sizce doğru mu bu ?

redlinewoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
12
0
regl haftam boyunca yoğun kan şeklinde böyle parça gibi bişiyler düştü böyle saydam bişiy gibi duruyor 5 gün içinde 4 kez oldu bu olay :bbo: mesela bu yaşıma kadar 50 adet gördüsem yaklaşık 35i böyleydi CADIARZU bildiğim kadarıyla rahim kendini döllenmeye hazırlıyor fakat 1 ay boyunca döllenme gerçekleşmezse hazırlıklarını tekrardan yenilior.rahim duvarı da yenilenior,bu yüzden parçalanıyor ve vajinadan düşüyor sanırım bunlar olurken hamile olma riski çok düşük.bn böle biliyorum sizce doğru mu ?​

Son düzenleme:
ama cnm olabılıryormus yanı adet olup hemde hamıs olabılıyormussun bazı hamıle arkadaslardan duydum hamılelık donemınde normal adet dongulerını yasamıslar

veet cnm bazı kadınlarda olabiliyor
üstüne görme diyorlar
hatta bazen bebek 4-5 aylık olana kadar bile adet görenler ve hamile olduğundan hebri olmayanlar oluıyor cnm

evet hamile olduğu halde adet görenler oluyomuş ama o her zamanki adetten farklı daha az yoğunlukta oluyomuş diye biliyorum bende

bu ay adetimi yaşadım renk koku ve miktarda herhangi bi değişiklik yoktu fakat adetten öncede cinsel birleşme YAŞAMADIM yalnız erkek arkadaşım cinsel organını idrar deliğime sürttü ama herhangi bi erkeksi menisi gelmedi fakat ufak bi damla zevk suyundan şüpheleniyorum ama içeri girmesi m ümkün değil :S ayrıca bakireyim ve 12 gün geçmesine rağmen hiçbir gebelik belirtisi yaşamadım anlamadım gitti :S gerçi hamile kalmak istemiyorum oda ayrı bi konu

X