Siddet sonrasi beklenmeyen son

Polis mi bu eğer öyleyse maalesef ben de birini boşadım. Karakola her gelen kadınla ilişki kuruyordu arkadaşları da öyleydi. Allah düşürmesin karakola yani. Ben korkuyorum oralardan
Beni hatirlaman lazım aptallık edip inanıp boşanmaktan vazgeçen sonra iyi olup 2 ay önce önceki davalardan beraat ettiği için beni darp etti şimdi ise tutuklu bu arada çok ilginç birsey farkettim bende şimdi sizin bulunduğunuz memlekete taşınmayı planlıyorum bosanir bosanmaz yeni isimi orda kuracağım

inşallah canınıza bir şey olmaz
Endişe etmiyorum değil tutukluluk süresi ilk duruşmada bitecek 12 gün kaldı öyle söyleniyor bende önlem almak için birde ic kapi önüne kamera koydurdum dün kapı durbunune bakmadan kapının önünde ne söylerse evi basarsa sesli ve videolu kayıt alacağım kanıt olarak zaten komşular korkuyor kendisinden ailesinden ne çıkıyorlar nede şahit olmak istiyorlar

Endişe etmiyorum değil tutukluluk süresi ilk duruşmada bitecek 12 gün kaldı öyle söyleniyor bende önlem almak için birde ic kapi önüne kamera koydurdum dün kapı durbunune bakmadan kapının önünde ne söylerse evi basarsa sesli ve videolu kayıt alacağım kanıt olarak zaten komşular korkuyor kendisinden ailesinden ne çıkıyorlar nede şahit olmak istiyorlar
Sen niye bu adamla tekrar barıştın o kadar rezilliğin üstüne ?

Canım ben bugün savcisiyla görüştüm daha önceki beraat ettiği davalar birleşmiş yani seviniyordu ya beraat ettim bu saatten sonra bana daha bisey olmaz diye meğer arka planda infazı yanar sayılmış aynı olaya benzer bir dava ile hakim karşısına çıktığı için başı büyük belada tutukluluk süresi uzayabilir hatta en kötü ihtimal mesleğinden atilacakmis inanın bunları duyarken sadece kızıma ve ailesine üzüldüm kendisine asla acımam üzülmem her ne kadar aileye de kızsam ama anne baba çocuklarına çok üzülüyorlar yine de içim yanıyor merhamet ediyorum sonra kızım babasını çok seviyordu çok düşkündü görmediği için de içine kapandı daha 2 yaşında ama herseyin farkında hissediyor sanki çok hassasta inanın üzülmek istemediğim halde bu sebeplerden ister istemez etkileniyorum
Sen bu kafayla yine barışırsın. Bari ülkenin polisini savcısını hakimini meşgul etme

Sen bu kafayla yine barışırsın. Bari ülkenin polisini savcısını hakimini meşgul etme
Bu defa dediğiniz gibi olmayacak çok kararlıyım hatta bir sürü delil resim video bile sundum mahkemeye 3 gün önce geçmişin hesabını da tek tek versin kendisi şuana kadar benim aptal olan vicdanımı kullandı şimdi daha iyi anlıyorum kendimi acınacak duruma getirmisim sizlerde çok haklısınız inanmıyor olabilirsiniz kararıma ama asla vazgeçmeyeceğim

Psikolojik tedavi gördüğü için düzeleceğine inandım hata yaptım zaten bunu kabul ediyorum
E hala yok anasına üzülüyorum yok babasına üzülüyorum. Babası resmen sana orospu demiş çok afedersin. Senin hiç onurun gururun yok mu ? Hala bu şerefsizlere üzülüyorsun

E hala yok anasına üzülüyorum yok babasına üzülüyorum. Babası resmen sana orospu demiş çok afedersin. Senin hiç onurun gururun yok mu ? Hala bu şerefsizlere üzülüyorsun
Ya işte diyorum ya kendimi düşünmeden yaşlı vs eski kafalilar idare et deniliyor diye vicdan yapıyorum gereksiz yere ama şuan herkesle iletişimi kestim hatirili sayılı insan var çok az sayida dayısı mesela beni arıyor diyor şikayetini çek söz ikna edeceğim anlaşmalı şekilde isteklerin yerine gelecek şekilde bosanacaksiniz bana sözler veriyor ama kabul etmiyorum artık güvenmiyorum hatta hem anlaşmalı boşanmak zorunda hemde şikayetimi asla geri çekmeyecgim diyorum

Ya işte diyorum ya kendimi düşünmeden yaşlı vs eski kafalilar idare et deniliyor diye vicdan yapıyorum gereksiz yere ama şuan herkesle iletişimi kestim hatirili sayılı insan var çok az sayida dayısı mesela beni arıyor diyor şikayetini çek söz ikna edeceğim anlaşmalı şekilde isteklerin yerine gelecek şekilde bosanacaksiniz bana sözler veriyor ama kabul etmiyorum artık güvenmiyorum hatta hem anlaşmalı boşanmak zorunda hemde şikayetimi asla geri çekmeyecgim diyorum
Yap bakalım sen vicdan.

