Doğal Saç Bakım Kürleri Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
bende yapıcam birazdan bunu sonuçları yazarımhihoyyyt inş parlaklık verir saçlarıma çnkü şuan çok mat görünüolar

2 defa yaptım 2.de tuttu valla ancak uçlarımda okadar kırık varki bütün şişeyide boşaltsam parlatamam
bir an önce o kırıklar alınmalı

bende kullanmaya başladım sirkeyi gerçekten güzelmiş benim saçım yumuşaktır normalde ama daha bi ipek gibi oldu saçlarım tarak kendi kayıyo resmen bide ben limonu denedim bikaç sefer aynı sirke gibi kullanılıyo ama o benim saçımı sertleştirdi bende bıraktım.sirkeyi kullanıpta saçı sertlesen arkadaşlar bide limonu denesinler belki limon iyi gelir onlara..

Bende yaptim superr sac kremsiz ciktim banyodan
Saclarimi hep duzlestirmekten kwzik gibiydi valla yumasacik oldu
Bide sac kremi ile sirtim sivilceleniyodu Oda gecer umuyorum
Normal banyodan sonra son uc tas suyuma misafin eline doktugumuz kolonya kadar elma sirkesi koydum yani ole iki uc damla degil kuruyunca kokmuyo korkmayin kizlar

ben sacede sirke değil anlatıyorum zemuszemus
yumurtayı komple kırıyorum( akı sarısı içinde) içine hakiki zeytın yağı,elma ve üzüm sirkesi bir iki damlada limon kuyuyorum yumusacık ve çok parlak oluyor harıka bir tarif birazda uzatıyor güzel saçlara sahp oluyorsunuz herkez soruyor parlatmıssn saçları diyezemuszemus(KOKMUYOR ASLA AZICIK SİRKE KOKUYOR ODA GEÇİYOR SONRA YAPAMAY DEĞER)ayrıca çayin demini güzelce koyun SACINIZA masaj yapınnnn ohhh gürleşiyor ve bbakım yapıyor
denendi onaylandı kızçelerzemuszemus

ay evet bnde denedim kokusu azcıkkkk ama tavsiye ederim

selin_as ya canm gerçekten parlak oluyomu? yani sirke ile karşılaştırıldığında feln?

evet bende yillardir kullaniyorum...saclarim gercekten yumusak ,parlak ve kolay fön cekilir oluyor...bunun sebebide sirke saca yapisan kireci söker atar...ama elma sirkesi olucak ...

ben denedim yarım kova su içine bi fincan elma sirkesi döktüm bu durulama suyu ile saçlarımı sonunda duruladım.Ve yumuşaçık oldu bu ilk denememdi hemde hafif bi parlklıkta verdi ilerledikçe daha parlak olur inşllh tavsiye ederim arkdşlar...

selam kızlar...6 aydır uyguluyorum veee yumuşak şaçların yanında yeni saçlara sahip oldum yani küçük küçül saç telleri var kafamda zemuszemus sanırım bunlar yeni çıkıyo :lepi: ama kırıklarım var onun içinde şu sıcak zeytinyağını uygulayı diorum...

BUGÜN 2. DENEYİŞİM VE İPEK GİBİ SAÇLAR YUMUŞAÇIK OLUO TARAK RESMEN TARAMIO KAYIYOR SAÇIMIN ÜSTÜNDE HERKESE TAVSİYE EDİORUM WALLA :):sm_cool:

Bende denedim sirkeyiii
önce sarımsaklı şampuanla köpükledim saçımı sonra 3 yemek kaşığı sirkeyi durulama suyuna koydum ve yıkadım.yumuşadı ve şekil aldı tavsiye ederimmmm

tecrübeli arkadaşlardan tam bir tarif istiyorum.. :)
yani ne kdr suya ne kadar elma sirkesi koydunuz. ve ortalama kaçıncı denemede sonuç aldınız.
bir de, bnm saç dökülmesi problemim var; ona bi zararı olur mu? teşekkürler arkadaşlar :)

bu elma sirkesi gerçekten mucize gibi birşey.saçlarımda kepek sorunu vardı ve okadar matlaşmıştı ki anlatamam.elma sirkesini uygulamaya başladım ilk başta hiçbir değişiklik olmadı ama yaklaşık 3 uygulamadan sonra gözlerime inanamadım.kepek sorunum kalmadı ve saçlarım okadar parlakki ben bile inanamıyorum.ayrıca saçım dalgalı olmasına rağmen fönlü gibi duruyo resmen ve tabiki yumuşacık oldu.kesinlikle tavsiye ederim

hmm.. sen ne kadar suya ne kadar sirke koydun cnmm :)

X