Sıkı Takipli Diyet Grubu 🌸

dünkü menüm söz verdiğim gibi tuttum inş

Toplam
1046
kcal

Merhaba

31.10.2023
08.00 sütlü Türk kahvesi
12.30 Omlet, zeytin, erik
15.00 Şekersiz Türk kahvesi, piko
20.00 Haşlanmış karnabahar (kıymalı ve yoğurtlu) salata

Colombre Colombre teşbihte hata olmaz, körler sağırlar birbirini ağırlar gibi olduk. Menü bildirimi yapan sadece ikimiz kaldık 🙃
canım kahvedeki süt oruç yapıyorsan eğer orucu bozar 8 de sütlü kahve taa öğlen kahvaltı yapmışsın da hani boşa aç kalma diye söyleyim dedim

canım kahvedeki süt oruç yapıyorsan eğer orucu bozar 8 de sütlü kahve taa öğlen kahvaltı yapmışsın da hani boşa aç kalma diye söyleyim dedim
Ben diyetisyen yardımı alıyorum. Bire bir aralıklı oruç mantığı değil benim uyguladığım. Hatta sabah kahvemin yanında ceviz de var ama yiyemiyorum.

Evet kızlar,çok yalnız bıraktınız bizi. Dönün yuvaya artık 😔
Ben bugün artı çıktım,hem menü hem spora asılmam lazım. Önümüzdeki günlerde 57 yi görüp korumaya geçmek istiyorum. Daha aşağısı beni hasta gibi gösteriyor. Sınırım 58 ve onun üstüne çıkmamak.
Bence güzel gidiyorsun. Ödemdir o ödem 😊 Şu an kaç kilosun?

merhabalar hoşgeldinnn
boy kilo biraz bilgilerini yazarsan seviniriz
😊boyum 170 kilom 85 çıktım bugün aalında 5 ay önce fıln 74 um bıraz saldıgımız zaman fecı bı sekılde kılo alıyrum 3 çocuk annesıyım 25 yaşındayım Konya’da yaşıyorum artık 65 kadar ınmek ıstıyorım motıvasyon gerçekten çok onemli grup arkadaslarımla sıkı bı dıyet yapmak istiyorum 😊😊

😊boyum 170 kilom 85 çıktım bugün aalında 5 ay önce fıln 74 um bıraz saldıgımız zaman fecı bı sekılde kılo alıyrum 3 çocuk annesıyım 25 yaşındayım Konya’da yaşıyorum artık 65 kadar ınmek ıstıyorım motıvasyon gerçekten çok onemli grup arkadaslarımla sıkı bı dıyet yapmak istiyorum 😊😊
Boy süper,yaş genç,bence o kilolar verilir🏆
Hoşgeldiniz 🌹

Hoş geldin 😊
Grup çok sessiz, taze kanlara ihtiyaç vardı.😉 Beraber olunca motivasyon daha güzel sağlanıyor. Gün içinde çok vakit ayiramasak bile akşam menü bildirimi yapmak iyi oluyor. Tüm gün ne yemişiz, ne içmişiz yüzleşiyoruz. Maaşallah boyun çok güzel, umarım en kısa sürede hedefine ulaşırsın.

01.11.2023 Menüm

07.30 Sütlü Türk kahvesi
12.45 Kıtır tavuklu salata
15.30 Şekersiz Türk kahvesi, 1 adet fıstık ezmeli hurma
19.00 Kıymalı pırasa kavurması, ayran

Biraz önce çayın yanında biraz abur cubur yedim. Yemesem iyiydi, ama çok istiyorum bu sıralar. Tutamadım kendimi.

İyi geceler arkadaşlar

2.00 x 1 Adet (80gr) Trabzon Hurması (Yaş)114 kcal
2.00 x 1 Adet Domates28 kcal
2.00 x 1 Adet Salatalık22 kcal
1.00 x 100gr Kapya Bi̇ber40 kcal
6.00 x 1 Adet Sele Zeyti̇n30 kcal
4.00 x 1 Adet Yeşi̇l Zeyti̇n28 kcal
0.75 x 100gr Mi̇hali̇ç Peyni̇r270 kcal
2.00 x 1 Porsi̇yon Karnabahar Salatası[Z.yağlı]200 kcal
2.00 x 100gr Yoğurt (Tam Yağlı)136 kcal
5.00 x 1 Adet (5gr) Acı Si̇vri̇ Bi̇ber Turşusu5 kcal

Toplam
873 kcal

0.50 x 1 Saat Yürümek/Yürüyüş (Hafi̇f Tempo)100 kcal

Toplam100 kcal

01.11.2023 Menüm

07.30 Sütlü Türk kahvesi
12.45 Kıtır tavuklu salata
15.30 Şekersiz Türk kahvesi, 1 adet fıstık ezmeli hurma
19.00 Kıymalı pırasa kavurması, ayran

Biraz önce çayın yanında biraz abur cubur yedim. Yemesem iyiydi, ama çok istiyorum bu sıralar. Tutamadım kendimi.
O çayı tek başına içmeye alışmak zaman alıyor maalesef. Ben de sabahları kursta Türk kahvesi içiyorum hafta içi,yanında ikram olan çikolatayı bazen yiyorum, geri çevirmiyorum. Tatliyla normalde aram yok ama şu PMS döneminde hafif bir göz kayması olmuyor değil.😋

Hoş geldin 😊
Grup çok sessiz, taze kanlara ihtiyaç vardı.😉 Beraber olunca motivasyon daha güzel sağlanıyor. Gün içinde çok vakit ayiramasak bile akşam menü bildirimi yapmak iyi oluyor. Tüm gün ne yemişiz, ne içmişiz yüzleşiyoruz. Maaşallah boyun çok güzel, umarım en kısa sürede hedefine ulaşırsın.
Gelen kalıcı olsa şu an 20 kişiydik 😂😂
Tam karar verip başlamak lazım,yoksa bir başla bir bırak yalama yapıyor. Sonu da hep pişmanlık. İrade gerçekten her işin olmazsa olmazı. Arada tabii ki kaymalar olur da ayağım kaydı diye de yola küsülmez.
Geçen sayfa altlarında kalan bir günceyi okudum,daha baştan dedim ki bu hanım sebat edemeyecek,çok belli oluyor yazım tarzından. Ve iki günde bıraktı. Bir süre sonra belki döner ama giden zaman zayi oldu bile.

dünkü menüm söz verdiğim gibi tuttum inş

Toplam
1046
kcal

Çok güzel protein almışsın,yeşillik de var daha ne olsun🏆

X