Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar SLE(Lupus hastal)Paylaşım alanı

Gün boyu bu iceceyi iciyorlar.ıspanak donmüş 1tane mus donmuş ananas chia seed ve keten tohumu badem sutu bir fincan ve fitrelenmiş su sebzelerin üstünü gecene kadar.😊🤗👍

Screenshot_20200209-092950_Instagram.jpg

Arkadaşlar sizlere dosya gönderdim göre biliyormusunuz sitede daha yeniyim kusura bakbayın yaa bir yazıyı kaç defa yayınlamısım 🤔😂 neyse kusuruma bakmayın yine bir kişi iyileşti arkadaşlar Ben bunları gördükce da çok umutlanıyorum 🤗🤗😍😍💐💐ALLAH hepimize şifa versin bizede göstersin hastalığımızın negatif günlerini insallah.

Günaydın arkadaşlar kan testlerimde buyuk gelişme oldu ve bu 5 haftam daha da iyim haplarımı 2,5 ml e düstü doktorum cok iyi gidiyorsun devam et dedi bir ay sonra hapını brak dedi bakalım insallah böyle güzel haberler almaya devam ederim DNA 260 dan 130 a indi 4 haftada🤗🤗🤗🤗👍👍🥰🥰🥬🥑🥒🍄🥕

Merhaba arkadaşlar inşaallah iyisinizdir.
benim merak ettiğim bi konu var engelli raporu nasıl alınır acaba % kaç verirler emekli olmak için soruyorum yardımcı olursanız sevinirim.
ağrısız hastalıksız güzel günler dilerim.

Merhaba arkadaşlar inşaallah iyisinizdir.
benim merak ettiğim bi konu var engelli raporu nasıl alınır acaba % kaç verirler emekli olmak için soruyorum yardımcı olursanız sevinirim.
ağrısız hastalıksız güzel günler dilerim.
rapor işini çok zorlaştırdılar. organ tutulumun var mı

merhaba bu içecek tam olarak nasıl hazırlanıyor, gunde kac kere ne zaman içiliyor, Facebook kullanmıyorum nasıl yaptıgını yazar mısın

Merhabalar, kardesim lupus hastasi bobrek tutulumu var. 2012 de tani koyuldugunda 2. Evreydi ve gecen seneye kadar hastalik pasifti cok iyi gidiyordu fakat son 5-6 aydir cok agir seyrediyor ve son yapilan bobrek biyopsisinse klas 4 oldugu anlasildi kreatin degeri 2 , kan vermelerine ragmen kani 6-7 cikiyor , tansiyonu 15/10 ve ayaklari, gozleri sisiyor. Bir doz endoxan aldi ama ise yaramadi 2. Dozu bir aksilik olmazsa onumuzdeki haftalarda alivak gecen hafta enfeksiyon gecirdigi icin surec biraz daha uzadi ve iyilesememekten korkuyor. Hic bu durumlari yasamiz olan ve iyilesem biri var mi aranizda suan morale cok ihtiyacimiz var 🙏🏼 Hepinizede acil sifalar dilerim simdiden tesekkurler

Merhaba canım öncelikle şunu şoylemek istiyorum bu protokol 6 haftalık bir iyileşme protokolu çiğ vegan besleniyorsun sadece çig yemekler hayvansal ğidalardan uzak durman gerekiyor . Icecek tarifi ,ıspanak bir mus ananas keten tohumu bir kaşık chia tohumu ve ispanakların üzerini gecene kadar su bunlari bir blender yardımıyla icecek haline getirip iciyorun bu yemek yerine geciyor .Dene canım bende işe yaradi şuan hastalığımı kendim kontrol altında tutuyorum çok iyiyim Doktorum en son gitimde harika haberler vermişti, şuan 3 aydır kan veremiyorum korana yüzünden Doktorum risk alma dedi ama biliyorum kan deyerlerim iyidir inşallah Protokole devam ediyorum .ALLAH HEPİMİZE ACİL ŞİFALAR VERSİN ALLAHA EMENET OLUN .

