slm kızlar lütfen bana yardım edin kulak estetiği olacağım

gungor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
14
0
mrb arkadaşlar ben 1 hafta sonra kulaklarımdan estetik operasyon olmak istiyorum evlet hastanesinde ücretsiz olma imkanım var mı bursa da hangi doktorları önerirsiniz plastik cerrahisi yapıyor diye bir duyum aldım doğrumu lütfen yardım edin...

mrb arkadaşlar ben 1 hafta sonra kulaklarımdan estetik operasyon olmak istiyorum evlet hastanesinde ücretsiz olma imkanım var mı bursa da hangi doktorları önerirsiniz plastik cerrahisi yapıyor diye bir duyum aldım doğrumu lütfen yardım edin...

canım yaa benimde ablamın bugün yatışını yaptılar kepçe kulak ameliyatı olucak yarında ameliyat yapacaklar lokal anesteziyle olucak ve devlette ücretsiz yapılacak....

canım yaa benimde ablamın bugün yatışını yaptılar kepçe kulak ameliyatı olucak yarında ameliyat yapacaklar lokal anesteziyle olucak ve devlette ücretsiz yapılacak....

hangi hastanede olacak hastahane ismi verebilir misin acab acaba birde doktorun adını biliyorsan verebilir misin çok heycanlıyım yaaa beni neler bekliyor hiç bilmiyorum açıkçası aydınlatılmaya ihtiyacım var

hangi hastanede olacak hastahane ismi verebilir misin acab acaba birde doktorun adını biliyorsan verebilir misin çok heycanlıyım yaaa beni neler bekliyor hiç bilmiyorum açıkçası aydınlatılmaya ihtiyacım var

canım malesef bursa da değiliz samsundayız o yüzden isim vermemin bir anlamı olmayacak ama burada biraz seni motive edebilirim ablamdan bilicem artık çünkü....buarada nezaman olıyosun ameliyat

pardon 1 hafta yazmışsın zaten doktor ne dedi lokal mi dedi....heyecan yapma ya kurtuluosun işde o kulaklardan benim ablam çok çekti ama kurtuluo die heyecan yapmıo doktor 1 haftada yatacan hastanede demiş bugün ama bundan öncede hemen salıcam demişdi karar değiştimiş bilemiyoruz

1 hafta hastanede yatmak mı neden öyle bir şey yapacak ki ben forumda okduğum ameliyat sonrası hemen taburcu edildiği yönündeydi....

1 hafta hastanede yatmak mı neden öyle bir şey yapacak ki ben forumda okduğum ameliyat sonrası hemen taburcu edildiği yönündeydi....

EVET BİZDE ÖLE biliyorduk ama bugün haber geldiki doktor 1 hafta yatacaksın demiş neden olduğunu bilmiorum yarın sorarım sana yazarım ama tahlil sonuçlarında bişe yüksek çıktı bir sorun olur die gözteim altında tutmak istiyor olabilirler

aa anladım çok teşekkür ederim bilgilendirme için umarım bende şu sıkıntıdan kurtulurum

Arkadaşlar tavsiyem sizi fazla rahatsız etmiyorsa cerrahi müdahaleden uzak durun.Gereksiz acı ve ilerde soğuk havalarda sıkıntı, ağrı olur.

yellowbomb sana bi şey daha sormak istiyorum öncelikle ablan ameliyat oldu mu olduysa çook geçmiş olsun...benim ameliyat bayramdan sonraya kaldı bende bu arada doktor araştırmasına devam ediyorum..bana doktor isimleri vermen mümkün mü bursa da ve ablan ameliyat olduysa durumu nasıl merak ediyorum...tekrar tekrar çok geçmiş olsun canım...

X