Sizce ?

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.270
30
Az miktar birikimim var.Tanidigim yapıyor evden çelik takı işi yapmak sizce mantıklı mı ?
Ve akrabadan aynı işi yaptığı için ayıp olur mu ?
İlk başta kendisi teklif etti.Cevrene satış yapabilirsin diye.

Az miktar birikimim var.Tanidigim yapıyor evden çelik takı işi yapmak sizce mantıklı mı ?
Ve akrabadan aynı işi yaptığı için ayıp olur mu ?
İlk başta kendisi teklif etti.Cevrene satış yapabilirsin diye.
Bunu yapıp da çok ilerleyen görmedim ama şansını dene. Sayfa açıp reklam verirsen anca satışlar oluyor yürüyüp gidiyor. Yoksa eşe dosta satmak için hiç o masrafa girme .

Takı işi için birikimi sermaye yapmak bana mantıklı gelmedi. Takılar elinizde kalırsa???

Hali hazırda bir işiniz var mı bilmiyorum. Ek iş gözüyle bakıyorsanız ben pek sıcak bakamadım.

El yatkınlığınız neye var? Mesela örgü motif ördürenler oluyor. Motif başı ücret ve ipi sizden veya ipi onlardan olarak anlaşılır.

Geçen yıl ortalık banyo topu yapıp duruyordu. İlk tur parasını aldı tamam dediler bu iş iyi, sonra gümledi. Polatgiller de bunların zengin versiyonu işte

Babam tarım işine gir diyor yani patatesli satışı gibi vs.Birde tuz dusunuyoruz ben kaya tuzu ve lambası satmak istiyorum

Geçen yıl ortalık banyo topu yapıp duruyordu. İlk tur parasını aldı tamam dediler bu iş iyi, sonra gümledi. Polatgiller de bunların zengin versiyonu işte
ya onu ben de duydum ve gördüm de
insanlar bu işe girip önce kendileri yaptılar sonra yer kiralayıp başkalarını günlük çalıştırdılar
sonra patlamış mı bu da ya

X