Sirkeli Su Sorunsali

Kelebekkelebek1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
9
0
19
Merhabalar aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum Ben başlangıçta 81 kiloydum ve 2 hafta önceden bu güne kadar hep sirkeli su içtim bugün tartildigimda 74 kg ciktim sabahları yarım bardak suya 1 yemek kaşığı sirke içiyorum sadece başka da içmiyorum günde 1 kere ve 2 haftadır bırakmadım son 2 gündür karnım çok ağrıyor ara ara kramplar giriyor ve çok midem bulanıyor sizce bu normal mi sirke mi yapıyordur yardım ederseniz çok sevinirim

Merhabalar aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum Ben başlangıçta 81 kiloydum ve 2 hafta önceden bu güne kadar hep sirkeli su içtim bugün tartildigimda 74 kg ciktim sabahları yarım bardak suya 1 yemek kaşığı sirke içiyorum sadece başka da içmiyorum günde 1 kere ve 2 haftadır bırakmadım son 2 gündür karnım çok ağrıyor ara ara kramplar giriyor ve çok midem bulanıyor sizce bu normal mi sirke mi yapıyordur yardım ederseniz çok sevinirim
Midenizin hassasiyetine bağlı, ben içemem mesela bende reflü gastrit vat.

Ben bir su bardağına bir kapak sirke katıp zar zor içiyordum ben de hiç bahsettiğiniz gibi şeyler olmadı. Biraz ara verin bir de öyle bakın rahatsızlıklar devam edecek mi diye.

sirke fazla tüketimde oldukça zararlı olsa da ; kararınca tüketmede problem yaşatmayan bir içecek. Lakin ben sirkeyi
salatada yada su ile tüketme yanlısıyım. Seyreltmek en mantıklısı oluyor. Mide asitini dengeleme de, metabolizmaı hızlandırma da da bir numara. Akşam yatmadan içilebilir. Uyurken metabolizmamız tamamen yavaşlıyor.
bu yüzden mideye ha gayret demekte fayda görüyorum. Unutmayın her şeyin azı yarar, çoğu zarar demiş atalarımız.

sirkeli suyu 14 gün yapıp 14 gün ara vererek devam edin

X