İğneli Epilasyon Sivas'ta iğneli epilasyon yapacak yer arıyorum.

masmavi56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2017
77
11
26
Yuzumde cok fazla tuy var sivasta iyi bir guzellik salonu igneli epilasyon yapan yer ariyorum lutfen yardim edin allah rizasi icin

Yuzumde cok fazla tuy var sivasta iyi bir guzellik salonu igneli epilasyon yapan yer ariyorum lutfen yardim edin allah rizasi icin
Kayseriye , gelme imkanın yokmu?
orada seçenek çok daha fazla...
Sivası bilmiyorum canım ama , kayseride tavsiye edebileceğim yer çok..

Ben sivasta üç sene kaldım çnce bir eczacının yerine gidiyordum lazer için memnun kalmadım. İğneli istediğim için istasyon caddesinde bir merkeze gittim fakat iğneliye geçemeden taşındım. Arkadaşımın ablası iğneli yaptırıyodu bu merkezde memnundu. Ben de lazer hizmetinden memnun kaldım. İstasyon caddesinde. Merkezin ismi esin yazıcı sanırım. Görmüşsündür belki. İçine sinerse yaptırırsın ama öncelikle küçük bşr bölgede deneme yapmayo ihmal etme. İğneli de iz kalma gibi problemler yaşanıyormuş. Dediğşm gibi arkadaşımın ablası bu merkezde yaptırıyordu memnundu.

lutfen yanlis anlmayin sadece yuzunuzde birazcik tebessum olusmasini istiyorum.

FB_IMG_1502491535085.jpg

Ben istasyondaki esin yazıcı yüz icin gidiyorum canım ve cok memnunum yüzüm deki tüyler yok derecesine azaldı bitti hatta 6 ayda bir gitmem yeterli. O da sarı tüyler kaldı hafif ama onları bile istemiyorum. Ama küçük bir bölgede muhakakk önce bir yaptır iz mız kalmasın.

Ben istasyondaki esin yazıcı yüz icin gidiyorum canım ve cok memnunum yüzüm deki tüyler yok derecesine azaldı bitti hatta 6 ayda bir gitmem yeterli. O da sarı tüyler kaldı hafif ama onları bile istemiyorum. Ama küçük bir bölgede muhakakk önce bir yaptır iz mız kalmasın.
Canım inşallah görürsün.Ben de esin yazıcıya gitmeyi planlıyorum da hızı,iz kalması konusunda bilgi verir misin? Ve seninki kaç seans sürüyordu?Yardımcı olursan çok sevinirim.

Kauseride önerebileceğiniz yerler neresi ben bir yere gidiyordum memnunum ama maliyeti çok fazla cünkü bayan 4 parmaklık alanı 2.5 saatte zor yaptı

Canım sen nereye gidiyorsun
Kayseri park çaprazında bir yer bayan bir daha asla gelmeyeceğini iddaa etti ama malesef ince de olsa geldi hatta uzadıkça uzuyo alnıma yaptırmıştım fiyat olarak çoğu yerin 2 katı öğrenciyim ben boşu boşuna harçlığım gitti

X