Siz Nasil Yapiyorsunuzzzz??

omrum

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.050
223
kızlar ben bugüne kadar ağda yapıyordum genital bölgeye ama şimdi karnım büyüdü ve önümü göremiyorum acaba ne yapsam?tüy dökücü kremlerde genital bölgeye uygulamayınız diyor

ben gebelikten önce epilasyon yaptırmıştım,şimdi çok rahatım
ama jilet kullanabilirsin
bence tüy dökücü bişeyler kullanma
ya da kuaföre git

Ya kızlar jilette çok zor oluyo..Napıcaz? ben hiç ağda yapmadım o yüzden o acıyı bu halimle çekebilirmiyim bilmiyorum...Bence tecrübeli olanlar bişeyler yazsın bu konuda...

arkadaslar ben gebelikten once 5 seans lazer yaptırdım tamamen bıtmıs gıbıydı tuylerım fakat gebelikte hormonların degısmesıyle tekrar basladı sizlere tavsiyem gebelikten once lazer yaptırmayın paranızı cope atmayınn

bence tuy dokucu krem kullanma sonucta kımyevı madde ıcerıyor pek saglıklı degıl.jıletıde tavsıye etmem hhem cok caabuk uzuyor hem kasındırıyor bırde gobusten dolayı goremeyıp kazayla kesme sansın var.
bence en saglıklısı kuaforde deneyımlı bırılerıne agda yaptırmak hem uzun sure temız kalıyorsun hemde hamılelıgının bıraz ddaha ılerleyen donemınde gobus dahada buyudugu ıcın dıger yontemlerı kullanamazsın.ayrıca hamıle oldugun ıcın agda yapan kısıye daha hassas oldugunu belırtırsen kucuk kucuk yapıstırarak agdayı canını acıtmadan yapmasını saglayabılırsın.

valla hamile olmadan önce ağda yapardım şimdi sanki daha da çok ağrıyor onun için jilet kullanıyorum

arkadaslar ben gebelikten once 5 seans lazer yaptırdım tamamen bıtmıs gıbıydı tuylerım fakat gebelikte hormonların degısmesıyle tekrar basladı sizlere tavsiyem gebelikten once lazer yaptırmayın paranızı cope atmayınn

bence b bünyesel bir şey,
bende 5 seans yaptırdım ve hala hiç yok
bazı gebelerde tüylenme oluyor bazılarında olmuyormuş

kızlar ben bugüne kadar ağda yapıyordum genital bölgeye ama şimdi karnım büyüdü ve önümü göremiyorum acaba ne yapsam?tüy dökücü kremlerde genital bölgeye uygulamayınız diyor

ben zaten normaldede ağda yapmayı beceremediğim için,kuaförde yaptırıyorum.tüy dökücü kullanm oraya bence

tuy dokucu kremlere doktorlar kızıyor...genelde agdacılara gıdıyor hamıleler yada jılet...

X