Bölgesel İncelme Soğuk lipoliz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

carpediem193

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2017
150
44
35
3 gün önce çift başlık yaptırdım.Baslangic kilom 92.600
Suanki kilom 89.700 diyet ve günde 3 litre su kuralına uyuyorum.İşlemi Dr.Hayriye Karabulut kliniginde yaptırdım 45 dk sürdü karın bölgesi yapıldı bidahaki ay Basen dusunuyorum.Sorularinizi cevaplayabilirim.

Suanki kilom 89.700 diyet ve günde 3 litre su kuralına uyuyorum.İşlemi Dr.Hayriye Karabulut kliniginde yaptırdım 45 dk sürdü karın bölgesi yapıldı bidahaki ay Basen dusunuyorum.Sorularinizi cevaplayabilirim.
Merhaba lipoliz ve maxilipo arasında bir kıyaslama yaptınız mı hangisi daha etkilidir diye?
2.ağrı acı hissettiği mi ?
Yağların gittiğini bedeninizde hissettiniz mi farkı
3.Ankara'da Keçiören de sanırım fiyatı ne kadar 1 seansin
Tecrübelerinizi paylasirsaniz çok sevinirim
Teşekkür ederim

Merhaba lipoliz ve maxilipo arasında bir kıyaslama yaptınız mı hangisi daha etkilidir diye?
2.ağrı acı hissettiği mi ?
Yağların gittiğini bedeninizde hissettiniz mi farkı
3.Ankara'da Keçiören de sanırım fiyatı ne kadar 1 seansin
Tecrübelerinizi paylasirsaniz çok sevinirim
Teşekkür ederim
Kıyaslama yapmadım canım ağrı aci hissetmedim.Yapilan bölgede 4 cm incelme var .2 kilo daha verdim suanki kilom 87.300.Keciorende değil Lale Biyoteknik ve saglik danışmanlık olarak geçiyor Google aramalarında.Cukurambarda klinik çift başlık için 1500 TL ödedim.

bu yöntemi ben de düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var ben de 81 kiloyum ve en çok yağ göbeğimde var yani göbeğim erimiyor bir türlü ben 100 kilodan 81 kiloya düştüm ancak göbeğim hiç erimedi size sormak istediğim aslında şu bu tek başına bir zayıflama yöntemi olarak mı kullanılıyor yoksa ideal kiloya ulaştıktan sonra inatçı yağları yok etme yöntemi mi anladığım kararıyla sizin de fazla kilonuz var ve bu yönteme başvurmuşsunuz birazcık bilgi alabilir miyim sizden

Ya bende bir kaç gündür düşünüyorum soğuk lipoliz, lenf drenaj hiç anlamam ama araştırıyorum bunları. Zayıflıyorum spora d başladım ama belirli inceltmek istediğim özel bölgeler var.

Hiçbir işe yaramıyor. Yazık paranıza. Diyet ve su İle incelen yerleri sanki kendileri inceltmiş gibi gösteriyor sahtekarlar.

Ben de yaptirmayi dusunuyorum. Aslinda fazla bir kilom yok ama yapisal olarak simitler ve gobegim var. Onlar da ancak 50 - 52 kiloya dusersem gidebilir ama o kadar zayiflarsam kalca gogus hicbirsey kalmayacak. İyi bir yer arastirmasindayim, bakalim ise yarayacak mi

Ben de bugün yaptırdım ama g5 masajı kavitasyon vs ile desteklenecekmiş paket olarak satın aldım. Göbek bölgeme yaptırdım açıkçası baya acı hissettim başlarda, sonra alışıyorsun. 1 Temmuz başlangıç kilom 64.1 bakalım fark olacak mi?

Merhaba
Son durumunuz nasıl? Üstünden Bayaga zaman geçmiş. Bense yaptırdım.henuz sonuc goremedim.3 hafta oluyor

X