Sizce bu bir tesadüf mü ya da kadersel bir sey mi?

Arkadaslar adam ablasını hic görmemis o doğmadan bir sene once bu olay olmus o da bu konuyu dusunen biri değil ailesi bahsetti bu konudan erkek arkadasım değil ben ilk ailesinden duydum
Ablasını görmemiş de olsa adını biliyordur herhalde. Fotoları vardır,benzerliğin farkındadır. Buradaki sıkıntı bu benzerlikleri saplantı haline getirip sizinle o şekilde iletişime geçmiş olma ihtimali.

Ablasını görmemiş de olsa adını biliyordur herhalde. Fotoları vardır,benzerliğin farkındadır. Buradaki sıkıntı bu benzerlikleri saplantı haline getirip sizinle o şekilde iletişime geçmiş olma ihtimali.
O kadar duygusal ve ince dusunebilecek biri değil ki bunu dusunen biri olsaydı illaki konu arasında konusulurdu ama konusu acılmamıstı hic

O bahsetmedi bu olayı annesinden ve babasından öğrendim, 2 yıllık bir iliskimiz var ilk 1 yıl uzak mesafe iliskimiz vardı daha sonra aynı evde yasamaya basladık 4 aydır da nisanlıyız. Bu konuyu en basından ben bilmiyordum yani ailelerle oturduğumuzda öğrendim bana öyle bir konudan hiç bahsetmemisti

En son 6 - 7 yaşındayken gördüğünüz bir adamla, Instagram isteği üzerine yazışmaya başlamanız ve 1 yıl boyunca uzak mesafe ilişkisi yaşamanız da ilginçmiş.

Adamla 1 yıldır aynı evde yaşıyormuşsunuz, 4 aydır da nişanlıymışsınız. 2 yıl sonra tanışmanızın kader mi, tesadüf mü olduğunu size sorgulatan nedir ? Adam ve ailesinin davranışları mı ? İnşallah bu olayın altından tuhaf bir saplantı çıkmaz. Sizin aileniz sizi hiç uyarmadı mı ?

O kadar duygusal ve ince dusunebilecek biri değil ki bunu dusunen biri olsaydı illaki konu arasında konusulurdu ama konusu acılmamıstı hic
İlla ilahi bir işaret diyorsunuz yani.
E siz öyle inanıyorsanız öyle olsun.
Adam duygusal değil,ince düşünemiyor,peki böyle bir kütükle işiniz ne? O zaman bunu sorayım 😂

En son 6 - 7 yaşındayken gördüğünüz bir adamla, Instagram isteği üzerine yazışmaya başlamanız ve 1 yıl boyunca uzak mesafe ilişkisi yaşamanız da ilginçmiş.

Adamla 1 yıldır aynı evde yaşıyormuşsunuz, 4 aydır da nişanlıymışsınız. 2 yıl sonra tanışmanızın kader mi, tesadüf mü olduğunu size sorgulatan nedir ? Adam ve ailesinin davranışları mı ? İnşallah bu olayın altından tuhaf bir saplantı çıkmaz. Sizin aileniz sizi hiç uyarmadı mı ?
2 yıl sonra tanışmadık cocukluk arkadasımdı aradan uzun zaman geçtikten sonra birbirimizi bulup konusmaya basladık, ailem uyarmadı çünkü ona güceniyorlar aynı sekilde aileye de bu zamana kadar hiçbir konuda beni kendilerinden ayırmadılar ne olursa olsun benim istediğim benim beklentim ön planda oldu onlar için bende onları seviyorum sayıyorum onlarda beni. Tesadüf mü kadersel bir sey mi olduğunu sorgulamamın sebebi ailedekiler bana olanları anlattıktan sonra sasırmıs olmam
İlla ilahi bir işaret diyorsunuz yani.
E siz öyle inanıyorsanız öyle olsun.
Adam duygusal değil,ince düşünemiyor,peki böyle bir kütükle işiniz ne? O zaman bunu sorayım 😂

İkimizde ortak ilkokul arkadasımızı takip ediyorduk orada adımı görünce istek attığını anlattı, ablasını o da hic görmemis çünkü o vefat ettikten sonra dünyaya gelmis kendiside
Ama ablasıyla aynı adınız diye ekledi değil mi ? Yorumları okudunça benimde aklıma geldi yani size garip gelmiyor mu ? Size baktığında ablasını falan düşünüyor

Ama ablasıyla aynı adınız diye ekledi değil mi ? Yorumları okudunça benimde aklıma geldi yani size garip gelmiyor mu ? Size baktığında ablasını falan düşünüyor
Hayır kreş, anaokulu, ilkokul beraber okuduk ayrıca cocuklugumuzda da komsu oldugumuz icin sürekli beraber oyun oynuyorduk 9 yıl kadar aynı yerde oturduk adımın aynı olmasından sebep takip etmedi yani cocukluk arkadası oldugum icin

Bir yere kadar duygulanırlar , sakın kızları yerine koyacaklarını düşünmeyin. Bu sekilde sizi manipule etmelerine musade etmeyin.

2 yıl sonra tanışmadık cocukluk arkadasımdı aradan uzun zaman geçtikten sonra birbirimizi bulup konusmaya basladık, ailem uyarmadı çünkü ona güceniyorlar aynı sekilde aileye de bu zamana kadar hiçbir konuda beni kendilerinden ayırmadılar ne olursa olsun benim istediğim benim beklentim ön planda oldu onlar için bende onları seviyorum sayıyorum onlarda beni. Tesadüf mü kadersel bir sey mi olduğunu sorgulamamın sebebi ailedekiler bana olanları anlattıktan sonra sasırmıs olmam

6- 7 yaşındaki arkadaşlığınız, 14 yıl sonra bir anda bir ilişkiye başlamanızı sağlayacak kadar derin olamaz mantıken.

Sizin aileniz, bu ilişkiyle ilgili sizi hiç uyarmadı mı ?

Siz bu kader meselesine neden bu kadar takıldınız? Kader neden sizi birleştirmek istesin, reankarne gibi bile düşünsek kader için iki kardeşi birleştirmek çok büyük bir saçmalık olurdu. Kardeşinde sizi gören biri nasıl sevgili ilişkisi içinde olacak ve bunun romantik bir yanı yok sonuçta. Sevgiliniz böyle görmüyorsa sorun yok ama aile belki isim falan olayından duygusal bir yoğunluk yaşamıştır ve ona göre konuşmuştur. Ama kaderin abla kardeşi ya da kardeş benzerini denk getirecek kadar çarpık bir planı yoktur bence.

İyi bari kızınız olsa ölen birinin adını vermek Zorunda kalmayacaksınız

X