Şifalanma çalışmaları

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.906
1.385
33
Arkadaşlar merhaba..

Auro yükseltme,bolluk ve ilişkile üzerine şifalanma için Tuğçe ışınsu’yu aradım yüzüme kapattı ve engelledi..
Çok şaşırdım.
Çok eee diyormuşum.Konuşmama fırsat vermedi.

Neyse öncesinde bir araştırma yapmıştım.Serdal demirciden seans alcam şimdi..Kişisel gelişim uzmanı bir saat seans artı reiki yapıyormuş.

Ben yabancıyım bu konulara biraz araştırdım.Güzel yorumlar var..
serdal demirciden seans alan var mı acaba?
Ya da farklı çalışmalarla hayatı güzel anlamda değişen var mı?

Reklamlar..
Hatta Tugce'nin potansiyel musterilerini Serdal'a yönlendirmek istiyorsun gibi 🤣
Ki ben ikisini de hiç duymadım.
Ablacım belirli bir dini ogretiye dahil isen ; onlara gönderilmiş olan kitaplardan,içerisindeki ayetlerden yahut farzı ve sünneti sabit ibadetlerden medet um derim.
Dua et misal.
Enerjiyle olacak iş olsa,kapı kapı gezip aura ister zengin olurduk.

Auro yükseltme,bolluk ve ilişkile üzerine şifalanma için Tuğçe ışınsu’yu aradım yüzüme kapattı ve engelledi..
Çok şaşırdım.

Bu kısma güldüm, hakkınızı helal edin.🤣

Auranızı siz yükseltebilirsiniz, başkası napabilir ki?

Reklamlar..
Hatta Tugce'nin potansiyel musterilerini Serdal'a yönlendirmek istiyorsun gibi 🤣
Ablacım belirli bir dini ogretiye dahil isen ; onlara gönderilmiş olan kitaplardan,içerisindeki ayetlerden yahut farzı ve sünneti sabit ibadetlerden medet um derim.
Dua et misal.
İnanın ki değil,..Öyke bir niyetim yok.Sadece sordum.

Arkadaşlar merhaba..

Çok şaşırdım.

Neyse öncesinde bir araştırma yapmıştım.Serdal demirciden seans alcam şimdi..Kişisel gelişim uzmanı bir saat seans artı reiki yapıyormuş.

Bu tür işlere ve insanlara para kaptırmazsınız umarım.

Arkadaşlar merhaba..

Çok şaşırdım.

Allah yardimciniz olsun. Demek seans alacaksiniz ne guzel. Yasam kocu da ayarlayin kocsuz yasamak da zor olur.

Reklamlar..
Dua et misal.

TI yapmıştır ınanırım , ben de engelliyim İnstasında 😂

Annemde bu tür çalışmalara katılıyor aslında bir nevi olumlama-manifest durumu kişi gerçekten inanarak yapıyorsa faydasını elbette ki görüyor tabi

Olmayınca da gerçekten isteyerek inanmadın demekki deyip işin içinden çıkıyorlar 😂😂😂

Cidden paranız bu kadar çok mu ya?
Yetim çocukları giydirin iyilikler yapın hayatınız değişir.
Bu yoruma üzülerek katılmıyorum maalesef...
İnsanın parası varsa harcar, harcayan kişinin de nerelere/kimlere yardım yaptığını bilemeyiz o yüzden bu önyargı bana saçma geldi.
Ben de bazen paramı sırf merak ettiğim için gereksiz şeylere harcayabiliyorum ama çok şükür sokak hayvanlarına da her gün yardım yaparım.

Meditasyon gibi bir şey ozaman. Ama ona para vermeye gerek yok ki
Yaanii meditasyondan ziyade çakra ve frekans gibi şeyler üzerinden de giden olabiliyor mesela annemden bildiğim kadarıyla bunları çalışırken su içmek çok önemliymiş :kahve: karışık şeyler benim pek kafam basmıyor açıkcası sdşladşlsaşldsad

Bu yoruma üzülerek katılmıyorum maalesef...
İnsanın parası varsa harcar, harcayan kişinin de nerelere/kimlere yardım yaptığını bilemeyiz o yüzden bu önyargı bana saçma geldi.
Ben de bazen paramı sırf merak ettiğim için gereksiz şeylere harcayabiliyorum ama çok şükür sokak hayvanlarına da her gün yardım yaparım.
Bahsettiğim şeylerin bilimsel açıklaması var aslında.
Ben her yolu denemekten yanayım.
Denemeden bilemem..
Kimisi paranız çoksa yardım edin,
Kimisi kuaföre gidin vs demiş.
Kendime hizmet içim bir yol deniyorum sadece.

X