Siyahi Fransız Manikürü

AttaQue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
2.710
20
Gittikçe daha fazla kişi tarafından hem günlük, hem de özel günler için kullanılan fransız manikürünün artık siyahlısı moda...

Hollywood ünlüleri, vazgeçemedikleri fransız manikürü herkes tarafından kullanılmaya başlayınca trendi daha da ileri taşımaya karar verdiler. Artık fransız manikürleri tırnak ucunda siyah, koyu kırmızı gibi renklerle son buluyor. Ya da Paris Hiton gibi tırnağınızın ten rengi olan tüm kısmını, dibindeki açık renkli hare hariç siyaha boyayabiliyorsunuz.

Bu yeni trendi denemek ufak bir değişiklik yaratacak ancak, dikkat edin, modadan anlamaz arkadaşlarınız tarafından pis tırnaklı olarak nitelendirilmeyin.

parisfransiz.jpg

Alıntıdır.

Ben çok beğendim ve en yakın zamanda deneyeceğim , pis tırnaklı diyebilecek kişilere de cevabım çoktan hazır. ''Sence umrumda mı?'' sengözlerimebaksanab

gerçekten güzelmiş,ben de farkettim ya fransız manikürünü epeyce renklendirdiler ve çok da hoş olmuşş :KK66:))

konu için teşekkürler ama bana hiç zarif gelmedi beyaz daha temiz ve doğal duruyor...
tabii zevk meselesi...

aaaa ben yeni trendi bilmeden yakalamışım :))) Geçen kendim birde kırmızı deneyim şu fransız manikürünü demiştim ve çok beğendim. Demek ki yeni trend buymuş.Bende ben buldum sanmıştım :))))))

Ben fransız manikürünün pempe tonlarında olanını da yapıyorum. Uçları koyu pembeye boyuyorum.Sonra tümünü şeffaf pempeye.

Yok hoşuma gitmedi; uca beyaz, üstüne ya flormar319 ya da şeftali tonu, göze en güzel görüneni bu bence...

ben yaptirmistim bir ara ama esim hic begemedi. normal ten rengi ojenin sadece uc kismini kahverengi yaptirmistim o da birinden gordum kuaforde deneyelim dedim. bidahada yaptirmam. favori renlklerim peperoni kirmizisi ve regular french

paris hilton da hiç hoş görünmüyo bence tümünü siyaha boyamış resmen fisfisfis ama sadece uçlara sürünce güzel olabilir CADIARZU evet evet olabilir yerimseniben

benimde hiç tarzım değil beğenmedim. normal fransız manikürünün bir asaleti zerafeti var her şeyi git gide çıvıttığımız gibi bununda suyunu çıkartırız artık :roflol:

aklımdan gecıyodu kırmızı tonlarındaa yapmak ama sıyahı goruncee daha hosuma gıttı kesınlıkle sıyah yapmalıyımm tek kelımeyle super olmus:KK70:

Açıkçası bende beğenmedim, zarif durmuyor yani. Bu resimde de Vanessa Hudgens değişik bir fransız manikürü yapmış. Buyrun bakın;
vanessahudgens89au8.jpg