Güneş Kremleri SOLANTE güneş kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma

Stella94

sensiz olmaz :)
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2012
453
6
29
Mrb kızlar :) Solante acnes güneş kremini kullananlardan yorum alabilir miyim? Cildimde fazla olmasa da sivilce sorunu var gittigim doktor bu günes kremini kullanmamı söyledi. Bir de size sorayım dedim kullanan arkadaşlar fikirlerini söylerse cok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim:)

Merhabalar bu kremden nefret ettiğim için cevap yazma gereği duydum. Acnes olanı kullanmadım ama normal Sölante güneş kreminden hiç memnun kalmadığımı söyleyebilirim sana. Benim cildim çok hassas olduğundan gittiğim 2 doktor da bu kremi önerdi ve aldım. Cildim çok kuru ve hiçbir zaman sivilce problemim olmadı ama bu güneş kremi bende sivilce yaptı. Arkadaşımda da öyle. Tüm güneş kremlerinde yağ bulunması gerek koruması açısından ama bundaki yağ oranı çok yüksek sanırım ben epey para verdikten sonra kaldırdım artık kullanmıyorum dolabımda duruyor.

Merhabalar bu kremden nefret ettiğim için cevap yazma gereği duydum. Acnes olanı kullanmadım ama normal Sölante güneş kreminden hiç memnun kalmadığımı söyleyebilirim sana. Benim cildim çok hassas olduğundan gittiğim 2 doktor da bu kremi önerdi ve aldım. Cildim çok kuru ve hiçbir zaman sivilce problemim olmadı ama bu güneş kremi bende sivilce yaptı. Arkadaşımda da öyle. Tüm güneş kremlerinde yağ bulunması gerek koruması açısından ama bundaki yağ oranı çok yüksek sanırım ben epey para verdikten sonra kaldırdım artık kullanmıyorum dolabımda duruyor.

Canım aynı güneş kreminden bahsettigimize emin misin adı solante acnes 50+ .

Canım aynı güneş kreminden bahsettigimize emin misin adı solante acnes 50+ .

Acnes olanı kullanmadığımı belirttim ikinci cümlemin başında canım. Sölantenin bir çok grubu var sölante acnes, sölante tele-rubor gibi. Ben marka olarak memnun kalmadığımı belirtmek istedim sadece. Eczaneye gittiğimde bunu söyledim ve Sölante ürünlerinin yağlı ve yağsız olarak ayrılmadığını belirtti. Ama sizin zaten akneye meyilli bir cildiniz olduğundan dikkat etmenizi, araştırıp almanızı öneririm. Ben ek bilgi olsun diye söylüyorum bunları yanlış anlamayın, paranız çöpe gitmesin benim gibi...

Acnes olanı kullanmadığımı belirttim ikinci cümlemin başında canım. Sölantenin bir çok grubu var sölante acnes, sölante tele-rubor gibi. Ben marka olarak memnun kalmadığımı belirtmek istedim sadece. Eczaneye gittiğimde bunu söyledim ve Sölante ürünlerinin yağlı ve yağsız olarak ayrılmadığını belirtti. Ama sizin zaten akneye meyilli bir cildiniz olduğundan dikkat etmenizi, araştırıp almanızı öneririm. Ben ek bilgi olsun diye söylüyorum bunları yanlış anlamayın, paranız çöpe gitmesin benim gibi...

Peki cok tesekkürler cevap için .

Konu içeriği nedeniyle "Güneş kremleri, bronzlaşma" başlığına taşındı.

