Lazer Epilasyon Solaryum Ve Laser Epilasyon

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
8.441
27
selam kizlar...
yaza bembeyaz baslamak istemedigim icin solaryuma girmeye basladim...ama ayni zamanda yüz bölgemede laser yaptiriyorum...laser yapan kadin solaryuma girmemem gerektigini söyledi.bir cilt uzmanina danistim neden laser ve solaryum beraber iyi degil diye,ciltte renk degisimine neden oluyormus.
yüz bölgesi ayarini düsürmek ve laser-solaryum seanslarim arasina 20ser gün koymak sartimla solaryuma devam ediyorum ve simdiye kadar bi sorunla karsilasmadim.bu konuda bilgisi olan ve cildinde degisimler olan arkadaslar var mi?

selam kizlar...
yaza bembeyaz baslamak istemedigim icin solaryuma girmeye basladim...ama ayni zamanda yüz bölgemede laser yaptiriyorum...laser yapan kadin solaryuma girmemem gerektigini söyledi.bir cilt uzmanina danistim neden laser ve solaryum beraber iyi degil diye,ciltte renk degisimine neden oluyormus.
yüz bölgesi ayarini düsürmek ve laser-solaryum seanslarim arasina 20ser gün koymak sartimla solaryuma devam ediyorum ve simdiye kadar bi sorunla karsilasmadim.bu konuda bilgisi olan ve cildinde degisimler olan arkadaslar var mi?

evet canim bende lazer yaptiriyorum (gerci tam lazer degil isik tedavisi ama ayni kapiya cikiyor...) ve uzmanim bana lazer seansindan sonra enaz 7-10 gün beklememi ve öyle solarium a girmemi söyledi...

ayrica neden 20günde bir lazer yaptiriyorsunki? arada en az 1 hafta olmasi gerek yoksa gene cildin renk degisimine neden olursun....yani viyanadaki uzmanlar öyle diyor...

canim 15-20 gün iyi oldugunu söylediler,yüz bölgesi olunca daha hassas oluyor
bakalim memnunum simdilik

X