Merhaba geçmiş olsun iyileşcek inşallah Allahın izniyle moralinizi yüksek tutun Binimde kalp ve akciğer tutulumum vardı ve tüm vicudum şişmişti ve yataktan kalkamıyordum nefes alamıyordum suyumu bile kendim içemiyordum yürüyemiyordum saçım dökülmüştü Ama şimdi çok iyiyim kalbimde su giti ve ciğerimde iyileşti saçım yeniden çıkti .lutfen moralinizi yüksek tutun.Hayvansal ğıdalardan uzak durun işlenmiş gıdalardan şekerlerden uzak durun, sebzelere yönelin Ben hayvansal gıda 6 aydir yemiyorum Çig vagan besleniyorum bu yüzden vucudumu iltihap yapacak ğıda olmağından hiç ağrimda yok kan deyerlerim de yavaş yavaş taş gibi düşmeye başladi Kendinizi iyileştirmek sizin elinizde lutfen yemeklerinize dikat edin .Allah Acil sifalar versin inşallah.

Merhaba geçmiş olsun iyileşcek inşallah Allahın izniyle moralinizi yüksek tutun Binimde kalp ve akciğer tutulumum vardı ve tüm vicudum şişmişti ve yataktan kalkamıyordum nefes alamıyordum suyumu bile kendim içemiyordum yürüyemiyordum saçım dökülmüştü Ama şimdi çok iyiyim kalbimde su giti ve ciğerimde iyileşti saçım yeniden çıkti .lutfen moralinizi yüksek tutun.Hayvansal ğıdalardan uzak durun işlenmiş gıdalardan şekerlerden uzak durun, sebzelere yönelin Ben hayvansal gıda 6 aydir yemiyorum Çig vagan besleniyorum bu yüzden vucudumu iltihap yapacak ğıda olmağından hiç ağrimda yok kan deyerlerim de yavaş yavaş taş gibi düşmeye başladi Kendinizi iyileştirmek sizin elinizde lutfen yemeklerinize dikat edin .Allah Acil sifalar versin inşallah.

Merhabalar, kardesim lupus hastasi bobrek tutulumu var. 2012 de tani koyuldugunda 2. Evreydi ve gecen seneye kadar hastalik pasifti cok iyi gidiyordu fakat son 5-6 aydir cok agir seyrediyor ve son yapilan bobrek biyopsisinse klas 4 oldugu anlasildi kreatin degeri 2 , kan vermelerine ragmen kani 6-7 cikiyor , tansiyonu 15/10 ve ayaklari, gozleri sisiyor. Bir doz endoxan aldi ama ise yaramadi 2. Dozu bir aksilik olmazsa onumuzdeki haftalarda alivak gecen hafta enfeksiyon gecirdigi icin surec biraz daha uzadi ve iyilesememekten korkuyor. Hic bu durumlari yasamiz olan ve iyilesem biri var mi aranizda suan morale cok ihtiyacimiz var 🙏🏼 Hepinizede acil sifalar dilerim simdiden tesekkurler

Amin Allahim insallah Rabbim tum hastalarimiza sifa versin 🙏🏼🙏🏼 Kemoterapi aldiniz mi ne kadar surdu iyilesmeniz ? Birde mesaji yazdigim gece kardesim epilepsi atagi gecirdi doktorlar lupus yapar dediler bu hafta ayrintili testler yapilacak insallah iyi olacak atak geciren var mi baska geciyor mu lutfen desteginize cok ihtiyacimiz var 🙏🏼🙏🏼

