skinny_girl diyet günlüğü

1.70 canım:) son kilolar evet baya bi inatçıdır. ama bazen de benim 3 yıl takılı kaldığım 68 kilo var ki gitmez çok zor kırılacak gibi geliyor:S

sorma, benim de 58... gerci 58 olunca diyeti biraktim bi sure, bu siralarda da bi diyet yapiyorum bi bozuyorum.. nasil kiricaz o 68 ve 58 donemeclerini, bir bilgin var mi??

sorma, benim de 58... gerci 58 olunca diyeti biraktim bi sure, bu siralarda da bi diyet yapiyorum bi bozuyorum.. nasil kiricaz o 68 ve 58 donemeclerini, bir bilgin var mi??

canım egzersiz yapıyorsan artırmalısın yapmıyorsan daha çok yapmalısın:) ya da metabolizmayı şaşırtacak derecede çok yiyip ertesi gün tekrardan diyete başlamalısın gibi şeyler biliyorum:)

Selam.. Tebrik ederim cok guzel kilo veriyosun. Benim bi sorum olcakti, benim kilom 58, boyum 1.66 yani normal olculerde ama 53 olmak istiyorum, diyetisyene gitsem beni kabul eder mi yoksa 'Normal kilondasin.' deyip geri mi cevirir?

Diyetisyene gittiğinde sırf kilonla ilgilenmiyorlar, kas/yağ/sıvı değerlerin de ölçülüyor. Belki sende kilo değerine göre yüksek yağ değerini bulacak ve ona göre diyet verecek olabilir.

Benim diyetisyenim bana sordu, kaç kilo olmak istiyorsun diye. Olur ya da olmaz diye de bir yorum getirmedi.

Normal kilodasın, deyip geri çevirmez gibi geldi bana ama diyetisyenine göre de değişir tabi! :KK34:

canımmm harikasınnnnnn müthişsinnn gitti kilolarrr yandaaaaan:) :) tebrik ediyorm seni:)

Ah canımmmm sorma sorma! Dün arkadaşlarla gezdik ve kahvaltı, alabalık fln derken diyet kaçtı! :KK5:

Sabah tartıldım 67.9

Neyse moral bozmak yok. Haftanın bitimine kadar 66ları görmek istiyorum inşallah.

Bu sabah 1/2 su bardağı süt ile 6 yemek kaşığı Nesfit yedim. 11'de 2 kuru kayısı ile ara öğün yapacağım. Sonrasında da inşallah bozmam. :18:

Bi de 2 lt su içmedim 2 gündür. 1.5 maksimum.. Bugün artık içtiğim su miktarına da dikkat edeceğim.

Diyetisyene gittiğinde sırf kilonla ilgilenmiyorlar, kas/yağ/sıvı değerlerin de ölçülüyor. Belki sende kilo değerine göre yüksek yağ değerini bulacak ve ona göre diyet verecek olabilir.

Benim diyetisyenim bana sordu, kaç kilo olmak istiyorsun diye. Olur ya da olmaz diye de bir yorum getirmedi.

Normal kilodasın, deyip geri çevirmez gibi geldi bana ama diyetisyenine göre de değişir tabi! :KK34:

Haftaya karar verdim bir diyetisyene gidecegim. Tesekkur ederim verdigin bilgiler icin :)

Ah canımmmm sorma sorma! Dün arkadaşlarla gezdik ve kahvaltı, alabalık fln derken diyet kaçtı! :KK5:

Sabah tartıldım 67.9

Neyse moral bozmak yok. Haftanın bitimine kadar 66ları görmek istiyorum inşallah.

Bu sabah 1/2 su bardağı süt ile 6 yemek kaşığı Nesfit yedim. 11'de 2 kuru kayısı ile ara öğün yapacağım. Sonrasında da inşallah bozmam. :18:

Bi de 2 lt su içmedim 2 gündür. 1.5 maksimum.. Bugün artık içtiğim su miktarına da dikkat edeceğim.

canım ben de bugün 300 gr fazla çıktım dünden belliydi ama böyle olacağı. neyse ki bugün toparladım kendimi :) hadi çabuk olunnn bekliyorum buraların tadı yok:)

Sabah tartıldım 67.9

ayyy çok komiğiz yaaa bayramı diyete yansıttık midemizi bayram ettirdik bide bu içmiyoruz sen yine günde 1bucuk litre ssu içtim diyosun mesela ben dün hiç su içedimm utanarak yazıyorum :) ama moral bozmak yok bgn bayram bitti sayılır eski düzene devammm

ayyy çok komiğiz yaaa bayramı diyete yansıttık midemizi bayram ettirdik bide bu içmiyoruz sen yine günde 1bucuk litre ssu içtim diyosun mesela ben dün hiç su içedimm utanarak yazıyorum :) ama moral bozmak yok bgn bayram bitti sayılır eski düzene devammm

aynen çok komiğiz canım! :) 2 gündür 68.3'teyim. 67'yi gördüğüm günler çok geride kaldı :KK43:

Çok şükür tekrar haftaiçi düzenime geri döndüm ve dün hiç bozmadım diyetimi.

