Siyasi partiden ayrılamama sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aryennn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2022
22
10
27
E devletten siyasi parti üyeliğinden istifa ettim " üyelik ve görevlerden istifa" yazıyordu ama yönetim kurulu üyeliğimdende istifa etmiş sayılıyor muyum ekstra bir şey yapmam gerekir mi? Ayrıca Yönetim kurulu üyeliğindende istifa etmem gerekir mi ? Bir bilen var mı acaba kime sorduysam bilmiyor.

Şuradan bir kurtulayımda sabaha kadar arasam olur.Istifa dilekçesi verdikten sonra istifa kesin sonuçlanana kadar nöbete gitmek zorunda mıyım ?
Hayır nöbet tutmayan çok yönetici var.
Siz oraya yönetici üyeliği oldunuz diye canla başla çalışmak durumunda değilsiniz.
Orada canla başla çalışan insanların çoğu menfaat peşinde.
İleride iyi bir mevki de olabilmek için uğraşıyorlar.
Eğer nöbete kalmazsanız sözlü uyarı yaparlar sizde ayrılmak istediğinizi söylersiniz.
İl binasına dilekçe verdim dersiniz.
Israr ederler,ikna etmeye çalışırlar.

Hayır nöbet tutmayan çok yönetici var.
Siz oraya yönetici üyeliği oldunuz diye canla başla çalışmak durumunda değilsiniz.
Orada canla başla çalışan insanların çoğu menfaat peşinde.
İleride iyi bir mevki de olabilmek için uğraşıyorlar.
Eğer nöbete kalmazsanız sözlü uyarı yaparlar sizde ayrılmak istediğinizi söylersiniz.
İl binasına dilekçe verdim dersiniz.
Israr ederler,ikna etmeye çalışırlar.
Herkes nöbete uyuyor birde zaten ya avukatlar ya esnaflar yada ev hanımları başka kimse yok yani istifa verdiysem nöbete gitmem saçma olur diye düşünüyorum

İstifa vermeden de nöbete kalmayan çok insan var.
Bu kadar stres yapma ki tedirgin diye daha da üstüne gelmesinler.
İstifamı il başkanlığına verdim diyip nöbete gitmesem problem olmaz değil mi kpssye hazırlanıyorum bunları düşünmekten konsantre olamıyorum

İstifamı il başkanlığına verdim diyip nöbete gitmesem problem olmaz değil mi kpssye hazırlanıyorum bunları düşünmekten konsantre olamıyorum
Olmaz bişey yapamazlar.
İhtar çekerler en fazla onlar sizin istifaniz olmadan ihraç edebilirler.
Ama bu kadar uzamaz diye düşünüyorum.
İlce başkan vekili falan değilseniz sorun çıkmaz.

Olmaz bişey yapamazlar.
İhtar çekerler en fazla onlar sizin istifaniz olmadan ihraç edebilirler.
Ama bu kadar uzamaz diye düşünüyorum.
İlce başkan vekili falan değilseniz sorun çıkmaz.
Yok değilim yani oranın kapısının önümden bile geçmek istemiyorum artık neden bilmiyorum bir problemde yaşamadım diğerleriyle ama birden soğudum

Yok değilim yani oranın kapısının önümden bile geçmek istemiyorum artık neden bilmiyorum bir problemde yaşamadım diğerleriyle ama birden soğudum
Angarya gelmeye başlamıştır çok normal.
Ben o yüzden partiyle ilişkimi komple kestim.
Sürekli arayıp pozisyon teklif ediyorlar ama gitmiyorum.
Hadi gittim bu sefer bırakmıyorlar.
Evlerine kadar gidip gitme,gidemezsin,bırakma diye taciz edenleri gördüm.
Tabiri caizse sülük gibi yapisanlar var.

Partiyle görüştüm pazartesi partiden ayrılmama izin vermedikleri için burdan soruyorum problem çıkardılar üyelik iptali oldu e devletten fakat yönetimden de istifa etmiş sayılır mıyım onu bulamıyorum hiçbir yerden
Yönetimden istifa etmiş olmazsın çünkü kadın kolları resmi bir yönetim değişdir,ana kademedeysen durum değişir

Angarya gelmeye başlamıştır çok normal.
Ben o yüzden partiyle ilişkimi komple kestim.
Sürekli arayıp pozisyon teklif ediyorlar ama gitmiyorum.
Hadi gittim bu sefer bırakmıyorlar.
Evlerine kadar gidip gitme,gidemezsin,bırakma diye taciz edenleri gördüm.
Tabiri caizse sülük gibi yapisanlar var.
Zorla mahkeme mahkeme gezdirecekler beni artık bunaldım şu il başkanlığında da olmazsa artık ne yaparım bilmiyorum

Bugün bir parti 3-5 üyeyi il binasına topladı yaklaşık 5000 üyeyi telefonla arayıp form doldurttu.
Üyeliğiniz devam ediyor mu?
Memnun musunuz?
Onlarca soru sordular😒
Maddi gelen yok,boşuna vakit kaybı çok gereksiz bence bu işler.
Sizde biran önce kurtulun en temizi.
İl başkanlığına gittim biz burdan bir şey yapamayız ilçeden istifa etmeniz gerekiyor dediler ilçede kabul etmiyor çıldırıcam başka bir yolu yok mudur?

İl başkanlığına gittim biz burdan bir şey yapamayız ilçeden istifa etmeniz gerekiyor dediler ilçede kabul etmiyor çıldırıcam başka bir yolu yok mudur?
İl kabul etmek zorunda ama dün de söylemiştim kolay kolay kabul etmezler.
İlçeden bastirmaniz lazım.
Nöbet tutmayacagim diye de belirtin.
Pasif yönetici olurum artık aktif çalışmam diye mutlaka belirtin.

İl kabul etmek zorunda ama dün de söylemiştim kolay kolay kabul etmezler.
İlçeden bastirmaniz lazım.
Nöbet tutmayacagim diye de belirtin.
Pasif yönetici olurum artık aktif çalışmam diye mutlaka belirtin.
Noter aracılığı ile düzenlenen istifaya ilişkin belge aslının Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesi diye bişey buldum böyle olur mu ?

Noter aracılığı ile düzenlenen istifaya ilişkin belge aslının Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesi diye bişey buldum böyle olur mu ?
Aşırı oyalar sizi
O nöbet zamanını baya geçirirsiniz.
Siz bı ihtimal yine ilçeden deneyin.
Olmazsa notere gidip sorun onu net bilmiyorum ama süreç uzun onu biliyorum.

Aşırı oyalar sizi
O nöbet zamanını baya geçirirsiniz.
Siz bı ihtimal yine ilçeden deneyin.
Olmazsa notere gidip sorun onu net bilmiyorum ama süreç uzun onu biliyorum.
Babamın il encümeni arkadaşı ilçe partisine istifasını versin aynı istifadan bir kopyada onda kalsın e devlettende istifa etsin yeter demiş ben bunları yaptım umarım hallolur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X