Sıfır'a yakın Türkiye'den ve yurtdışından gerçek Marka ürünler./satılmıştır.

Sudangelen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
137
5
Herkese merhaba önceki konum'da alıp kullanmadığım sıfır giyim ürünleri ekleyince kapandı (çok utanıyoyummm:):) bende bundan sonra sadece az kullandığım ürünlerimi listeleyeceğim, tekrar hatırlatmak istiyorum kar amacı gütmeden satış yapıyorum aldığım fiyatının % 20' inden'de ucuza,
Not : arkadaşlarım ben eğer beden olmassa, içinize sinmesse iade alırım kimsenin hakkına girmem :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka/tür: ninewest / babet
Materyal: iç dış hakiki deri
Açıklama: 1 kere Avm'ye giderken giydim çok temiz 2014 'ün güncel bir modeli 228 tl 'ye satın alınmıştır, tertemiz tüm gözleri ayağınıza çekecek elegant bir model, dolabım'da yer kalmadığı için satıyorum:)(model'e o kadar bayılmıştım ki 4 çift aldım
Numara:10/40
Fiyat: 55 tl :)
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401205674.965539.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401205694.352953.jpg

Son düzenleme:
Marka :ninewest ( üsttekinin 1 numara küçük siyah'ı)
Numara:39
Evet bu model'e gerçekten hayranım ama ben 40 numara diye aldım , numarayı kontrol ettiğim'de 39 olduğunu farkettim iade'ye üşenince belki kilo veririm diye tuttum ama ne çare ayılsam'da bayılsan'da ayağıma sığmıyor bir türlü:)
Fiyat: 75 tl
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401206562.609819.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401206601.020156.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401206624.951473.jpg

Marka /tür :enzo angiolini çizme
Tür: iç dış yumuşak hakiki deri
Açıklama: baharlık güzel bir festival çizmesi tertemiz giyilmemiş gibi:) 1-2 defa kullandım çok şık bir model ,siyahını'da kullanıyorum :)
Beden:10
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401208253.315371.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401208273.471251.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401208293.337799.jpg
Fiyat: 85 tl

Son düzenleme:
Marka:beta
Açıklama: Turkuaz rengi sadece ev'de giyilmiş 40 numara hayran olunası rengiyle harika bir model o kadar kaliteli bir ayakkabıki denemeniz lazım,169 tl etiket fiyatlı bir ürün
Materyal: ortopedik çok yumuşak hakiki deri iç ve dış materyal.

Fiyat:35 tl

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401209754.409258.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401209778.527317.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401209882.602061.jpg

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401209815.631484.jpg
    $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401209815.631484.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 153
Son düzenleme:
Evet kızlar kimse yazmamış fiyatlar'da çok uygun modeller'de güzel:):)

Mavi ayakkabıyı takas düşünürmüsün ?

Marka :ninewest ( üsttekinin 1 numara küçük siyah'ı)
Numara:39
Evet bu model'e gerçekten hayranım ama ben 40 numara diye aldım , numarayı kontrol ettiğim'de 39 olduğunu farkettim iade'ye üşenince belki kilo veririm diye tuttum ama ne çare ayılsam'da bayılsan'da ayağıma sığmıyor bir türlü:)
Fiyat: 75 tl
Eki Görüntüle 1132784
Eki Görüntüle 1132786
Eki Görüntüle 1132787

Merhaba; benim ayağım 38 ama modeli beğendim acaba ayağıma olurmuu?? Birde fiyatların son fiyat mı? :):)

Mavi ayakkabıyı takas düşünürmüsün ?

Canım 32-34 beden giyiyorum ama fiyat olarakta çok ucuza koydum , hakiki kokulu kuzu derisi görmeniz lazım sıfır'dan farksız BETA 'dan aldım kesinlikle memnun kalırsın çok kibar .

Çılgıııııııııııııııın indirim için beğendiğiniz ürünü bana yazın lütfen.:KK55::21:

Kızlar ayakkabılar'da çok indirim yapacağım gerçekten ilgilenenler için.:)

Şu dört ürünü bir satayım yeni ürünler'de koyacağım , ciddi bir indirim söz konusu ciddi alıcılar için numaranız uyuyorsa kessssiinlikle kaçırmamalısınız, tek yapmanız gereken istediğiniz ürün için mesaj atmak, çılgın bir indirim yapacağım sizin için.

Şu dört ürünü bir satayım yeni ürünler'de koyacağım , ciddi bir indirim söz konusu ciddi alıcılar için numaranız uyuyorsa kessssiinlikle kaçırmamalısınız, tek yapmanız gereken istediğiniz ürün için mesaj atmak, çılgın bir indirim yapacağım sizin için.

aslında ben deri ayakkabıyı çok beğendim ayaklarım 38.5 bot veya o babet olur mu bana kuzum

Mrb. Yeni ürünlerinizi eklerseniz çok güzel olurdu) 34-36 beden markalı kıyafetler var demiştiniz, lacoste erkek kol saat fiyatı nedir?

aslında ben deri ayakkabıyı çok beğendim ayaklarım 38.5 bot veya o babet olur mu bana kuzum

Canim kusura bakma yeni gordum mesajini , begendigin kullanilmamis siyah babet degil mi? O tam 38.5 39 canim ,cizmeler senin icin buyuk olacaktir. :):):)

Mrb. Yeni ürünlerinizi eklerseniz çok güzel olurdu) 34-36 beden markalı kıyafetler var demiştiniz, lacoste erkek kol saat fiyatı nedir?

Evet , prada ,gucci , Burberry, Hugo boss marka o kadar kiyafetim var Fakat buradan 2000 lira'ya aldigim kabani 800 lira'ya da satsam elestirebilirler, Ben yine'de bunlar gibi veya cok daha uygun fiyatli herhangi bir ihtiyac'in varsa elbise gibi canta veya kaban gibi yada herhangi benzeri bir sey bana soylemen yeterli, cok fazla kiyafetim ve aksesuar'im var bir cogu bir kere giyilmis ustelik., bu arada o saat dedigim gibi isvicre manor'dan 500 kusur lira'ya alinmistir. Suan bazi siteler'de fiyati dusuk gordum 450 gibi vs. Fakat gostermelik yani satin alma modu yok ben yine'de ortalamayi azaltip 280-270 gibi bir fiyata dusunuyorum.

X