SOHBETT

Sevimli bebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
109
53
28
Kizlar iyi gecler bu gece tekim bebismle esim gececi ve ben tedrginim en azindan burda kafami dagtcak arkadslarim olursa iyi olur bu uygulama cok iyi varmi sohbet etmek isteyen

Beylikdüzü istanbulda yoğun hissedildi o sıra işteydim tabi ama eve gelince olucakmı uyuyalım mı diye bi tedirginliğimiz oluyo maalesef sen nerde yaşıyosun?

Şu olaydan sonra ne kadar art niyetli olan insanların olduğunu öğrendim. Adamın biri whatsapp ses kaydınatıp gece dörtte deprem olucak herkes dikkat etsin yazmış. Aynı olay 99da da olmuş. Amaç kaydın yayılıp insanların evini terketmesi sağlanması ve rahatça hırsızlık yapılmasıymış yazık ne insanlar var

Şu olaydan sonra ne kadar art niyetli olan insanların olduğunu öğrendim. Adamın biri whatsapp ses kaydınatıp gece dörtte deprem olucak herkes dikkat etsin yazmış. Aynı olay 99da da olmuş. Amaç kaydın yayılıp insanların evini terketmesi sağlanması ve rahatça hırsızlık yapılmasıymış yazık ne insanlar var
Gercektenmi bu haldeyken bile bos kalmiyolar ya gercekten buyuk depremden bahsediliyo ama millet hala bi kotiluk pesinde bunlar katilasmis bunlari depremde durduramamis bizde bunlara itibar edip evde sabahlayakim sonra hey Allhim

X