Yap bakalım sen vicdan.
Kararlıyım egecell inan bana daha fazla gurursuz davranamam son noktadayım yalnız ceza almaz mesleğinden olmaz vs yapıyorlardı şuana da kadar şimdi neden şikayetimi çekmem için bu kadar ısrar ediyorlar anlamıyorum artık birilerini arattirmayi bıraksalar rahat edeceğim

Beni hatirlaman lazım aptallık edip inanıp boşanmaktan vazgeçen sonra iyi olup 2 ay önce önceki davalardan beraat ettiği için beni darp etti şimdi ise tutuklu bu arada çok ilginç birsey farkettim bende şimdi sizin bulunduğunuz memlekete taşınmayı planlıyorum bosanir bosanmaz yeni isimi orda kuracağım
O kadar çokuz ki acaba hangisisin diye düşündüm. Allah topunu bildiği gibi yapsın inş. Allah rast götürsün işlerini. Hangi sektördesin nerede kuracaksın işini?
Acaba senin eski nick elbetbirgün müydü? Şehit kardeşi olan mısın? Eğer o isen bu herife inanmama çok üzülürüm

O kadar çokuz ki acaba hangisisin diye düşündüm. Allah topunu bildiği gibi yapsın inş. Allah rast götürsün işlerini. Hangi sektördesin nerede kuracaksın işini?
Acaba senin eski nick elbetbirgün müydü? Şehit kardeşi olan mısın? Eğer o isen bu herife inanmama çok üzülürüm
Evet eskisi elbetbirgun

Evet eskisi elbetbirgun
İnanamıyorum elindeki delilleri nasıl değerlendirmedin? Arkadaşının karısıyla basılan herife nasıl güvendin?
Boşa geçen zaman işte. Şimdiye kadar toparlanmıştın bile. Bundan sonra dikkat et kendine. Ben bu heriften de ailesinden de her şeyi bekliyorum

Ben kendim gaziantepteyim. Bütün kankalarım içanadolu bölgesinden. Kırşehir kırıkkale nevşehir. Hiçbiri memleketini sevmiyor. 50 yaşında annem pazara tek gidemiyor tacize uğruyor diyor. Normal bir günde dışarıda yemek yiyemeyiz etek giyemeyiz derlerdi. Gaziantep’in Nur nimet olduğunu söylerlerdi. Sanırım erkeklerini bir eğitime tabi tutmak gerek
Sevilecek bi memleket değil de ondan :KK70:
Çöl sıcagı gibi sıcaklar, deniz yok göl yok , heryer baraj
35 inden sonra iş ara, zor bulursun oda fabrikada en ağır işlerdir
Az biraz neşeli şen ol, aha bu verecek herhalde bana diye karthorozlar sıraya dizilir
Hergün kocan kafanı gözünü kırsın "evlliğin bitirmiyo ne yüce gönüllü kadın"olursun
Dur kusup geliyorum 🤮

İnanamıyorum elindeki delilleri nasıl değerlendirmedin? Arkadaşının karısıyla basılan herife nasıl güvendin?
Boşa geçen zaman işte. Şimdiye kadar toparlanmıştın bile. Bundan sonra dikkat et kendine. Ben bu heriften de ailesinden de her şeyi bekliyorum
Şuana kadar Bi sorunu yoktu ama alkollü bir gün beni darp etti bende sikaywt ettim tutuklu şuan yakında cikiyor ama asla şikayetimden vazgeçmeyeceğim bir kere düştüm birdahasi asla olmayacak

Şuana kadar Bi sorunu yoktu ama alkollü bir gün beni darp etti bende sikaywt ettim tutuklu şuan yakında cikiyor ama asla şikayetimden vazgeçmeyeceğim bir kere düştüm birdahasi asla olmayacak
Nasıl sorun yoktu? Açmış olduğunuz konuları paylaşmışlar, birini yaşasam bir gün daha evli kalmazdım. Umarım dediğinizi yapar bir daha birleşmezsiniz.

Nasıl sorun yoktu? Açmış olduğunuz konuları paylaşmışlar, birini yaşasam bir gün daha evli kalmazdım. Umarım dediğinizi yapar bir daha birleşmezsiniz.
Hayır son olaylardan sonra pişman oldu özürler diledi aileler araya girince hata yapıp şans verdikten sonra Birdaha eski hatalar8ni yapmadı taki bu son darp olayına kadar

X