Sizce evime gitsem esim düzelir mi

Hilalek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2021
56
-23
24
Mrb iyi günler 2 yıllık evliyim ve 10 aylık bebeğim var evliliğimiz başında şiddet vardı 1 yıldır yok ama başından beli aldatma vardı her seferinde affettim gittim ama yüz yüze gelme olayı yok telefondan hesap lar üzerinden konusuyir 3 ay önce aldatma için geldiğimde eski sevgilisine para atmıştı bnde sen ne hakla atarsın yuvani kurtarmak yerine eski sevgilisine para mı atıyorsun seni ilgilendirmez gelip evinde otursaydin sen boşanmaya gitmişsin sen karisamazsin dedi bnde seni akdatsam nasıl olur dedim aldata bilirsin sorun yok dedi bnde 2 aydır ailemin yanındayım ve bosama davası açtım esim bana ile gel çocuğumuz için bi şans daha ver diyor o lafları da sınırlı olduğum için söyledim diyor ama Bn güvenemiyorum hep şüphe var içimde davami çekersem bana 1 çift bilezik her ay hesabıma 1bin lira para atacakmış Bn bana bi güvence ver dedim her seferinde bel boş gelip gidiyorum dedim bunları teklif etti ve düzeleceğine dair sözler söylüyor davami çekersem elimdeki bütün kanıtlar da gidicek tekrar aynı dava üzerine dava açamıyorum sizce ne yapmam lazım çocuğum öksüz büyüsün istemiyorum ama ondan da emin değilim

Bunlar icin sakın affetmeyin hakkınız bilezik para mı sizce? Kac kere aldatılmıssınız iki aydır gitmemişsiniz dönmeye düşünmeyin artık.
Hakim tabiki onlar değil ama mahkeme de çok bi maddi manevi tazminat alabileceğimi düşünmüyorum ve kendisi uzman cavus iyi para alıyor Bn 1,2 bin ile geçinmek bu şartlarda zoruma gidiyor oda orda gününü gün edecek

Hakim tabiki onlar değil ama mahkeme de çok bi maddi manevi tazminat alabileceğimi düşünmüyorum ve kendisi uzman cavus iyi para alıyor Bn 1,2 bin ile geçinmek bu şartlarda zoruma gidiyor oda orda gününü gün edecek
İyi para alıyorsa maasın belli kısmını nafaka yaparlar. Cekmişsiniz size es olamamıs bir adama sırf gecinmek icin geri mi dönmek istiyorsunuz?
Mesleğiniz var mı? Calısırsınız sizde gecinirsiniz.

Hayır tabiki aldatma falan olmayacak tekrar dan diyor Bn bi güvence istediğim için davami tekrar açamıyorum ne kurtarırsam kagrim diyorum
hanımefendi maddiyat güvence değildir... beyefendi evladına bakmakla evine bakmakla zaten yükümlü...
size bunu sunması bile saygısızca...
bunca şeyi yapmış bir insanın böyle güvencesi olmaz

İyi para alıyorsa maasın belli kısmını nafaka yaparlar. Cekmişsiniz size es olamamıs bir adama sırf gecinmek icin geri mi dönmek istiyorsunuz?
Mesleğiniz var mı? Calısırsınız sizde gecinirsiniz.
Mesleğim yok ailemin yanında kalıyorum evet geçinmek gözümü korkutuyor bide yuva kurmak da bozmak da kolay değil o yüzden

X