Saç Bakım Ürünleri sirkeyle saç bakımı

Gunes akin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
6
1
31
Merhaba elma sirke ile ilgili bir sorum olacak arkadaşım tavsiyesi elma sirkesi iyi bir saç bakımı olduğunu söyledi kendisi uzun zamandir kullandığını ve saçlarını uzadiğini söyledi aşırı derecede tereddüt ediyorum sirke ile saç yıkamak ya saçlarım da dükülme yıpranma gibi sorunlar yaşamaktan korkuyorum saçım hassas ve kuru ve kırılgan ince telli suan kadar boyama gibi işlemleri hiç yapmadım saçlarımı uzatmak istiyorum ama bir türlü uzamiyor saçlarını elma sirke ile yıkayıp deneyen varmı? Kulanan Varsa aldığınız sonuçları yazamisiniz lütfen simdi den teşekkürler

Parlatıyor saçları besliyor neden korktun ki sirkeden 3 harfliler korkar ondan bi 😀😀 fısfıs şişeye yarı su yarı sirke koy yüzüne bile sıkabilirsin yani sirke çok faydalı herşeye

duştan sonra bi kabın içine biraz sirke damlatıp su ile seyreltiyorum. son durulanırken saçımın uçlarına döküyorum. diplerine döktüğümde biraz kaşıntı yaptı bende ama ucuna dökünce kremli gibi oluyor yumuşatıyor saçları.doğal bir parlaklık veriyor. kokmuyor üstelik.

X