Stella canım ben de gunese karşı koruma arıyorum yalnız güneş kremi mi kullanayim koruma faktörü içten cilt bakım kremi mi kullanayim bilemedim ya. biliyosun benim cildim de akneli sen bulup memnun kalirsan ozelden falan bana da haber et olur mu.s çünkü cildimizi güneşten korumak sartmis akneli yağlı problemli olduğu için özellikle de:S

Stella canım ben de gunese karşı koruma arıyorum yalnız güneş kremi mi kullanayim koruma faktörü içten cilt bakım kremi mi kullanayim bilemedim ya. biliyosun benim cildim de akneli sen bulup memnun kalirsan ozelden falan bana da haber et olur mu.s çünkü cildimizi güneşten korumak sartmis akneli yağlı problemli olduğu için özellikle de:S

Tamam canım birkaç gün oldu kullanalı birkaç gün daha gecsin sonucları yazarım sana .

akneli ciltler için özel olarak formülize edilmiştir.
Solante Acnes akneli ve akneye eğilimli olan ciltler için güneşten mümkün olan en geniş şekilde korunmasını sağlarken aknenin giderilmesinide destekler.

Solante Acnes Çok yüksek derecede UVA ve UVB koruması vardır.
Antimikrobiyal etki.
Anti-Seboreik ve Anti-inflamatuar etki
Matlaştırıcı etki
Anti-Aging / Antioksidan etki
Ultra nemlendirici
1-ÇOK YÜKSEK UVA/UVB KORUMASI
Tinosorb M
Tinosorb S
Oktil Salisilat
Titanyum Dioksit
Uvinul A+
Uvinul MC 80
Uvinul T 150
Uvinul MS 40
Bilinen en güçlü ve en geniş güneş koruma
2-ANTİMİKROBİYAL ETKİ
Pirokton Olamin
Çinko
3-ANTİ-AGING &ANTİOKSİDAN
Melon ekstresi
Yeşil çay ekstresi
Cassia alata
Antilökin6
Üzüm Çekirdeği ekstresi
Cvitamini
Evitamini
4-ULTRA NEMLENDİRME
Pantenol
5-ANTİSEBOREİK ve ANTIENFLAMATUAR ETKİ
Epilop
Fitosteroller,
Salisilik asit
6-MATLAŞTIRICI ÖZELLİK
Sebumu absorbe eden tanecikler
Akne derdine son veriyoruz. Pırıl pırıl bir cilde kavuşmak için Solante tek çözüm.
Cildin doğal onarım mekanizmasını da güçlendiren Solante ile cildiniz daha rahat, daha nemli ve ferah olacaktır.
Özellikle akne olan ya da akne alt yapısına olanak veren ciltler için özellikle tasarlanmış olan bu ürün aknelerin giderilmesinde oldukça etkili bir sonuç vermektedir.
Özellikle fazla terleme, yüzme, kurulanma şeklindeki vücut aktivitelerinin ardından kullanımının tekrarlanması tıbbi olarak ve etik olarak doğru olan kullanma yöntemidir.
Yoğun ve güçlü içeriği sayesinde mükemmel sonuçlar verip sizleri daha sağlıklı ve daha güzel bir görünüme kavuşturmaktadır.

İnternette kremin icerigi ve yararları ile ilgili bir yazı buldum belki bakmak istersin . Kremin kutusunda da aynı şeyler yazıyor. 1 2 gün gecsin sonucları yazacagım :)

akneli ciltler için özel olarak formülize edilmiştir.
Solante Acnes akneli ve akneye eğilimli olan ciltler için güneşten mümkün olan en geniş şekilde korunmasını sağlarken aknenin giderilmesinide destekler.

