sholl kullananlar

ölü deriyi harika temizliyor ama düzenli kullanmak lazım bir de ayağa mutlaka ayak bbakım kremi devamlı kullanmak gerekiyor her gece sürüp üstüne pamuklu bir çorap giyip bir saat bekletin o zaman tam bakım oluyor sadece vazelin ya da gliserinde çok işe yarıyor ayak bakımında

benim kocamda da nasır var hatta ona nasır denmez bildiğin toynak var. acaba ona da etkili olur mu :110:

güzel bir ürün ama bana göre o kadar paraya değmez. banyoda ponza taşı sonrasında da topuk törpüsü aynı işi görüyor. krem olarak da bolca aspirini bir iki damla suyla eritip vazelinin içine karıştırıyorum, sürüp çoraplarımı giydimmi sabah pamuk gibi ayaklarla uyanıyorum. ayaklara vicks sürmekde çok iyi geliyor.

Ben de düşünüyorum zira çok güç istiyor ayak bakımı; ponza taşı vs

Bunda güç kullanmak gerekmiyor değil mi?

Bir de yumuşamış olması şart mi ayakların yani sertken uygulanabilir mi?

Ben de kullanıyorum ama övüldüğü kadar değil ,çünkü ponza taşı ile temizleyince hemen eskisi gibi olmuyor ama sholl den sonra hemen tekrar ediyor ve başlığı çabuk aşınacak gibi o da bayaa pahalı

övüldüğü kadar işe yaradığını düşünmüyorum. bloggerlar abarttı da abarttı ben de inandım aldım ama yok yani hiç de değmedi onca paraya :KK12:

al benden de o kadar normal ponza taşlarıda aynı etkiyi sağlıyor bi dolu paraya değmez :kahve:

ponza taşı hiç kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum ama çok sorun yaşamayanlar kaliteli bir kreme ya da yağa yatırım yapsa daha mantıklı kesinlikle çünkü ürünü kullandıktan sonra güzel nemlendirmeyince hiçbir şeye yaramıyor :63:

en iyisi gece yatmadan vazalin sürüp kamufle etmek. sabah yumuşacık oluyor. onun üzerine cihazı ya da ponzayı düzenli kullanmak ayak problemlerini ortadan kaldırıyor.

Ben memnunum, ama vazelini de ihmal etmemek gerekli bence, ben ilave olaral LR dan aldığım ayak kremlerini de kullanıyorum

Kullanmadım ama kuaförümün önerisine uydum.Her duş bitimine yakın suyun altında ayaklarımı topuk taşıyla topuğumun ve ayak tabanımın sertliğine göre törpülüyorum.Bence elektronik bi ürüne gerek yok.

bence güzel bir ürün ama mucizevi değil tabi, makineyi kullandıktan sonra kesinlikle kremlemek gerekiyor, yoksa daha çabuk eski haline dönüyor :63:

Her banyodan sonra duzenli sekilde kullanip , uygulama bittikten sonra vazelin kullanilirsa bi sure sonra gayette ise yariyor.. Ama ara ara kullanip kremlenmezse bi ise yaramiyor..

ayaktaki ölü deriyi resmen atıyor. toz gibi oluyor ayağınızdan dökülenler. gözle görülür bir etkisi var bence. hemen sonrasında da nemlendirici krem uygulamak gerek.

Ben de gereksiz bir para verip bu ürünü alanlardanım. Söylendiği gibi mucize falan değil onun yerine iyi bir ayak törpüsü daha işe yarıyor.
Evet ölü derileri atıyor ama sadece en üsttekileri çok nazik bir ürün biraz bastırsanız hemen duruyor. Benim ayaklardaki deriler öyle hafif hafif sürtmeyle geçmezki. benimkiler ölmüşte ölmüş üst üste katman çıkmışlar. :confused:
Sırf para verdim diye kullanıyorum yeminle:rapci:
Bunu almaktansa kuaförlerin kullandığı törpülerden alın. Nacizane tavsiye

benim kocamda da nasır var hatta ona nasır denmez bildiğin toynak var. acaba ona da etkili olur mu :110:
Nasırın en iyi ilacı Eylül ayında incirler daha küçük yeşillenmesi kopartırken çıkan sütü birebir Nasırın üzerine damlatın ve bir süre yıkamasın eşiniz gerekirse üç beş gün sonra teklarlayın bakın görün sonucu kökünden kurutacak birebir denedim benim nasırım minikti ama 3hafta içinde kayboldu ve o gün bugundür eser yok

X