Silikonların 20 yıl sonra değiştirilmesi gerekirmi?

Hatshe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
602
1
merhaba kızlar,

bende uzun zamandır düşünüyorum göğüs büyütme ameliyatını fakat kafama takılan bir soru var ve beni ameliyat olmaktan ciddi şekilde soğutuyor mafoldumben

silikonlar takıldıktan 15-20 yıl sonra değiştirilmesi gerekir mi yoksa bir ömür boyu değiştirmesek olur mu????

doktorun biri bana maille 15-20 yıl sonra değiştirilse iyi olur dedi :sinifsinif:
bende tırstım ve hevesim kırıldı ya....

önceden ameliyat olmuş arkadaşların doktorları ne dedi aceba bu konu hakkında?
ve değiştiren var mı aranızda veya bu konu hakkında bilgi sahipleri varsa lütfen acil yardım etsinler ya :gitme:

merhaba kızlar,

bende uzun zamandır düşünüyorum göğüs büyütme ameliyatını fakat kafama takılan bir soru var ve beni ameliyat olmaktan ciddi şekilde soğutuyor mafoldumben

silikonlar takıldıktan 15-20 yıl sonra değiştirilmesi gerekir mi yoksa bir ömür boyu değiştirmesek olur mu????

doktorun biri bana maille 15-20 yıl sonra değiştirilse iyi olur dedi :sinifsinif:
bende tırstım ve hevesim kırıldı ya....

önceden ameliyat olmuş arkadaşların doktorları ne dedi aceba bu konu hakkında?
ve değiştiren var mı aranızda veya bu konu hakkında bilgi sahipleri varsa lütfen acil yardım etsinler ya :gitme:

amaaaannn canım yaa 15 20 yılda cook uzun zamn bu kadar kafana takma.. bnm doktorum su kadar zamn sonra degstrlmeli demedi... ömürlük kullanılır dedi..bnm bi tanıdıgm war 10 yıl önce yaptırmış masallahı war hiç de bi sıkıntısı yok :nazar:

bence önemli ya eğer 20 yıl sonra değiştirilmesi gerekiyorsa olmuycam fakat diğer akadaşlar gerek yok demiş..
birde doktora sorup garantilemek lazım işi sora gerek yok derse yaptırtacam..hayırlısı...artık...

haklısın cnm takmıyorum artık zaten
şuan benim için en ideali ne onu araştırıyorum ..
herkese büyütme olmuyrmuş ya :a015:

:bbo: nasıl herkese büyütme olmuyomuş????? wala ilk defa duydum kafamçokkarıştı

ya şöyle sarkıklığında önemi varmış kız=))
hani emizrme döneminden sonra felan=)
hani dikleştimede yapılması gerekirmi diye araştırıom ama sarkıklık tam olarak nasıl bişey çözemedim gitti ya CADIARZU

bilen varsa anlatsa keşke offfff senağlama

ya şöyle sarkıklığında önemi varmış kız=))
hani emizrme döneminden sonra felan=)
hani dikleştimede yapılması gerekirmi diye araştırıom ama sarkıklık tam olarak nasıl bişey çözemedim gitti ya CADIARZU

bilen varsa anlatsa keşke offfff senağlama

ah canım benm yaaa opuyorumnanaktan gördün mü sarkık meme nasılmış süprizzzzz

X