Solante Acnes Çok yüksek derecede UVA ve UVB koruması vardır.
Antimikrobiyal etki.
Anti-Seboreik ve Anti-inflamatuar etki
Matlaştırıcı etki
Anti-Aging / Antioksidan etki
Ultra nemlendirici
1-ÇOK YÜKSEK UVA/UVB KORUMASI
Tinosorb M
Tinosorb S
Oktil Salisilat
Titanyum Dioksit
Uvinul A+
Uvinul MC 80
Uvinul T 150
Uvinul MS 40
Bilinen en güçlü ve en geniş güneş koruma
2-ANTİMİKROBİYAL ETKİ
Pirokton Olamin
Çinko
3-ANTİ-AGING &ANTİOKSİDAN
Melon ekstresi
Yeşil çay ekstresi
Cassia alata
Antilökin6
Üzüm Çekirdeği ekstresi
Cvitamini
Evitamini
4-ULTRA NEMLENDİRME
Pantenol
5-ANTİSEBOREİK ve ANTIENFLAMATUAR ETKİ
Epilop
Fitosteroller,
Salisilik asit
6-MATLAŞTIRICI ÖZELLİK
Sebumu absorbe eden tanecikler
Akne derdine son veriyoruz. Pırıl pırıl bir cilde kavuşmak için Solante tek çözüm.
Cildin doğal onarım mekanizmasını da güçlendiren Solante ile cildiniz daha rahat, daha nemli ve ferah olacaktır.
Özellikle akne olan ya da akne alt yapısına olanak veren ciltler için özellikle tasarlanmış olan bu ürün aknelerin giderilmesinde oldukça etkili bir sonuç vermektedir.
Özellikle fazla terleme, yüzme, kurulanma şeklindeki vücut aktivitelerinin ardından kullanımının tekrarlanması tıbbi olarak ve etik olarak doğru olan kullanma yöntemidir.
Yoğun ve güçlü içeriği sayesinde mükemmel sonuçlar verip sizleri daha sağlıklı ve daha güzel bir görünüme kavuşturmaktadır.

vaov dediği kadar guzeldir inşallah vay be iyiymiş bi kullan bakakım, bunu surunce baska nemlendirici falan gerekmiyo di mi canım

canım bi de bu kreme internetten baktım cok pahalı doktor yazıyo mu bunu doktor yazınca ne kadara gelıyo yazıyosa

canım bi de bu kreme internetten baktım cok pahalı doktor yazıyo mu bunu doktor yazınca ne kadara gelıyo yazıyosa

Canım ilk olarak nemlendirici yerine de geçtiği için ayrıca bir nemlendirici kullanmana gerek yok. Bana doktor yazdı ama doktor yazmadan da alınabiliyor herhalde bi araştır onu istersen tatlım.

canım solante nin turuncu kapaklı olanını kullanmıştım cidden çok yağlandırıyo ve sivilce yapıyo,düşünenlere burdan duyurulur..

Kırmızı kapaklısını kullanıcaksın o iyi solante acnes .

turuncu kapaklı ne için, kırmızı kapaklı ne için?
ben lekeleri önlemek için olan çeşidini düşünüyordum
ama yağlandırma falan deyince takıldım şimdi..:44:
yani pigmenta olanı

merhaba canım,
ben 1senedir solante acnes 50+ kullanıyorum inanılmaz memnunum ve herkese de tavsiye ediyorum,
solante acnes güneş kremi değil losyondur bu yüzden yağ içermez, içeriğinde pudra var ve ciltteki yağı emiyor, cilt rengini de 1ton kadar açıp leke ve pembelikleri kamufle ediyor,
ben çok memnun kaldım canım
öğrenmek istediğim birşey olursa cevaplarım
:KK34:

Solente Actinita kullaniyor annem. Guneste cikan minik kahverengi lekeler icin cok memnun

turuncu kapaklı ne için, kırmızı kapaklı ne için?
ben lekeleri önlemek için olan çeşidini düşünüyordum
ama yağlandırma falan deyince takıldım şimdi..:44:
yani pigmenta olanı

Akneli ve akneye yatkın ciltler için doktorun önerisiyle başladım çok memnunum kesinlikle yağlı bir görünüm bırakmıyor cildi nemlendiriyor eger varsa sivilce izleri ve sivilceleri de geçirmeye yardımcı oluyor . İyi sonuçlar aldım devam edicem 3 saatte bir yeniliyorum kremi özellikle de dışarı çıkarken güneşten çok iyi koruyor(Bembeyaz oldugum halde ). Kesinlikle tavsiye ederim:) Kullandıgım kremin adını bir daha söyleyim solante acnes 50+ kırmızı beyaz bir kutusu var benim kullandıgım krem bu diger çesitlerini denemedim.

Son düzenleme:
X