Şoke eden iddia! Yıldız Tilbe intihar mı etti?

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.880
60
Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin dün akşam saatlerinde evinde hap içerek yaşamına son vermek istediği iddia edildi. Bu akşam sosyal medya hesabından açıklama yapan Tilbe, intihar haberlerini yalanladı.

İntihar olayı, bazı yakınlarının Tilbe’nin platonik aşkı fotoğrafçı Ali İşitmez’i arayıp suçlamasıyla ortaya çıktı.

İşitmez’in olaydan haberdar olmadığı ve intihar olayı üzerine büyük bir şok yaşayarak çevresindekilere, “Yıldız’ın böyle bir şey yapmasından korkuyordum. Kendi adıma da Vatan Şaşmaz gibi olmaktan korkuyorum” dediği öğrenildi.

Fotoğrafçı Ali İşitmez’in Tilbe ile geçmişte yaşadığı ilişki yüzünden eşinden boşandığı biliniyor.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Armağan Çağlayan; 'Yıldız Tilbe haberi külliyen yalan. Şimdi konuştum, dipçik gibi. Kim uydurduysa bir tarafından uydurmuş' dedi.

640xauto.jpg

YILDIZ TİLBE, HABER SONRASI TWEET ATTI

İntihar haberinin sosyal medyaya yankı uyanırmasının ardından tweet atan Yıldız Tilbe, "Hakkımda yanlış haber yapan gazete ve gazetecileri kınıyorum ve mesleklerini şerefleriyle yapmalarını öneriyorum" ifadesini kullandı.
640xauto.jpg

ACUN ILICALI İLE ANLAŞMIŞTI

Kısa süre önce O Ses Türkiye'de jüri koltuğuna oturmak için Acun Ilıcalı ile anlaşmıştı.
mynet.com

Eklentiler

• upload_2017-9-20_23-52-51.png
    upload_2017-9-20_23-52-51.png
    244 bayt · Görüntüleme: 54
X