Sizce fiziğim mi yüzüm mü güzel?

Üstümdekibol zaten tayt da yakışıyor siyah saç beyaz ten masum yüz he bir de temiz bir kızım buradakilerin aksine
Yüzün masum genç kız yüzü değil ki, vücuduna göre çok tombul. Bir de kafan orantısız biraz, uzun suratın var. Yani normalde oval olur ya yüz dediğin, yanallardan sonra küçük bir V ve kapanış,bitti. Ama senin yanaklardan sonra bir yanaklik daha boşluğun var. Sanırım bu yüzden yüzün fiziginden daha toplu görünüyor.
Ve sanırım cildin kuru, bence otuzlarinda gösteriyorsun.
Tayt yakışır mı bilmiyorum ama fiziğinin bir esprisi yok ki, kuru kuru bir şeysin.
Ben de boyleydim yirmilerimin basinda. Sonra squata falan başladım, azıcık popom şekillendi, düz zayıf değil de biraz kıvrımlı zayıf oldum. Sana da tavsiye ederim.
images (5).jpeg

Hatta bu listeye uy, 25. Gün bana dua edeceksin

güzellik yarışması var da haberim yok :63:
durun bende fotomu atayım ama türka'nın fotosuyla karşılaştırın:confused:

Siz de bana karşı saygılı olun ben de çenemi kapatırım o zaman hepiniz saygısızsınız açıkça yazmadım zaten
Ben size hiç hakaret ettim mi? Bir bakın bakalım yorumlarıma. Ama siz bana ettiniz. Neyse suç duyurusunda bulunacağım. Dava açılınca illa ki haberiniz olur. Öyle klavye arkasından dilediğimi yazarım olayı yok. Kusura bakmayın

Yüzün masum genç kız yüzü değil ki, vücuduna göre çok tombul. Bir de kafan orantısız biraz, uzun suratın var. Yani normalde oval olur ya yüz dediğin, yanallardan sonra küçük bir V ve kapanış,bitti. Ama senin yanaklardan sonra bir yanaklik daha boşluğun var. Sanırım bu yüzden yüzün fiziginden daha toplu görünüyor.
Tayt yakışır mı bilmiyorum ama fiziğinin bir esprisi yok ki, kuru kuru bir şeysin.
Ben de boyleydim yirmilerimin basinda. Sonra squata falan başladım, azıcık popom şekillendi, düz zayıf değil de biraz kıvrımlı zayıf oldum. Sana da tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 3100760
Sağlıksız bir zayıflama sezdim ben de. Banu da böyleydi. O yüzden kafa normal dururken vücut çökmüş gibi duruyordu.

Eki Görüntüle 3100760
Siz sabahtan beri bana yapılan hakaretleri görseniz

Siz de bana karşı saygılı olun ben de çenemi kapatırım o zaman hepiniz saygısızsınız açıkça yazmadım zaten
Yalnız sanal ortam bulunmam sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Burada halaretten dolayı evinden alınan üyeler var. Öyle bol keseden sallamayın başınız ağırır

Yalnız sanal ortam bulunmam sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Burada halaretten dolayı evinden alınan üyeler var. Öyle bol keseden sallamayın başınız ağırır
Hepiniz de bana salladınız sanki siz çok mu masumsunuz uzatmsyabilirdiniz ben açık açık söylemedim ki zaten

X