Sma tip 1 Hastası Muhammed Henüz 3 Aylık Yardımlarınızı Bekliyor

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Pro Üye
4 Mart 2012
13.934
31.836
Arkadaşlar lütfen bu bebeğe yardım edin

1.5 ayı kaldı

Arkadaşlar merhaba şu an Muhammedin Kumbarası İnstagramda Canlı yayında Sattiklari Ürunlerin hepsi Sıfır.Harika güzel ürünler var .Yardım etmek isteyenler lütfen baksın. İnstagram sayfası

Son düzenleyen: Moderatör:

1.5 ayı kaldı

Arkadaşlar merhaba şu an Muhammedin Kumbarası İnstagramda Canlı yayında Sattiklari Ürunlerin hepsi Sıfır.Harika güzel ürünler var .Yardım etmek isteyenler lütfen baksın. İnstagram sayfası

@muhammedriza_sma

1.5 ayı kaldı

@muhammedriza_sma

1.5 ayı kaldı

Ömer Ergen'in parası toplandı, mucize değil bu, tüm bebekler ilaç alabilir on liralık yardımlarla. Yeter ki duyuralım herkese. Bu bebeklerin iki yaştan önce tek doz ilaç alması lazım.

Ömer Ergen'in parası toplandı, mucize değil bu, tüm bebekler ilaç alabilir on liralık yardımlarla. Yeter ki duyuralım herkese. Bu bebeklerin iki yaştan önce tek doz ilaç alması lazım.
Canım çok sağol Muhammedin 25 günü kaldı..Her gün sayfalarından canlı yayın yaparak sıfır çok güzel ürünler satıyorlar..

Isteyenler için instagram adresi

Bağış için ürünler için ordan bakabilirler ..

İnşallah, gönlünü ferah tut. Birçok bebek altı ayı geçirdi, inşallah sosyal medyada herkes paylaştıkça o da kurtulur. Ben de Sare bebeği takipteyim, onu gördün mü? On dört aylik

Bu bebeğin durumunu paylaştım şimdi. Ben de bağış yaparım inşallah. Ama asıl önemli olan şey okuyan herkesin sosyal medyada, WhatsApp durumunda vs paylaşması, unluleri ve fenomenleri etiketkeyip iyilik zinciri kurması... Bu çok zor değil. On TL bağış zor geliyorsa on saniye etiketlemek, durum yapmak zor olmamali

İnşallah, gönlünü ferah tut. Birçok bebek altı ayı geçirdi, inşallah sosyal medyada herkes paylaştıkça o da kurtulur. Ben de Sare bebeği takipteyim, onu gördün mü? On dört aylik
Tabi o durumda çok bebek var Muhammed, bu hastalığa yakanan en küçük bebek ve ayrıca doğar doğmaz zararlarını görmeye başlayan bir bebek şimdiden nefes alamıyor cihazlara bağlanıyor..

Sare bebeği görmedim ama sizin vesilenizle bakacağim

Bu bebeğin durumunu paylaştım şimdi. Ben de bağış yaparım inşallah. Ama asıl önemli olan şey okuyan herkesin sosyal medyada, WhatsApp durumunda vs paylaşması, unluleri ve fenomenleri etiketkeyip iyilik zinciri kurması... Bu çok zor değil. On TL bağış zor geliyorsa on saniye etiketlemek, durum yapmak zor olmamali
Kesinlikle katılıyorum birlikte hareket etsek belkide bebeklerin hepsi kurtulacak.Onlar için o 10 tl o kadar kıymetli ki ..
Ayrıca duyarlılığın ve desteğin için çok teşekkür ederim 🤲

Kesinlikle katılıyorum birlikte hareket etsek belkide bebeklerin hepsi kurtulacak.Onlar için o 10 tl o kadar kıymetli ki ..
Ayrıca duyarlılığın ve desteğin için çok teşekkür ederim 🤲
Kk da sma li bebekler için ortak bir konu açıp güncel tutalım diyorum. Ne kadar kişi görürse o kadar iyi

X