Güneş Kremleri SOLANTE güneş kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma
Çok geç cevap verdim ama uzun süredir girmiyordum. Soruna gelirsem canım evet cildimde çok büyük bir düzelme var artık pudra,fondoten filan kullanmadan rahatlıkla dısarı cıkabiliyorum.

merhaba stella. konu baya eski ama ben de şimdi araştırıyorum. herkes genelde olante demiş ve sen de memnuniyetini belirtmişsin. :) şimdi solantenin sitesine girip baktım bu acnes olanın iki çeşidi var ikiside kırmızı :) birinde acnes tinted yazıyor. sen hangisini kullandın??

merhaba stella. konu baya eski ama ben de şimdi araştırıyorum. herkes genelde olante demiş ve sen de memnuniyetini belirtmişsin. :) şimdi solantenin sitesine girip baktım bu acnes olanın iki çeşidi var ikiside kırmızı :) birinde acnes tinted yazıyor. sen hangisini kullandın??
Ben bishey sormak istiyorum solante acnesin ustune fonduten kullanilabilirmi?

bu ürün içeriği parlama yapıyor ben dermatologumdan isis pharma ve hamilton tavsiyesi aldım öneririm sana da bu ürünü
isis pharma 50 spf

Ben bu ürünü çok severek kullandım asla sivilce yapmadı falan ama güneşten sanki çok iyi korkumuyor gibi geliyor :/ size de öyle geliyor mu?

ben kullandım bu ürünü koruması güzel bence ama inanılmaz bir şekilde sivilce yaptı bende karma bir cilt yapım var. tavsiye etmiyorum

X