Cilt Bakımı Ürünleri Sinoz krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

CMM

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
27
4
Merhabalar sinozun bu ürünlerini kullanan var mı acaba nasıl bir ürün işe yarıyor mu bilgilendirme yapabilir misiniz

Eklentiler

• Screenshot_20180407-211325.png
    Screenshot_20180407-211325.png
    131,9 KB · Görüntüleme: 468
Merhaba, ben Sinoz'un Leke Kremi ve Beyazlatıcısını kullandım. Lekeyi halen de kullanmaya devam ediyorum. Etkili olduğu gibi herhangi alerjik problem de yaratmadı. Ancak sabırlı ve düzenli kullanmak gerekiyor, özellikle Leke Kremi beklentilerimin üzerindeydi. Beyazlatıcı da yaz öncesi kurtarıcım oldu diyebilirim.

Merhaba, ben Sinoz'un Leke Kremi ve Beyazlatıcısını kullandım. Lekeyi halen de kullanmaya devam ediyorum. Etkili olduğu gibi herhangi alerjik problem de yaratmadı. Ancak sabırlı ve düzenli kullanmak gerekiyor, özellikle Leke Kremi beklentilerimin üzerindeydi. Beyazlatıcı da yaz öncesi kurtarıcım oldu diyebilirim.
merhaba hala kullanıma devam ediyormusunuz bir kutu yeterli oluyormu tabi herkeste etkisi farklıdır ama bende almak istiyorum ve ne kadar sürede etkili olur acaba bende merak ediyorum

merhaba hala kullanıma devam ediyormusunuz bir kutu yeterli oluyormu tabi herkeste etkisi farklıdır ama bende almak istiyorum ve ne kadar sürede etkili olur acaba bende merak ediyorum

Devamlı kullanmakta fayda var, bu tüm dermokozmetik ürünler için geçerli sadece Sinoz için değil. Birinci kutu bittikten sonra değişimi görebiliyorsunuz, ikinci ve üçüncüde istediğiniz sonuca ulaşmanız yüksek olasılık, sonrasında bırakıp, sonucu takip ederek yeniden başlayabilirsiniz, kişiden kişiye değiştiğini düşünüyorm çünkü

Kaş ve kirpik serumu bende çok işe yaradı.. mevsimsel hep kaş dökülmesi yaşardım bu yıl sinoz un ürünüyle dökülmediler ve boşluklarım doldu.

IMG_20180915_171538_897.jpg
Ben sinozun maskesini ve leke kremini kullanıyordum mavi anemon çicegi kremini kullanmaya başladım 20 gün falan oldu kullanmaya başlayalı gercekten çok memnun kaldım kampanyalarını takip edip uygun bulduğum zaman sipariş veriyorum

Merhabalar sinozun bu ürünlerini kullanan var mı acaba nasıl bir ürün işe yarıyor mu bilgilendirme yapabilir misiniz
Leke kremi gayet basarılı benim kızım 6 senedir yüzündeki geçmek bilmeyen sivilcelerle uğraşıyordu yaklaşık 5 ay önce sinozun yüz bakım maskesini bi arkadaşın tavsiyesi ile kullanmaya başladık normalde haftada 2 kere yazıyor üstünde ama biz gün aşırı kullandık ilk zamanlarda simdi nerdeyse hiç sivilcesi kalmadı fakat öncede kalan sivilce lekelerimiz ve bir sürü krem kullanmanın yan etkisi olan cilte ton farklıklar vardı onun icinde leke kremini kullanalım dedik gerçekten çok memnun kaldık

Hassas bir cilt yapısına sahip bir kişiyim çok fazla ürün denedim. Cilt lekesini yaktırma işlemi dahil olmak üzere birçok işlemi yaptırdım yine de belli lekeler kaldı cildimde sonrasında Sinoz'u kullanan bir arkadaşımın önerisi ile ürünü aldım ilk kutu bitti renklerde açılmalar oldu bir anda oluşacak bir işlem değil sabırlı olmakta fayda var pigment bozukluğu zamanla düzelen bir tedavi. Ben şu an ikinci kutumu kullanıyorum ve memnunum :)

Evet ďüzenli kullanım şart bu sadece sinoz ürünleri için geçerli değil tabii bir çok kozmetik üründe böyle iki kere kullanıyorlar aa düzelmedi bu kötü sonuçta krem bu sihirli değnek değilki

Sinozun ürünleri çok başarılı benim yüzümde ergenlikten kalan sivilce izlerim vardı ne yapsam gideremedim sinozun kremini gördüm denemediğim şey kalmadığı için bunada şans veriyim dedim umudum yoktu pek ama çook iyi geldi izler nerdeyse tamamen gitti

Beyazlatıcı kremini kullandım hem genital bölge hem koltuk altım için eskisine göre rengi açıldı çok rahatsız oluyodum o görüntüden şükür öyle değil öneririm böyle bi sorunu olan varsa

Sinozun ürünleri çok başarılı benim yüzümde ergenlikten kalan sivilce izlerim vardı ne yapsam gideremedim sinozun kremini gördüm denemediğim şey kalmadığı için bunada şans veriyim dedim umudum yoktu pek ama çook iyi geldi izler nerdeyse tamamen gitti
Hangi kremini kullaniyorsunuz

C vitaminini kesinlikle öneririm nem sorunu olan varsa mutlaka baksın çok memnunum
ben de c vitaminini nemlendirme özelliği ile çok seviyorum ama sinozun kremlerinden gerçekten memnunum. denemediğim ürün kalmadı nerdeyse ve pahalı markalardan iyi en azından. tonlarca para döktüm daha kötü yapanlar bile var

Sinoz leke kremi araştırıyodum bende sitede çok güzel yılbaşı paketleri yapmışlar çok güzel zamanda denk geldim ışıltılı seti aldım direkt baya memnun olan var gerçekten

X