Singer promise 1408

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.937
21.456
Merhaba kizlar. Seneler once marketten aldigim makinemin ignesi kirilmisti gecende isim dustu cikardim meydana ignesinden alayim diye ama meger ignesini atmisim. Bu markadan kullanan var mi? Simdiye kadar hic igne degistirmek zorunda kalmamistim. Bu igne numaralari makimeye gore mi kumasa gore mi degisiyor bilgi verirmisiniz

İgneleri kumasa gore secrceksiniz kalın kumas kalın igne penye kumaş penye ignesi.. Gibi gibi.
Makinanızın fotografını cekin makinacı bilir. ignenin takılısını sorun ama ignenin düz kısmı var o arkayamı öne mi bakacak diye...

İgneleri kumasa gore secrceksiniz kalın kumas kalın igne penye kumaş penye ignesi.. Gibi gibi.
Makinanızın fotografını cekin makinacı bilir. ignenin takılısını sorun ama ignenin düz kısmı var o arkayamı öne mi bakacak diye...
Tesekkur ederim. Bu igneleri nerden temin edebilirim. Bi milyomculara sordum yok diyo pazarda ivir zivir tezgahlarima sordum yok diyo.

Tesekkur ederim. Bu igneleri nerden temin edebilirim. Bi milyomculara sordum yok diyo pazarda ivir zivir tezgahlarima sordum yok diyo.
Oralarda pek olmaz anca singer bayii falan lazım veya makina tamircilerinde olur internettede varda ben pek güvenemem ama singerin internet adresinde varsa olabılır
neredesiniz istanbulsa bir kaç yer söyleyebilirim.

Oralarda pek olmaz anca singer bayii falan lazım veya makina tamircilerinde olur internettede varda ben pek güvenemem ama singerin internet adresinde varsa olabılır
neredesiniz istanbulsa bir kaç yer söyleyebilirim.
Evet istanbuldayim. Sitesinde var ama deri dikicektim tukenmis

X