Silinmiş mesajlara ulaşmanın yolu varmı?

golldkahveemm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
16
5
34
Selam Hanımlar benim sizlere bir sorum olacak Whatsaptan silinen mesajlara ulaşmanın bir yolu varmı acaba. Doküman gibi bişey alına biliyormu?
Okul için kurulan whatsap veli mesaj gurubundaki silinen mesajlara ulaşmam lazım Eşim görmesin bulaşmasın diye sildim ama müdüre öğretmene göstermem gerektiğinin farkına vardım..
Hakaret küfür söz konusu😟
Benim için çok önemli yardımcı olan varsa dua ederim.

Mesajlar yedeklendiyese ve sanırım ama emin değilim tekrar yedeklemeye girmediyse vatsapı silip yükleyince mesajlar geri geliyor.
2 yedekleme arasındaysanız silin yeniden yükleyin

Sohbeti mi sildiniz, mesajları mı herkeste sil yaptınız? Sohbeti sildiyseniz gruptaki tanıdık velilerden isteyemez misiniz?

Veliler arasında ekran görüntüsü alan olmamış mı hiç. Off bu veli terörü giderek daha da patolojik bir hal almaya başladı. Ülkecek bi böyle bi sorumumuz eksikti iyi oldu.

Yok öğretmen ikinci grupta var yollayan kişi mesajı sildigi için alamıyorum görüntüyü
Benim görüşüm okul bir devlet makamıdır haddini aşacak sözlere ve mağduriyet yaratabilecek seviyelere inilebildiği için sadece öğretmelerin olduğun wp grubunu kullanmak daha mantıklı. Örnekte ki gibi haddini aşan veliler hep olacaktır en sağliklisi öğretmenlerinde olduğu grup

Başta ekran görüntüsü cekseydiniz olurdu ama yazan kişi sildiyse geri getirilemez eğer silmeseydi başka velilerden isteyebilirdiniz

Silinen mesajlar geri gelir anlatması uzun yazsam anlamazsın ve bir yanlışta bütün mesajlar gider. O kadar uzun uzadıya da yazamam ki zamanında bire bir anlattığım kişi anlamayıp beni delirtip sinir hastası etmişti o gün bu gündür yeminliyim ama bilen biri mutlaka yardım edecektir.. İmkansız değil

Ben kendim mesajı sildim mesajı yazan veli herkesten sil yapmış. Gerçekten herkes anne baba olmamalı ya😟
Siz öğretmene, müdüre artık kime söyleyecekseniz söyleyin. Mesajlar silindi diye hiç bir şey olmamış sayılmaz. Grup dediğinize göre sizden başla insanlar da vardı demek ki, diğer velilerin bu duruma sahit old. söyleyebilirsiniz.

X