Bölgesel İncelme Soğuk Lipoliz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Şöyle düşünmek lazım vücut bir bütün diyet su tüketimi emin ol bütün vücuda etki ediyor.Bulunan nokta vakumla cihaz başlığına çekiliyor dondurulup ara ara ısıılıyo.Hafif morarma olabiliyo ama cildin çok hassassa.Bende ufacık bir kızarma oldu biraz morardı 2 güne geçti.Ağrı oluyo denemez bölgenin soğukluğu geçince bişey kalmıyo zaten.10 kilo verdim 2 bölgeye uygulandı.
bende bu ara bu mevzuyu düşünüyorum ama işleminnasıl yapıldığına baktım netten ama merak ettiğim sonrası. benim alt karın bölgemde yağ birikmesi var doğum kaynaklı. işlem sonrası özel bir diyet uygulanıyor mu? spor yapmak şart mı (ben sporla uğraşan biri değilimde) beni aydınlatırsanız sevinirim.

bende bu ara bu mevzuyu düşünüyorum ama işleminnasıl yapıldığına baktım netten ama merak ettiğim sonrası. benim alt karın bölgemde yağ birikmesi var doğum kaynaklı. işlem sonrası özel bir diyet uygulanıyor mu? spor yapmak şart mı (ben sporla uğraşan biri değilimde) beni aydınlatırsanız sevinirim.
Tabii ki bir diyet programınız olacak.Günlük 3 litre su içilmesi öneriliyor.Spor derken bir zorunluluk yok ama ben yürüyüş yapmıştım ve son olarak etkili olması için cihaz kalitesi çok önemli bazı cihazlar hiçbir etki kazandırmıyor sanırım burda yazanları okudum.Ankaradaysan Mehmet Akgün'ün cihazının garantisini kilo verdiğim için verebilirim.

Süper bir sonuç tebrikler. Peki kaç seans gittiniz, bana tek seans dediler eğer bir daha yaptırmak istersem 4 ay sonrasıymış.
Tek seans benim ihtiyacımı karşıladığı için tek seans gittim birdaha ki seansı isteseydim 1 ay sonra yapılacaktı siz nereyle görüştünüz hangi ildesiniz?Ben Mehmet Akgün'e yaptırdım Ankara da kaç bölge için gideceksiniz birde cihazın ismini öğrenmenizi öneririm internetten de araştırmalısınız.

Tek seans benim ihtiyacımı karşıladığı için tek seans gittim birdaha ki seansı isteseydim 1 ay sonra yapılacaktı siz nereyle görüştünüz hangi ildesiniz?Ben Mehmet Akgün'e yaptırdım Ankara da kaç bölge için gideceksiniz birde cihazın ismini öğrenmenizi öneririm internetten de araştırmalısınız.
Ben İstanbul' dayım bir hastaneyle görüştüm oraya yaptıracağım. Ama işe yaramadı diyenler çok var bir türlü karar veremedim. Ramazanın bitmesini bekliyorum bakalım büyük ihtimal yaptıracağım. Cihaz hangisi olmalı peki

Merhaba bende şuan bir yerden seans aldım ancak hiç boyunuzu kilonuzu yağ oranınızı yazmamışsınız. Ben gittiğimde tek seans diye düşündüm ama bana 3 seans olabileceğini söylediler bende kabul ettim. Boyum 155 kilom 58. Ideal kilom 48 50 civarı 2 yıl içinde de 10 cm kalinlastim yani 10 incelmek için belki de 15 cm😊 3 seans fazla değil mi çok kilolular bile tek seans giriyor lütfen beni de aydınlatabilir misiniz güvenmek istiyorum göbek hiç yok nereseyse bel 65cm basen 103cm şuan 😘😘

Merhaba bende şuan bir yerden seans aldım ancak hiç boyunuzu kilonuzu yağ oranınızı yazmamışsınız. Ben gittiğimde tek seans diye düşündüm ama bana 3 seans olabileceğini söylediler bende kabul ettim. Boyum 155 kilom 58. Ideal kilom 48 50 civarı 2 yıl içinde de 10 cm kalinlastim yani 10 incelmek için belki de 15 cm😊 3 seans fazla değil mi çok kilolular bile tek seans giriyor lütfen beni de aydınlatabilir misiniz güvenmek istiyorum göbek hiç yok nereseyse bel 65cm basen 103cm şuan 😘😘
Ben sadece soğuk lipoliz yaptırmadım ama seans olduğum süreçte boyum 161 kilom 87 civarıydı.Kombine tedavi gördüm için yağ oranım başlangıcını ve bitişini biliyorum.Kayıtları Mehmet Bey'de vardı ama baktırırım.Ama vücut indeksim %38 şuan biliyorum

İncelmelerimden çok memnun kaldım yaptırdığımdan beri 8 cm incelmem oldu ve şuan vücudum istediğim gibi diyetimi sporumu ihmal etmiyorum Mehmet Bey de ilgili kontrollerime gidiyorum.
tebrikler, bu işlerde en önemlisi irade, sabırla istikrarla devam edersiniz umarım. biliyorsunuz doktor kontrolleriniz bir süre biticektir o zaman kendi başınıza kalıcaksınız sizi motive edicek tek kişi siz olmalısınız. terapist gibi konuştum :) bir süre panikatak tedavsi gördüm ordan öğrendim birkaç şey :))

Kızlar herkese selam , ben de uzun zamandır soğuk lipoliz araştırıyorum. Daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı sonuç ta fena değildi , şimdi 4D SOĞUK lipoliz diye bişey çıkmış , önceden soğukliğoliz yaptıran arkadaşım gitti, çok iyi diyor, ataşehirde bir klinikte yaptırmış. 2 beden inceldim diyor , ilk fırsatta ben de gidiyorum.
Selam, arkadasiniz miaclinicste yaptirmis olabilir mi? Ve iki beden inceldi derken ciddi misin😍 yani atiyorum 38ten 34e mi düstü?

X