Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.448
69.382
Bu topiği neden açtım, nasıl açtım vallahi tuşuna bastım açtım.
Canı sıkılanlar, acil muhabbete ihtiyacı olanlar, Cici nerelerdesin muhabbetini özledim diyenler, topik topik topik arayanlar, topikleri pek sevenler, ortam arayanlar buyursun iki lafın belini kıralım.:deli:
Topiğim eski, yeni, yaşlı, genç, işli, işsiz, evli, bekar, değişik, değişik olmayan herkese açıktır.
Yeni üyeler çekinmeden gelsin,
Eski üyeler "Ula benim burada ne işim var" demesin,
Diğer topik sahipleri burayı da kendi topiği bilsin.
Gelin güzel bir ortam kuralım.

Hedeflediğim hayalimdeki ortam:
(Siyah pantolonlu takla atıp duran civelek dans stilli olan benim, beyaz pantolonlu ByNkoaLa ByNkoaLa , herkes seçsin kendini :KK71:)

Hadi bakalım buyrun ortama kuzularım :KK19:
Topik Alev Alev 🔥 'e girişler sayfa:110'dan efenim... :cool: :rapci:

YAŞ SINIRI= +20
(DAMSIZ GİRİLİR) 🔥

Önemli= Msjlarını kaçırmamam için yeni gelen üyeler lütfen aramıza katılırken nickimi etiketlesinler. :halay::KK200:

Son düzenleme:
Bu topiği neden açtım, nasıl açtım vallahi tuşuna bastım açtım.
Canı sıkılanlar, acil muhabbete ihtiyacı olanlar, Cici nerelerdesin muhabbetini özledim diyenler, topik topik topik arayanlar, topikleri pek sevenler, ortam arayanlar buyursun iki lafın belini kıralım.:deli:
Topiğim eski, yeni, yaşlı, genç, işli, işsiz, evli, bekar, değişik, değişik olmayan herkese açıktır.
Yeni üyeler çekinmeden gelsin,
Eski üyeler "Ula benim burada ne işim var" demesin,
Diğer topik sahipleri burayı da kendi topiği bilsin.
Gelin güzel bir ortam kuralım.

Hedeflediğim hayalimdeki ortam:
(Siyah pantolonlu takla atıp duran civelek dans stilli olan benim, beyaz pantolonlu ByNkoaLa ByNkoaLa , herkes seçsin kendini :KK71:)

Hadi bakalım buyrun ortama kuzularım :KK19:

Kareli gomlekli amca benim:KK66:

Allah iyiliğini versin ya😄
İyidir tatlım senden naber :KK28:
Yeni topişimi biyeniyor musun :KK70: İyiyim evdeyim can sıkıntısından öleceğim, ölmeden önce bir topiğim olmasın mı dünyaya bir dikili taş bırakmayayım mı dedim :KK70:Bayram nasıl geçti bakalım

Hayırlı olsun topik :) çok eski yenilerden olarak bende katılayım :) videoda sonlara doğru beyaz saçlı bir kafa var ya hani çıkmış tam ortada o fena değil :KK70:
Tamam onu beğendiysen o da senin olsun çok eski yenilerden kuzucuk :KK70: Hoşgeldin, tanışalım mı ben Cici, sen kimsin? :KK53:

2009 da takip edip 2011de üyelik alan sonradan sıkılıp kılık değiştiren paloma diyelim :KK70: evet o amca iyi biraz ortama alışayım dansada katılırım :)
Uu palomam bu site ile çok cezbedici bir geçmişe sahipsin cidden, uzaktan bakışan bir platonik aşıkken kavuşmuş iki ürkek serçe ilan ediyorum kk ile seni :KK53: Ben de işte geçen Eylül ayında mı üye oldum ne. Çok yeni sayılmam, eski de sayılmam. Takılıyorum kendi kafama göre :KK70:Bahset bakalım kendinden 🤗

Yeni topişimi biyeniyor musun :KK70: İyiyim evdeyim can sıkıntısından öleceğim, ölmeden önce bir topiğim olmasın mı dünyaya bir dikili taş bırakmayayım mı dedim :KK70:Bayram nasıl geçti bakalım
Aaaaa hiç beğenmez olur muyum:skandal:
Çok iyi geçti ya. Gittim babamı gördüm. Morali çok güzeldi bende iyim şimdi :halay:senin nasıl geçti😘

Uu palomam bu site ile çok cezbedici bir geçmişe sahipsin cidden, uzaktan bakışan bir platonik aşıkken kavuşmuş iki ürkek serçe ilan ediyorum kk ile seni :KK53: Ben de işte geçen Eylül ayında mı üye oldum ne. Çok yeni sayılmam, eski de sayılmam. Takılıyorum kendi kafama göre :KK70:Bahset bakalım kendinden 🤗
3 çocuk annesi (biri ikiz) 29 yaşında,12 senedirde kocalı bir hatunum :KK70: tüp bebek araştırırken kk ya aşık olduğum doğrudur :) sende hoş gelmişsin ozaman :)

3 çocuk annesi (biri ikiz) 29 yaşında,12 senedirde kocalı bir hatunum :KK70: tüp bebek araştırırken kk ya aşık olduğum doğrudur :) sende hoş gelmişsin ozaman :)
Senden biraz büyüğüm. Keşke benimde şimdi üç çocuğum olsaydı diye düşünürken buldum kendimi :KK48::sus:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X