09:00 6 yemek kaşığı Nesfit + %50 yağlı süt
11:00 10 tane fındık & yeşil çay
12.30 ızgara tavuk salata + zeytinli ekmek
16:00 4 kuru kayısı & yeşil çay
19:00 1 kepçe tarhana çorbası & 6 yemek kaşığı semizout + 2 yemek kaşığı yoğurt
21:00 nescafe

Bugünkü menüm;

11:00 4 tane tofi fıstık (fındık almayı unutmuşum) & yeşil çay

Geri kalanı da akşam yazarım..

Diyetisyen randevuma 6 gün var. Umarım tekrar 67'ye inerim. :84:

aynen çok komiğiz canım! :) 2 gündür 68.3'teyim. 67'yi gördüğüm günler çok geride kaldı :KK43:

Bugünkü menüm;

Alkışı hakettinnn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tebrikler canım

Bugünkü menüm;

skinnycim harikasın diyemiyorum çünkü harikadan da harikasın müthişsinn:) sen bırak 67i 66 65 diye gideceksin ohhh ohhh:)

Sevgili Günlük,

Menümü değiştirmeden devam ediyorum ve en nihayet 67.4'ü bu sabah gördüm. :KK64:

Perşembe günü diyetisyen kontrolüm var, bakalım menüme neler eklenecek ve neler silinecek :KK56:

merhaba cnm
bayramda burada değildim o yuzden geçmişi henuz okumadım (okuyacagım birazdan)ama iyi gidiyorsun anladığım kadarıyla hadi bakalım tam gaz devam...

merhaba cnm
bayramda burada değildim o yuzden geçmişi henuz okumadım (okuyacagım birazdan)ama iyi gidiyorsun anladığım kadarıyla hadi bakalım tam gaz devam...

tabi diyeti bozmamak mümkün değil ama kaçamaklarımı minimumda tutmaya çalışıyorum. :) Bugün diyetisyen kontrol günüm. Bakalım nolacak :KK53:

Sevgili Günlüğümmm

Bugün büyük günlerden biriydi. Diyetisyen kontrolüne gittim. Veeee 66.6 tartıldım =)

1 ayda 3.9 kilo vermiş oldum ve 3.2'si yağdan!! :21: Normalde 1 ayda 4-6 kilo verilmesi gerekirmiş ve genelde %50 yağ olurmuş. Ben daha az verdim ama çoğunluk yağdan olduğu için aslında daha iyi durumdaymışım. (işte bu noktada çok mutlu oldum :KK66: )

Diyetisyenime göre 1 beden küçülmüşüm! =) Henüz alışverişe çıkmadığım için yorum getiremedim ama bel bölgemin inceldiğini ben de hissediyorum. :KK8:

Bu haftaki diyetimde artık sebzeye güle güle! Bayağı sıkılmıştım sebze yemekten :KK50:

Özlediğin ne var dediğinde ilk aklıma gelen Mado'daki Maraş Usülü Suböreği oldu hehe :) 1.5 ekmek demekmiş. Aklımda bulunsun, olur da canım çekerse menümde suböreğini kahvaltı zamanına koyacağım :KK56:

Yepyeni diyetime yarın başlıyorum, öğrenmek için beni izlemeye devam. :129:

Sevgili Günlüğümmm

Bugün büyük günlerden biriydi. Diyetisyen kontrolüne gittim. Veeee 66.6 tartıldım =)

1 ayda 3.9 kilo vermiş oldum ve 3.2'si yağdan!! :21: Normalde 1 ayda 4-6 kilo verilmesi gerekirmiş ve genelde %50 yağ olurmuş. Ben daha az verdim ama çoğunluk yağdan olduğu için aslında daha iyi durumdaymışım. (işte bu noktada çok mutlu oldum :KK66: )

Diyetisyenime göre 1 beden küçülmüşüm! =) Henüz alışverişe çıkmadığım için yorum getiremedim ama bel bölgemin inceldiğini ben de hissediyorum. :KK8:

Bu haftaki diyetimde artık sebzeye güle güle! Bayağı sıkılmıştım sebze yemekten :KK50:

Özlediğin ne var dediğinde ilk aklıma gelen Mado'daki Maraş Usülü Suböreği oldu hehe :) 1.5 ekmek demekmiş. Aklımda bulunsun, olur da canım çekerse menümde suböreğini kahvaltı zamanına koyacağım :KK56:

Yepyeni diyetime yarın başlıyorum, öğrenmek için beni izlemeye devam. :129:

tebrik ederimmm yağlar gitmişşş hemde baaya baya gitmiş darısı başımıza:)

tebrik ederimmm yağlar gitmişşş hemde baaya baya gitmiş darısı başımıza:)

yaa pembepalto sorma, 1 haftadır 67.3'teyim. Bu hafta protein diyeti yapalım dediydi diyetisyenim ama hiç bana yaramadı! Sebzeye alışmış bünye tabi :KK43: 0 kilo verdim, üstüne üstlük kabızlık yaptı.

of da of çok mutsuzum bu aralar.

kimi yeşil çay iç diyo, kimi aç ananas diyeti yap, hem bağırsakları çalıştırır hem yağları yakar diyor..

bir fikri olan beri gelsin :KK43:

günlüğümle kimse ilgilenmiyooo :KK43:

moralim de bozuk

bu hafta 0 kilo verdim gözüküyo tartıda. üstüne üstlük yarın diyetisyen kontrolüm var

çok mutsuzum :KK43:

X