SisterHooD

18949954_1411645055581279_8448444818647941120_n.jpg

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
@hunter7
@lavantakokulusandik
@Justibella
@-Mahperi-
@derandiren
@Anti Depresan
@Kova hatunu
@Blacksee55
@Hebehubele
@3 Milyar 750 Milyon
@-Asmin-
@Mayflower75
@My SouL
@Mal KABUL
@pembegelin91
@Cikolatalikurabiyem
terelelli34 terelelli34
@VeNi
@_heidi_
@Kozlenmis patates
@Vinka
@KaraTurna
@wiyolet
@The Calender
@balbocegi35
@ParteMoralll
@Favelayn
SchonerDuft SchonerDuft
@birkendimbirben

Günaydınlar nene krodan :anne: selamın hellolarrne habersiniz hanımlar :KK200:

Ooo kimler gelmiş kimler sana çok sitem ettim heee bizi unuttun gittin ama özledim kız gel bir sarılayım :KK19:
Ayyy sarilalim valla :anne: :KK70: canim ben gidermiydim. Kazen bey beni keptinle bir yapmis hesabimizi. Bugune kadar nedenini anlayamadigim sebeplerden. Inan okadar uzuldum ki tekrar gelmicem dedim ama dayanamadim ozledim hepinizii :KK200:

Ayyy sarilalim valla :anne: :KK70: canim ben gidermiydim. Kazen bey beni keptinle bir yapmis hesabimizi. Bugune kadar nedenini anlayamadigim sebeplerden. Inan okadar uzuldum ki tekrar gelmicem dedim ama dayanamadim ozledim hepinizii :KK200:
Evet ya bizde sinir olduk oysa inceleseydi anlardı neyse geldin önemi yok artık senin ceza puanları da kaptin e kilitlendi :KK70:

Evet ya bizde sinir olduk oysa inceleseydi anlardı neyse geldin önemi yok artık senin ceza puanları da kaptin e kilitlendi :KK70:
Valla mi kiz ahahaha ben simdi anadan dogma mi geldim, iyi bari ne çokta cezam vardi :KK70: ama ördeğim gitmis ona üzüldüm :KK43: kazene soyleyin ördeğimi versin :KK43:
Valla ya ben her saniye burdaydim okadar sey paylastim yani az baksalardi anlarlardi yazik oldu guzelim profilime. Isimlerini hatirladiklarimi ekledim hatirlayamadikladimda beni eklesin :KK70:
Evlendim canimmmmm 1 aylik evliyim :dondurma:

Valla mi kiz ahahaha ben simdi anadan dogma mi geldim, iyi bari ne çokta cezam vardi :KK70: ama ördeğim gitmis ona üzüldüm :KK43: kazene soyleyin ördeğimi versin :KK43:
Valla ya ben her saniye burdaydim okadar sey paylastim yani az baksalardi anlarlardi yazik oldu guzelim profilime. Isimlerini hatirladiklarimi ekledim hatirlayamadikladimda beni eklesin :KK70:
Evlendim canimmmmm 1 aylik evliyim :dondurma:
Nerdesiniz tr demi yoksa ?
Takıma gel örneğini verelim sana sen şimdi yeni evlisin hemen kilo alırsın :KK70:
Allah mesut etsin canım

X