Simdi ben buraya neden ciktim? Nicin ciktim? Nasil ciktim?

Bende marta 28 olcam. Kimler ağlak balık burcu 😭😭😭 Bendd çalısmaya başladım sene basından biraz bakıcı maceralarımız oldu hala devam ediyor zaman öyle geciyor 😀 _Sitare_ _Sitare_ Allah hayırlı evlat eylesin masallah 3 aylık olmus bile

Sağolasın âmin 🙏
Ben koç burcuyum 22 mart 😘

Ben boga burcuyum, aglamak yerine sinirlenmeyi tercih edenlerdenim :KK70:
Ben de hatirkarsaniz dil kursuna gidiyordum, sinava girdim , sinirda kaldim bir bölümünden, e calisamadim zaten beklenen bir sonuctu.
Simdi tekrar etme hakkim var, yeniden basliyorum. Sinav zaten haliyle epey agir bir sinav, öyle kelimele ezberlemeden bilmeden gecilmesi mümkün degil.
Kosturmacaya devam yani bu sene de. Ay cok yorulmustum ama yapacak birsey yok.

Ben boga burcuyum, aglamak yerine sinirlenmeyi tercih edenlerdenim :KK70:
Ben de hatirkarsaniz dil kursuna gidiyordum, sinava girdim , sinirda kaldim bir bölümünden, e calisamadim zaten beklenen bir sonuctu.
Simdi tekrar etme hakkim var, yeniden basliyorum. Sinav zaten haliyle epey agir bir sinav, öyle kelimele ezberlemeden bilmeden gecilmesi mümkün degil.
Kosturmacaya devam yani bu sene de. Ay cok yorulmustum ama yapacak birsey yok.
Hangi dili öğreniyorsun
Çocuklarla zor olur valla inanıyorum

Hangi dili öğreniyorsun
Çocuklarla zor olur valla inanıyorum

Almanca ögreniyorum, buraya geldim ya evlenerek :KK69:
Yarim saat veriyorlar en az 150 kelimelik mektup icin ki bu süre cok az mektup icin. Cok düsük puan vermisler mektuptan ,neden bilmem cok sinirda birakmislar. Ama kurs tekrari cok faydali olacak benim icin. b2 seviyesi icin diyorum, sonrasi da c1 olacak ama tabi calismam sart. Cocuklarla cok zor, kurst 8 30 dan 1 45 e kadar sürüyor haftaici hergün. eve dönüyorum cocouklari okulan kresten aliyordum, e yemek yok, yemek yap ye, ödevler ev isleri, cocuklari parka cikar hemen aksam oluyor, cok yorucuydu ya.

Almanca ögreniyorum, buraya geldim ya evlenerek :KK69:
Yarim saat veriyorlar en az 150 kelimelik mektup icin ki bu süre cok az mektup icin. Cok düsük puan vermisler mektuptan ,neden bilmem cok sinirda birakmislar. Ama kurs tekrari cok faydali olacak benim icin. b2 seviyesi icin diyorum, sonrasi da c1 olacak ama tabi calismam sart. Cocuklarla cok zor, kurst 8 30 dan 1 45 e kadar sürüyor haftaici hergün. eve dönüyorum cocouklari okulan kresten aliyordum, e yemek yok, yemek yap ye, ödevler ev isleri, cocuklari parka cikar hemen aksam oluyor, cok yorucuydu ya.
Evet çok kosturdugundan bahsetmstin bi ara hatırlıyorum,
Tr de hangi sehirdeydiniz ,

X