamdan konuşulursa da umrumda değil 😁)
Beni, cici bebemi, Geyşamı, yakuzamı, gülomu, ponçiğimi, seksü şempazemi, kpss mağduru miniğimi, büşomu, şamdanımı, imzoşumu ve gönderilen unuttuğum kim varsa onu unutmayın. Kafamı toparlayamıyorum unutmuş olabilirim. Kısacası giden herkesi..
Kalbini kırdığım bildiğim bilmediğim herkes umarım affedebilir. Bende kimseye kırgın gitmiyorum. Herşey herkesle çok güzeldi ♥
Bizleri unutmayın, kim ne düşünürse düşünsün bizler birbirimizi ve terbiyelerimizi biliyoruz :KK200:
Hakkı yenen herkesin hakkını da Allah'a havale ediyorum..
Kazen bey sizin 3 gün önce 1 günlük üyenin gitmesinin ardından topiği kutladığınız gibi bende topiğin geldiği hal için, 2 gün üst üste topikte yakıp yıktığınız her anı kutluyorum.
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Üyelik iptalimi istiyorum K Kazen Mune Mune

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X