Kemoterapi almadım hala ilaclarımı kulanıyorum ama eskisine göre çok düşük dozda Stresten uzak durmaya calışıyorum bu hastalıkta morel çok önemli Hastalık deyil biz güclüyüz Kardeşinin herzaman yüzünde gülücükler eksik olmasın 😊🤗 Ben bu doktoru takip ediyorum Doktor Goldner godbyelupus diye yaz facebokta veya instagram da cıkar kendisi de lupus hastasıymış eskiden ve lupusu yenmiş yani 17 yıldır aktifleşmiyormuş hastalığı Amerikalı bir kadın Doktor bende onun tariflerini yapıyorum Çok lupuslu hastaları iyileştirdi ve Doktorlar şokta Çünkü lupus iyileşmez diye biliyorlar Ama Allah istedimi iyileşiyormuş demek ki O Doktoru takip et canım hem morel oluyor insana hemde yemek tarifleri veriyor benim Dna 260 tı en son gitiğim 130 a inmişti kan deyerlerim Çok iyi çikmıştı ve Hala o doktorun yaptığı gibi besleniyorum.Allaha emanet olun Canım🥬💖💖😊

Eklentiler

• 20200318_160805.jpg
    20200318_160805.jpg
    163,6 KB · Görüntüleme: 254
Kemoterapi almadım hala ilaclarımı kulanıyorum ama eskisine göre çok düşük dozda Stresten uzak durmaya calışıyorum bu hastalıkta morel çok önemli Hastalık deyil biz güclüyüz Kardeşinin herzaman yüzünde gülücükler eksik olmasın 😊🤗 Ben bu doktoru takip ediyorum Doktor Goldner godbyelupus diye yaz facebokta veya instagram da cıkar kendisi de lupus hastasıymış eskiden ve lupusu yenmiş yani 17 yıldır aktifleşmiyormuş hastalığı Amerikalı bir kadın Doktor bende onun tariflerini yapıyorum Çok lupuslu hastaları iyileştirdi ve Doktorlar şokta Çünkü lupus iyileşmez diye biliyorlar Ama Allah istedimi iyileşiyormuş demek ki O Doktoru takip et canım hem morel oluyor insana hemde yemek tarifleri veriyor benim Dna 260 tı en son gitiğim 130 a inmişti kan deyerlerim Çok iyi çikmıştı ve Hala o doktorun yaptığı gibi besleniyorum.Allaha emanet olun Canım🥬💖💖😊

Tesekkur ederim Allah razi olsun sizede hepbiyi olursunuz insallah dediginiz dr bakicam

Merhabalar bende 6 senelik lupus hastasıyım 2 yıl önce hastalıgım tamamen remisyondayken gebe kaldım ve malesef 5 aylık ölü dogum yaptım karnımda ölmüş

Merhabalar bende 6 senelik lupus hastasıyım 2 yıl önce hastalıgım tamamen remisyondayken gebe kaldım ve malesef 5 aylık ölü dogum yaptım karnımda ölmüş
2 yıldırda trombosit düşüklüpü ve daha öncedende olan protein kaçagıyla ugraşıyorum trombositlerim normal ilaçla birlikte fakat protein kaçagı hep yüksek bunada lupusun sebep olmadıgını böbregin kendi yaptıgını anladılar gebelik istiyorum birtürlü izin çıkmadı biraz daha bekle diyip duruyolar hep aynı tedaviler kortizon işe yaramıyo dedikçe hep vermeye devam ediyolar çıldırmak üzereyim artık evet doktorlar tabiki bizden daha çok şey biliyolar ama neden hiç dinlemek sitemiyolarki bizi usandım artık :KK61:

Merhabalar, 11 ay önce preeklampsi yüzünden erken doğum yapıp 1 hafta sonra oğlumu kaybetmiştim. Yapılan testler sonucunda factor v ve mthfr heter mutasyonum olduğu saptanmıştı. Ana pozitifliği de çıktığı için romatolojiye gittim ve bazı tetkikler yapıldı. Sonuçlar da bu şekilde. Konu hakkında tecrübesi, bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi 🙏🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 336
  • image.jpg
    image.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 327
  • E69B2BA9-B0F5-4F79-A444-72EF4D4FF4DE.png
    E69B2BA9-B0F5-4F79-A444-72EF4D4FF4DE.png
    321 KB · Görüntüleme: 338
X